صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

Banned

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

جهت یاد آوری
    دوستان توجه داشته باشند این دست مطالب که وجه قانونی دارند بسیار پیچیده تر از این حرفها هستند و بهتره از حقوقدان و وکیل پرسیده بشند که "کار عملی" کرده باشه در آمریکا وگرنه صرف خوندن یه مطلب روی کاغذ نوشته شده در باره اقامت و ازدواج و .... باعث به بیراهه رفتن میشه چون اساسا ماهیت حقوق اینه که کی بهتر میتونه حرف خودش رو اثبات کنه نه اینکه قانون چی میگه!(البته یه مقدار زیاده روی هست اما خب...) معمولا هم میبین اونی که متن قانونه هزار جور تفسیر و توضیح داره که کلا مسیر کارهای قانونی رو عوض میکنه . کلا هیچ وقت به اونی که به عنوان قانون رسمی یک کشور در هر موردی مخصوصا حقوق فردی و معاملات و سند و .... نوشته شده نگاه تام نداشته باشید/باشیم و با یک اهل فن مشورت رو انجام بدیم /بدید بهتره.

اداره مهاجرت نیوزیلند بسیار در مورد ازدواج و اثبات اون سختگیره و سند ازدواج برای اونها مدرک صد در صدی برای اثابت ازدواج شما نیست. خیلی وقتها از شما عکس و فیلم در فصول مختلف سال به همراه والدین میخوان و حتی موردی بوده که زوج مجبور شدن مدارک تولد فرزندشون در بیمارستان رو ترجمه کنند و ارسال کنند.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط samanis نمایش پست ها
    اداره مهاجرت نیوزیلند بسیار در مورد ازدواج و اثبات اون سختگیره و سند ازدواج برای اونها مدرک صد در صدی برای اثابت ازدواج شما نیست. خیلی وقتها از شما عکس و فیلم در فصول مختلف سال به همراه والدین میخوان و حتی موردی بوده که زوج مجبور شدن مدارک تولد فرزندشون در بیمارستان رو ترجمه کنند و ارسال کنند.
    تجربه من اینو میگه که گرفتن ویزا F2 سخت تر از گرفتن ویزای F1 نیست ( برای USA )
    F1 ویزای دانشجویی
    F2 ویزای وابستگان به ویزای دانشجویی F1 مثل ویزا برای همسر و فرزند یک دانشجو
    و سختگیری چندانی برای اثبات ازدواج صورت نمیگیره

در سایر انواع ویزا هاست که
    سختگیری اثبات ازدواج وجود داره
    ویرایش توسط studentz : April 26th, 2013 در ساعت 05:02 PM دلیل: حذف امضا

ApplyAbroad Champion

درود

هر گونه درخواست اسپانسر مالی و سوءاستفاده از تاپیک اکیداً ممنوع است. در صورت عدم رعایت، طبق قوانین برخورد می گردد.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

سلام
    شرایط من درست برعکس شماس .
    من به دلیل مشغله کاری که دارم نمی تونم اپلای کنم دنبال کسی می گردم که هزینه تحصیلش رو بپردازم خودم برم و اونجا کار شروع کنم. ایده ای دارید ممنون می شوم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط RaminNori نمایش پست ها
    سلام
    من به دلیل مشغله کاری که دارم نمی تونم اپلای کنم دنبال کسی می گردم که هزینه تحصیلش رو بپردازم خودم برم و اونجا کار شروع کنم. ایده ای دارید ممنون می شوم.
    اگر امریکا منظورتونه بعنوان همسر دانشجو اجازه کار ندارید.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط RaminNori نمایش پست ها
    سلام
    New Yorkسایر شهر های گنده امریکا
    UK
    Australia + New zeaLand + Canada + Europe

برای کار باید زبان اونجا را کامل بلد باشی ساده بگم توی دعواهای لفظی کم نیاری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal44 نمایش پست ها
    با سلام دوستان لطف کنید قبلا از این که نظراتتون را در مورد ازدواج صوری و موافقت با آن بنویسید ببیند که این ازدواج های صوریه ایرانی ها چه مشکلاتی را برای بقیه هموطنانشون ایجاد کرده من الان 2 سال ازدواج کردم با هزاران مدرک از قبیل عکسهای ازدواج ، پرینت تلفن ها و ایمیل و کلی مدرک دیگه برای در خواست ویزا ریجکت شدم چون آفیسر ویزا راضی نشدن که ازدواج ما واقعیه دلیلش هم کاملا واضحه متاسفانه هموطنای ما فقط خودشون را در نظر می گیرند کاش یکم بفکر همدیگر بودیم من و همسرم نمی تونیم در کنار هم زندگی کنیم باید از هم دور باشیم و چوب کارای یه سزی افراد را بخوریم امثال من خیلی زیاد هستن
    می تونم بپرسم شما از کدام سفارت اقدام کردین؟ اختلاف سنیتون با همسرتون زیاد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    می تونم بپرسم شما از کدام سفارت اقدام کردین؟ اختلاف سنیتون با همسرتون زیاد بود؟
    سفارت انگلستان تو تركيه ، نه تفاوت سنيم زياد نبود خوشبختانه اپيل كردم و قبل از موعد دادگاه آفيسر حكم ريجكت را لغو كرد البته من جزء خوش شانس ها بودم بقيه همچنان درگير اپلاي مجدد و اپيل و دادگاه هستند مي تونين به فرومش تو قسمت رواديد انگلستان مراجعه كنيد،

Junior Member

باسلام

عزیزان من میخام بایکی ازدوستانم که استرالیا(ملبورن) دانشجوهستندازذواج صوری کنم ودرقبالش 50%مبلغ توافق شده رابپردازم وبرم اونجا وبعذنصف مبلغ باقیمانذه رو بپردازم .البته اینطورکه ایشون گفتن من ازهمون ابتذااجازه کارئارم وبعدگذشت 2سال اقامت دایم میگیرم وبیمه هم میشم وبعدش میتونم ازایشون جدابشم وقتی اقامت گرفتم میشه لطفااگرکسی اطلاعاتی یاتجربه ای دراین زمینه داره به اشتراک بذاره ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)