صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

It only works when you are already a US citizen, since I know there are some girls who can afford 200-300k (compared to 500k) to get GC then showing off among family and friends

To potential girls: Do not rush! there are a lot of vacant F2 positions on sale
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member mdemehri آواتار ها

شما می تونید همچین دختری رو به کارخونه سفارش بدبد...انشاالله که اون کارخونه ایده آل شما رو می سازه 864619_flirtysmile1.gif

نه واقعاً ، بجز این دخترای عشق خارج کسی رو نمی تونید پیدا کنید که خرج تحصیل شما رو بده. اونم تازه لطف کنه بعد از چند سال ولتون نکنه.... شاید اومد اینجا یکی بهتر پیدا کرد و ادامه ی ماجرا....73819_f9p9q6rocg6q8ofw.gif

واقعاً شما دلتون میاد یه خاطر اینجور منافع شخصی ازدواج کنید؟

ببخشید الان یه جورایی حس دوماد سر خونه بودن بهتون دست نمی ده؟ 142719_iolaax0fo7j3d6d9.gif

بعد فکر می کنید اون مادرزون و پدر زن می ذارن به این سادگی ها شما از پولشون استفاده کنید؟

بعدشم کسی که همچین پولی داره خودش خیلی شیک اقدام می کنه برای گرین کارت امریکا بی منتِ شوهر... و مطمئن باشید افراد خیلی زیادی اینجا هستن که بخوان برای اپلای دادن راهماییش کنن و شما دانسته هاتون نسبت به اونها خیلی خیلی کمتره. 308519_huhsmileyf3.gif
    ویرایش توسط mdemehri : February 20th, 2013 در ساعت 07:18 AM
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Champion

پیام مدیریت

درود،

لطفا از این تاپیک برای پیشنهادهای غیر قانونی استفاده ننمایید. هرگونه بحثی‌ که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد، منجر به حذف تاپیک یا بحث های اضافه خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از پست های ارسال شده خود مراقبت کنند.

ممنون از همکاریتون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Senior Member mdemehri آواتار ها

آقای studentz شاید این موضوع به نظرتون موضوع مسخره یا نمی دونم هر چیز دیگه ای باشه. اما متاسفانه باید بگم خیلی از افراد ( دختر و پسرش ) فرقی نمی کنه توی این فکر هستن که یه نفر پیدا شه یا بیارتشون خارج یا باهاش برن خارج از کشور...دلیلش هم بماند چون هر چیزی می تونه باشه.

مثال هم دورو برمون خیلی زیاد هست. الان من 4-5 تا نمونه ی زنده می تونم براتون مثال بزنم.

اتفاقاً موضوع جالبی هست چون خیلی از افراد فقط خودشون رو می بینن و رویای رسیدن به خارج.... اصلاً فکر نمی کنن احساسات یه نفر رو به بازی گرفتن و خانواده ها رو درگیر کردن.... و حداقلش شناسنامه ی همدیگه رو خط زده کردن....

باورتون نمی شه این دفعه که من رفتم ایران چند نفر به من گفتم زن صوری یا شوهر صوری سراغ داری ؟ من دهنم باز مونده بود و جالب تر اینکه خانواده هاشونم موافق این کار هستن!

بهتره این بحث در حیطه ی قانون های فروم و احترام به افراد ادامه پیدا کنه شاید چشم خیلی ها باز تر بشه.
    ویرایش توسط mdemehri : February 20th, 2013 در ساعت 07:49 AM
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

می بخشید ها ولی چه موضوع خنده دار و مسخره ای

هر کی مصلحت کار خودشو می دونه ولی فقط یه نکته رو فراموش نکنید. اگر سعی کنید به کسی حقه بزنید مطمئن باشید حقه بزرگتری در انتظار شماست.

شاید خیلی ها چنین فکری در سر داشته باشن ولی از قدیم گفتن شنونده باید عاقل باشه.
    اخه ادم عاقل کسی که فقط هدفش اومدن به امریکا باشه. به محضی که پاش برسه اینجا خیلی شیک از شما جدا می شه و مخ یه پسر امریکایی رو میزنه و با اون ازدواج می کنه. یا اینکه پولشو برای خودش نگه میداره و تو یکی از همین کالج های پولی اینجا خودش ویزاشو تبدیل به F1 می کنه و ادامه ماجرا
    می تونم 1000 تا راه برای همراه شما بگم که به راحتی شما رو یعنی حقه شما رو بپیچونه و شما رو با یه حقه خیلی تمیز تر رها کنه.

این راه برای دختر یا پسری که پول داره و فقط می خواد بیاد اینجا خیلی مشکل ساز نیست. بیشتر برای اون بدبختی که کلی درس خونده تا بیاد مشکل سازه.

