صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط asal44 نمایش پست ها
    سفارت انگلستان تو تركيه ، نه تفاوت سنيم زياد نبود خوشبختانه اپيل كردم و قبل از موعد دادگاه آفيسر حكم ريجكت را لغو كرد البته من جزء خوش شانس ها بودم بقيه همچنان درگير اپلاي مجدد و اپيل و دادگاه هستند مي تونين به فرومش تو قسمت رواديد انگلستان مراجعه كنيد،

ممنون دوست عزیز از اینکه جواب دادین. شما همسرتون انگلیس بودن؟ که رفتین سفارت انگلستان تو ترکیه؟
    منظورتون رو از اپیل شدن چی هست متوجه نشدم میشه توضیح بدین
    ولی خیلی عجیبه چرا با وجود اون همه مدرک راضی نشدن که ازدواج واقعییه مگه اینکه به چیزی مثل اختاف سنی بالا یا چیز غیر عادی برخورد کنن که به شک بیوفتن

با توجه به شرایط احتمال این که یک خانم بالای 60 سال ثروتمند بیوه که دنبال سرگرمی کوتاه مدت هست قبول کنه اسپانسر بشه وجود داره اگر آقا پسر شرایط یک toy boy رو داشته باشند و خوش تیپ باشند.البته شخصا بعید میدونم در اون سن و سال خانم های ایرانی حال و حوصله اسپانسر شدن رو اشته باشن ولی از خانمهای اروپایی بعید نیست قبول کنند.

Junior Member

سلام. می خواستم بدونم از طریق ازدواج صوری چطوری می تونم اقدام کنم برای آمریکا؟ چند درصد احتمال قبول کردن ویزای من وجود داره>؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paaaa نمایش پست ها
    سلام. می خواستم بدونم از طریق ازدواج صوری چطوری می تونم اقدام کنم برای آمریکا؟ چند درصد احتمال قبول کردن ویزای من وجود داره>؟
    این کار Immigration fraud در نظر گرفته میشه و جرم فدرال است (ماکسیمم 250 هزار دلار جریمه و 5 سال زندان فدرال).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    New Yorkسایر شهر های گنده امریکا
    UK
    Australia + New zeaLand + Canada + Europe

برای کار باید زبان اونجا را کامل بلد باشی ساده بگم توی دعواهای لفظی کم نیاری
    سلام
    شما تونستید موردی برای سرمایه گذاری پیدا کنید؟

سلام واقعا بهتر نیست به جای این تاپیک که یه کم جنبه منفی داره یه تاپیک بزارین که خانم ها و اقایونی که قصد مهاجرت دارن و قبلش میخوان ازدواج کنند همدیگرو پیدا کنن اخه این چه تاپیکیه که ازدواج انجام بسه به قصد به دست اوردن پول!!!!!و برای گرفتن ویزا! این فی نفسه جرمه اخه و واقعا اصلا این کار خانم ها رو نمیشه پسندید که صرفا برای ویزا و پول ازدواج کنند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    سلام واقعا بهتر نیست به جای این تاپیک که یه کم جنبه منفی داره یه تاپیک بزارین که خانم ها و اقایونی که قصد مهاجرت دارن و قبلش میخوان ازدواج کنند همدیگرو پیدا کنن اخه این چه تاپیکیه که ازدواج انجام بسه به قصد به دست اوردن پول!!!!!و برای گرفتن ویزا! این فی نفسه جرمه اخه و واقعا اصلا این کار خانم ها رو نمیشه پسندید که صرفا برای ویزا و پول ازدواج کنند
    دوست گرامی اینجا سایت دوست و همسریابی نیست به هر حال اگه تاپیکی زده شده و 11 صفحه جلو رفته حتما پرسشی بوده که کاربران داشتند و جای پرسش و پاسخ و ادامه بحث هم داشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    باسلام

عزیزان من میخام بایکی ازدوستانم که استرالیا(ملبورن) دانشجوهستندازذواج صوری کنم ودرقبالش 50%مبلغ توافق شده رابپردازم وبرم اونجا وبعذنصف مبلغ باقیمانذه رو بپردازم .البته اینطورکه ایشون گفتن من ازهمون ابتذااجازه کارئارم وبعدگذشت 2سال اقامت دایم میگیرم وبیمه هم میشم وبعدش میتونم ازایشون جدابشم وقتی اقامت گرفتم میشه لطفااگرکسی اطلاعاتی یاتجربه ای دراین زمینه داره به اشتراک بذاره ممنون
    سلام
    اگه کمی در مورد مراحل پیشرفت کارتون راهنمایی کنین ممنون می شم
    و اگه ممکنه عددی که توافق کردین رو بپرسم؟ (اگه ایرادی نداره)

وای چقدر خندیدم
    ما ایرانیا چرا انقد دغل شدیم؟ کی اصلا وقت کردیم انقد راه کلک زدن یاد بگیریم؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    وای چقدر خندیدم
    ما ایرانیا چرا انقد دغل شدیم؟ کی اصلا وقت کردیم انقد راه کلک زدن یاد بگیریم؟؟؟؟
    فقط ایرانیا نیستن بزرگوار! نمونش ایلهان عمر نماینده کنگره آمریکا که بخاطر ویزا با برادرش ازدواج کرد!

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)