صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

با سلام
    دوستان لطف کنید قبلا از این که نظراتتون را در مورد ازدواج صوری و موافقت با آن بنویسید ببیند که این ازدواج های صوریه ایرانی ها چه مشکلاتی را برای بقیه هموطنانشون ایجاد کرده من الان 2 سال ازدواج کردم با هزاران مدرک از قبیل عکسهای ازدواج ، پرینت تلفن ها و ایمیل و کلی مدرک دیگه برای در خواست ویزا ریجکت شدم چون آفیسر ویزا راضی نشدن که ازدواج ما واقعیه دلیلش هم کاملا واضحه
    متاسفانه هموطنای ما فقط خودشون را در نظر می گیرند کاش یکم بفکر همدیگر بودیم من و همسرم نمی تونیم در کنار هم زندگی کنیم باید از هم دور باشیم و چوب کارای یه سزی افراد را بخوریم امثال من خیلی زیاد هستن

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط asal44 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان لطف کنید قبلا از این که نظراتتون را در مورد ازدواج صوری و موافقت با آن بنویسید ببیند که این ازدواج های صوریه ایرانی ها چه مشکلاتی را برای بقیه هموطنانشون ایجاد کرده من الان 2 سال ازدواج کردم با هزاران مدرک از قبیل عکسهای ازدواج ، پرینت تلفن ها و ایمیل و کلی مدرک دیگه برای در خواست ویزا ریجکت شدم چون آفیسر ویزا راضی نشدن که ازدواج ما واقعیه دلیلش هم کاملا واضحه
    متاسفانه هموطنای ما فقط خودشون را در نظر می گیرند کاش یکم بفکر همدیگر بودیم من و همسرم نمی تونیم در کنار هم زندگی کنیم باید از هم دور باشیم و چوب کارای یه سزی افراد را بخوریم امثال من خیلی زیاد هستن
    درود
    بعید می دونم بقیه هم غیر از خودشون کسی دیگر رو در نظر بگیرند.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    بعید می دونم بقیه هم غیر از خودشون کسی دیگر رو در نظر بگیرند.
    بله می دونم به خاطر همین که اینقدر با ما ایرانیا تو همه جای دنیا بد رفتار می شه باورتون میشه زمانی که من رفتم سفارت ملیتهای دیگه که برای گرفتن ویزا اومده بودن یک سوم مدارکی که ما ارائه کردیم هم ندادن چون از اونا نمی خوان ولی از ما ها می خوان چون ما همه جای دنیا شناخته شدیم به افراد متقلب حتی طرز برخوردشون هم با ما خوب نیست
    دلیلش هم دقیقا همینیه که شما می گید چون ما ها به غیر از خودمون به کسی فکر نمی کنیم حتی به وجه ی اجتماعی خودمون هم تو دنیا کاری نداریم بزار راجبمون هر جور دوست دارن فکر کنن بزار هر جور می خوان با من ایرانی رفتار کنن بی خیال من خودم را دریابم بی خیال همه چی

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

با سلام
    خیلی ها
    خیلی راحت همه تقصیر ها را و همه مشکلات خودشون را گردن دیگران میندازند
    درصورتی که اگر کمی در خودشون تامل کنند میبنند که عامل مشکلات تنها کردار خودشون هست

شما احیاناً در مورد گرفتن ویزای F1 یا ویزای F2 چیزی نمیدونید جتی به خودتون زحمت ندادید جزویاتی که دانشگاه همراه I20 براتون فرستاده را مطالعه کنید ( خصوصاً در مورد tie )

شما بزرگترین tie خودتون را همسرتون معرفی کردید خیلی خنده داره
    با هزاران مدرک از قبیل عکسهای ازدواج ، پرینت تلفن ها و ایمیل و کلی مدرک دیگه
    چه عاملی بهتر از این که آفیسر شوهرتون را توی ایران نگه داره تا مطمئن بشه شما حتماً بعد پایان تحصیل به ایران باز میگردید

بلد نبودن و اشتباه عملکرد شما چه ربطی به من و دیگران داره

آفیسری که مصاحبه میگیره در حقیقیت داره یک فرم از سوالات روانشاسی را با سوالات غیر مستقیم پر میکنه و در حقیقت آفیسر زمان میخواد نظر خود شو در مورد ارزیابی روانشانسی شما پر کنه بعد کامپیوتر با کشیدن یک نمودار جواب مثبت با منفی به درخواست ویزا تون میده

خیلی متداول هست که حتی از سوی آفیسر درخواست بشه که عکس ازدواج تون را بخواد ( یک نوع ارزشیابی روانشناسی هست برای سنجیدن معیار .... )
    فکر میکنید که زن و شوهر امریکایی یا کانادایی جای شما بودند چی جواب میدادند؟

خیلی چیزهای دیگه هست لزومی نمی بینم راهنمایی تون کنم
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    شما احیاناً در مورد گرفتن ویزای F1 یا ویزای F2 چیزی نمیدونید جتی به خودتون زحمت ندادید جزویاتی که دانشگاه همراه I20 براتون فرستاده را مطالعه کنید ( خصوصاً در مورد tie )