راه حلی که من پیشنهاد می دم. به جای این فکر های بچه گونه پول یه ترم رو با زحمت جو کن پاشو بیا. اون ترم کلی زحمت بکش و مطمئن باش برای ترم بعد می تونی فاند پیدا کنی.
    اینجا پول هست فقط از بابت شما مطمئن نیستند که ایا پولشون رو روی خوب کسی سرمایه گذاری می کنند یا نه!

یه راه حل دیگه: پذیرش یه دانشگاه رنک پایین با فاند رو بگیر بعد بیا اینجا برو دانشگاه خوبه سر بزن بگو من اومدم فاند میدین. اگه گفتن نه بگو باشه دیفر کنم براتون راه دور کار کنم چی فاند میدین؟ بالاخره جور میشه.

راه حل اخر برای کسی که واقعا می خواد این کا رو بکنه. حداقل پول رو نقدی و یک جا بگیر و بریز به حسابت بعد بیارش ....

ادم یاد لقمان می افته که دوغ رو برداشته بود و میریخت تو دریا و یه چوب رو تند تند تو اب می چرخوند.
    بهش میگن لقمان چی کار می کنی؟
    میگه: دارم ماست می زنم.
    میگن: مگه با یه ظرف ماست که بریزی تو دریا میشه دوغ درست کرد!!!!
    میگه: فکرشو بکن ... اگه بشه چچچچییییی مییییشه ..
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

من در مورد اخلاقی بودن یا نبودنش نمی تونم اظهار نظر کنم. در مورد شدنی بودنش اظهار نظر کردم.
    mdmehriگرامی برای هر نوعی از منفعت شخصی من دیدم ازدواج کنند. لااقل عمده ازدواجهایی که بنده در طول زندگیم در کشور عزیزم دیدم به خاطر منفعت شخصی بوده. ژولیت و رومئو (نسخه فرنگی و باکلاس!) لیلی و مجنون هم به تاریخ پیوسته .

ولی ایشون زیادی روی ساده (=ناآشنا) بودن دختره حساب باز کردند که خب بهتره واقع بین باشند تا ماجرا کلا برعکس نشه! چون معمولا در سفرهای خارج از کشور برعکس می شه و خب امین جان من الان بیشتر از اون دختر رویایی و خیالی نگران این هستم که مبادا چنین ریسکی رو با زندگی خودتون کنید!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام
    چه موضوع خوبی هست برای فیلم با بازی امین حیایی و حدیث فولادوند وصد البته شریفی نیا در نقش پدر عروس! اسمش باشه "سراب گنجشک"!!!! به کارگردانی محسن محسنی نسب!!!

دوست عزیز شما مطمئن باش اگه به همین روش کسی رو پیدا کنی اون از شما زرنگتره و یک لحظه نمی زاره آب خوش از گلوتون پایین بره چه برسه به درس خوندن!

شما بهترین کار اینه که اگه واقعا دوست داری با کسی بری یه شریک مناسب واقعی برای زندگیت انتخاب کنی و کم کم ولی درست با هم پیش برید، همسری که واقعا شما رو بخواد و پشوانه مالی و عاطفی هم باشید،

من اینجا برگی از داستان زندگی خودم رو براتون می گم شاید مفید باشه:

من خودم چهار سال پیش ازدواج کردم درست بعد از گرفتن مدرک فوق و همیشه از دوران دبیرستان دغدغم رفتن بود با این نگاه خوب طبیعتا با کسی آشنا شدم که اونم دغدغه های زندگیش مثل من بود ما از همون دوران نامزدی یه برنامه مدون ریختیم که برای رفتن چه طور پول و پیش نیازها رو محیا کنیم و قصدمون هم این بود که به هر قیمتی هم نریم بخصوص من که رشتم تاریخ هنر ( البته لیسانس ریاضی بودم ) هست و باید تحصیلات دانشگاهی همون کشور رو داشته باشم و حل شدن در سیستم جدید و کار پیدا کردن برام سخت تر هست، ما برای کانادا اقدام کردیم البته 5 سال پیش شوهرم یه فایل مهاجرتی کانادا داشت و ما تصمیم گرفتیم در راستای اون حرکت کنیم و بریم کانادا که البته دوستان در جریان هستند همین پارسال قانونی وضع شد که شامل پرونده ما هم شد و ما ازصف بررسی حذف شدیم و انگار نه انگار البته از اول من هم تمام تلاشم رو در این 5 سال کردم که بتونم برای دکترا پذیرش بگیرم خوب در راستای این هدف این چند سال با هزاران سختی و تلاش و تحمل مشکلات که همه درگیرشیم مقاله آی اس آی نوشتم در دانشگاه تدریس کردم امتحان زبان دادم و ..... تا بالاخره برای پاییز 2013 از یه دانشگاه کانادایی خوب پذیرش گرفتم که البته هنوز درگیریهای ویزا در پیشه در این مدت خوب واقعا نان آور اصلی ما شوهرم بود سعی کردیم زندگی رو ساده بگیریم و برای رفتن پول جمع کنیم و شوهرم کاری رو انتخاب کرد در کانادا بازار داشته باشه و تمام موقعیتهای رو که در شرکتش گرفت با هزاران سختی و تلاش در راستای همین رفتن بود ما به خاطر کار شوهرم هم سه سال تهران زندگی نکردیم و باز با اینکه من از امکانات تهران دور بودم ولی سعی کردم عقب نمونم ، یه جورایی عذاب وجدان داشتم که من تو این چهار سال نتونستم خیلی از نظر مالی به زندگیمون کمک کنم ولی الان خوشحالم که آرامشی که همسرم سعی کرد برام ایجاد کنه من در آخر شرمندش نشدم و تونستم فاند نسبتا خوبی بگیرم البته تمام هزینه های یک نفر رو پوشش نمی دیه حالا اگه دو نفر هم باشیم سخت تر هست ولی مطمئنم خدا مثل همیشه به کمکم می یاد و اون رو هم جبران می کنه و ما اگه هر دو ویزا بگیریم و بتونیم بریم واقعا خدا رو شاکرم که مزد یه برنامه ریزی و پایداری ما رو به اهدافمون رو می ده تو این 5 سال ما واقعا از صفر شروع کردیم و شوهرم هم از اون دست پسرهایی نبود که خانواده ساپورت مالیش باشند بلکه همه چیز رو خودش از صفر ساخت و ما واقعا مشکلات ناجوری رو پشت سر گداشتیم و هنوز هم برامون این مشکلات هست به خصوص که الان درگیر یه مساله بسیار سخت هستیم، خیلی ها بهمون همون 4 سال پیش می گفتن بابا الان که دلار 1000 تومنه پول عروسی و زندگی رو بفروشید رو برید ولی خوشحالم که الان با وجود بدتر شدن شرایط، روزگار هنوز ما رو از تصیمیممون پشیمون نکرده و امیدوارم این پله آخر رو هم بتونیم به سلامت رد کنیم.

