نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

من این کار رو به وفور دیدم توسط برخی از بانوان و اخیرا حتی بسیاری از آقایون ایرانی انجام می شه (اگر کسی شکی داره براشون فکت می تونم بیارم). فقط فرقش اینه که در ابتدای کار صداقتی وجود نداره. مشکل آقا امین گویا صداقتشون بوده. یعنی صداقتشونه که بیشرمانه و توهین آمیز به نظر میاد نه انجام این کار .

دلیل عجیب بودنش اینه که هوش حسابگری خانومها در این زمینه معمولا از آقایون بیشتره برخی از آقایون اصطلاحا زمانی عاشق بشن به کندن کوه رو نیارند شانس آوردیم
    دقیقا! زیاده از این موارد که یکی مخ یکی دیگه رو میزنه و از طریق اون پیشرفت می کنه،بعد که کاراش روبه راه شد هم فراموش می کنه از لطف کی به اونجا رسیدو قید طرفشو میزنه.منم در اطرافیانم دارم چنین افرادی رو.
    اتفاقا آقایون خیلی راحت فیلم بازی میکنن و به اصطلاح مخ میزنن.خانومها هستن که با همون حسابگریشون رو طرف خیلی حساب باز میکنن وفکر میکنن طرف واقعا عاشقشون شده!

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط betocheh نمایش پست ها
    اتفاقا آقایون خیلی راحت فیلم بازی میکنن و به اصطلاح مخ میزنن.خانومها هستن که با همون حسابگریشون رو طرف خیلی حساب باز میکنن وفکر میکنن طرف واقعا عاشقشون شده!
    خب گفتم البته که جدیدا عوض شده ماجرا! دقیقا برعکس شده. آقایون بسیار محافظه کار شده اند. حق با شماست. من خودم هم پیشتر(همین سه چهار سال پیش) کم می دیدم خانومی که هزینه های زندگی یا رفتن یک آقا رو بده ولی الان خیلی می بینم که خانومی این کارو انجام بده.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)