شما بزرگترین tie خودتون را همسرتون معرفی کردید خیلی خنده داره

چه عاملی بهتر از این که آفیسر شوهرتون را توی ایران نگه داره تا مطمئن بشه شما حتماً بعد پایان تحصیل به ایران باز میگردید
    منظور ایشان ویزای نامزدی بوده نه ویزای دانشجویی. چون برای ویزای دانشجویی عکس و مدارک مشابه نمی خواهند. برای ویزای نامزدی هم احتیاجی به داشتن Social tie نیست. منظور ایشان این بود که وقتی عده ای ازدواج صوری درست می کنند افسر باور نمی کند که اینها رابطه شان واقعی است و واقعا قصد ازدواج دارند.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    منظور ایشان ویزای نامزدی بوده نه ویزای دانشجویی. چون برای ویزای دانشجویی عکس و مدارک مشابه نمی خواهند. برای ویزای نامزدی هم احتیاجی به داشتن Social tie نیست. منظور ایشان این بود که وقتی عده ای ازدواج صوری درست می کنند افسر باور نمی کند که اینها رابطه شان واقعی است و واقعا قصد ازدواج دارند.
    فقط سند ازدواج به عنوان مدرک کفایت میکنه
    تامین هزینه ها
    و اینکه شخص طی این مدت که همسرش مشغول تحصیله میخواد اونجا چیکار کنه

بقیه چیزها ارزیابی روانشناسی هستش
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    فقط سند ازدواج به عنوان مدرک کفایت میکنه
    تامین هزینه ها
    و اینکه شخص طی این مدت که همسرش مشغول تحصیله میخواد اونجا چیکار کنه

بقیه چیزها ارزیابی روانشناسی هستش
    من منظورم ویزا دانشجویی نبود دوست عزیز من منظورم ویزای ازدواج بود همسرم هم مشغول تحصیل نیستند شوهرم من یک سی تی زن بودن که بعد از 15 سال اومدن ایران ازدواج کردن افیسر اصلا به مدارک مالی ما گیر نداده بودن فقط عین جمله ای که برای من نوشته بودن شما برای اینکه اثبات کنید : ازدواجتون واقعی هست فقط عکس های ازدواج تون و ایمیلهایی که با هم در ارتباط بودید را ارائه کردید و سند ازدواج به اضافه پرینت تلفن این من را راضی نمی کنه که ازدواج شما حقیقی هست و شما بعد از ورودتون با این کشور با اسپانسرتون بمونین

بله سند ازدواج هم دیگه براشون کفایت نمی کنه منظور منم دقیقا همین بود که به علت ازدواج های صوری زیادی که ما ایرانیا داریم ازدواج های واقعی هم قربانی همونا میشه نه تنها من کلی از دوستانی که برای ازدواج اقدام کردن تو همین سایت به همین بهانه ها ریجکت شدن
    من می گم چرا فقط ایرانیا برای ویزای ازدواج به این بهانه ریجکت می شن چرا آفیسر به ملیتهای دیگه گیر نمی ده

در ضمن دوست عزیز از ما هیچ مصاحبه ای نمی شه فقط مدارک دریافت می شه و بررسی میشه من هیچ اطلاعاتی تو زمینه ویزا دانشجویی ندارم احتیاجی هم ندارم بدوم شما یه تحقیق تو زمینه ویزای ازدواج انجام بدی بد نیست برای اطلاعات خودتون می گم که زود قضاوت نکنید

Junior Member

با سلام دوستان لطف کنید قبلا از این که نظراتتون را در مورد ازدواج صوری و موافقت با آن بنویسید ببیند که این ازدواج های صوریه ایرانی ها چه مشکلاتی را برای بقیه هموطنانشون ایجاد کرده من الان 2 سال ازدواج کردم با هزاران مدرک از قبیل عکسهای ازدواج ، پرینت تلفن ها و ایمیل و کلی مدرک دیگه برای در خواست ویزا ریجکت شدم چون آفیسر ویزا راضی نشدن که ازدواج ما واقعیه دلیلش هم کاملا واضحه متاسفانه هموطنای ما فقط خودشون را در نظر می گیرند کاش یکم بفکر همدیگر بودیم من و همسرم نمی تونیم در کنار هم زندگی کنیم باید از هم دور باشیم و چوب کارای یه سزی افراد را بخوریم امثال من خیلی زیاد هستن
    می تونم بپرسم شما از کدام سفارت اقدام کردین؟ اختلاف سنیتون با همسرتون زیاد بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    می تونم بپرسم شما از کدام سفارت اقدام کردین؟ اختلاف سنیتون با همسرتون زیاد بود؟
    سفارت انگلستان تو تركيه ، نه تفاوت سنيم زياد نبود خوشبختانه اپيل كردم و قبل از موعد دادگاه آفيسر حكم ريجكت را لغو كرد البته من جزء خوش شانس ها بودم بقيه همچنان درگير اپلاي مجدد و اپيل و دادگاه هستند مي تونين به فرومش تو قسمت رواديد انگلستان مراجعه كنيد،

Junior Member

سفارت انگلستان تو تركيه ، نه تفاوت سنيم زياد نبود خوشبختانه اپيل كردم و قبل از موعد دادگاه آفيسر حكم ريجكت را لغو كرد البته من جزء خوش شانس ها بودم بقيه همچنان درگير اپلاي مجدد و اپيل و دادگاه هستند مي تونين به فرومش تو قسمت رواديد انگلستان مراجعه كنيد،

ممنون دوست عزیز از اینکه جواب دادین. شما همسرتون انگلیس بودن؟ که رفتین سفارت انگلستان تو ترکیه؟
    منظورتون رو از اپیل شدن چی هست متوجه نشدم میشه توضیح بدین
    ولی خیلی عجیبه چرا با وجود اون همه مدرک راضی نشدن که ازدواج واقعییه مگه اینکه به چیزی مثل اختاف سنی بالا یا چیز غیر عادی برخورد کنن که به شک بیوفتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)