این بود داستان من! امیدوارم یه نکته مثبت توش پیدا کنید.
    ویرایش توسط snshirazi : February 20th, 2013 در ساعت 11:29 AM
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    پیام مدیریت

درود،

لطفا از این تاپیک برای پیشنهادهای غیر قانونی استفاده ننمایید. هرگونه بحثی‌ که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد، منجر به حذف تاپیک یا بحث های اضافه خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از پست های ارسال شده خود مراقبت کنند.

ممنون از همکاریتون
    ببخشید جناب مدیریت محترم این تاپیک موضوعش به اندازه کافی غیر اخلاقی هست و اصلا این حرف شما معنی نداره...واقعا از یک سری آدم تحصیل کرده انتظار نمیره...متاسفم

سلام

راستش اگه همين ماه يه ماجراي مشابه نميديدم تو اين بحث شرکت نمي کردم. در اصل که همچنين کيس هاي ازدواجي پيدا مي شوند. دليلش هم همين دعواي بنز و بي ام و تو ميدون کاج که قمه کشي کردن و همديگر رو کشتند و تحليل سايت الف در اين زمينه رو بخونيد. در اصل الان درصدي از پولدارها واقعا چوپون هستند. و از بد يا خوش حادثه به ميلياردها پول رسيدند. پس از لحاظ وجودي خيالت جمع. ولي در کل اگه بخوام رک و اخلاقي بگم و کمي بي ادبانه اين کار يه نوعي از خودفروشي هاست حالا فاحشگي ذهني حسابش کن. به نظر من تحمل اين شرايط کار هر کسي نيست و شما اگه الان مي بيني الان به حالت ياس رسيدي به نظرم به خاطر اين هست که فاحشه ذهني نيستي وگرنه تو همين ايرانم در امد همجين کسايي عالي هست . اصلا فکر کنم از همه جاي ديگه بهتره. در هر صورت اگه فکر مي کني که تحمل اين شرايط رو داري و فقط تا حالا اب نداشتي براي شنا که شروع کن.
    فقط اين داستان سويه ها و لايه هاي پنهان هم زياد داره. به اونها هم بينديش.
    هر چند ميدونم جرا اين فکر رو کردي ولي به نظر من کار اشتباه در هر حالت نتيجه بدي داره. هر حالت. هر حالت. هر وقت . هر جا.

موفق باشي

نقل قول نوشته اصلی توسط zz1366 نمایش پست ها
    ببخشید جناب مدیریت محترم این تاپیک موضوعش به اندازه کافی غیر اخلاقی هست و اصلا این حرف شما معنی نداره...واقعا از یک سری آدم تحصیل کرده انتظار نمیره...متاسفم
    دوست عزيز اين مطلب کاملا اخلاقي ولي بي ادبانه هست.
    تو فلسفه يه مبحث هست که الزاما مطالب اخلاقي با ادبانه نيستند. حتي در پاره اي شرايط موردي اخلاقي متناقض با ادب مي باشد.
    نهايتا ذهن انسان که قابل سانسور نيست. بلکه با نقد درست مي توان به ان جهت داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)