صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط asal44 نمایش پست ها
    من منظورم ویزا دانشجویی نبود دوست عزیز من منظورم ویزای ازدواج بود همسرم هم مشغول تحصیل نیستند شوهرم من یک سی تی زن بودن که بعد از 15 سال اومدن ایران ازدواج کردن افیسر اصلا به مدارک مالی ما گیر نداده بودن فقط عین جمله ای که برای من نوشته بودن شما برای اینکه اثبات کنید : ازدواجتون واقعی هست فقط عکس های ازدواج تون و ایمیلهایی که با هم در ارتباط بودید را ارائه کردید و سند ازدواج به اضافه پرینت تلفن این من را راضی نمی کنه که ازدواج شما حقیقی هست و شما بعد از ورودتون با این کشور با اسپانسرتون بمونین

بله سند ازدواج هم دیگه براشون کفایت نمی کنه منظور منم دقیقا همین بود که به علت ازدواج های صوری زیادی که ما ایرانیا داریم ازدواج های واقعی هم قربانی همونا میشه نه تنها من کلی از دوستانی که برای ازدواج اقدام کردن تو همین سایت به همین بهانه ها ریجکت شدن
    من می گم چرا فقط ایرانیا برای ویزای ازدواج به این بهانه ریجکت می شن چرا آفیسر به ملیتهای دیگه گیر نمی ده

در ضمن دوست عزیز از ما هیچ مصاحبه ای نمی شه فقط مدارک دریافت می شه و بررسی میشه من هیچ اطلاعاتی تو زمینه ویزا دانشجویی ندارم احتیاجی هم ندارم بدوم شما یه تحقیق تو زمینه ویزای ازدواج انجام بدی بد نیست برای اطلاعات خودتون می گم که زود قضاوت نکنید
    فرض کنیم من خودم را جای آفیسر بزارم
    شما بیا منو قانع کن که چرا به شما ویزا بدم من میگم یک گره توی کار شما وجود داره

اولین سوال توی ذهن آفیسر: چطور یک شخص بعد از 15 سال اقامت در یک کشور دیگه و پذیرفتن اون کشور جدید به عنوان وطن جدید خودش
    فقط در مسافرت کوتاه مدت به کشور میاد ازدواج میکنه
    تازه دوباره میخواد برگرده همون کشوری که اقامت گرفته

قضیه کاملاً مشکوکه
    طبق یک اصل قاعدتاً این شخص که وطن جدید را میپذیره باید با شهروند های همون کشور ازدواج کنه

لزومی به ارائه پیشینه ارتباط با همدیگر به آفیسر وجود نداره و کارتون را خراب تر میکنه (***)
    شما باید ثابت کنید که چطوری در یک فرصت کم تصمیم گرفتید با هم ازدواج کنید

من از جزئیات شما با خبر نیستم بنابراین نمیتونم بهتون بگم اشتباه کارتون کجا بوده
    ولی این درست نیست که عامل به وجود آمدن مشکلات خودتون را دیگران بدونید

در ضمن بررسی وضعیت ویزا توسط آفیسر
    هر case تنها برای همون case بررسی میشه اگر تمام case های دیگه هم ازدواج شون صوری باشه case شما جدا بررسی میشه

دلایلی زیاد برای بدبینی آفیسر وجود داره مثلاً
    بر طبق آمار رسمی یک سوم ازدواج ها در ایران به طلاق منجر میشه
    حالا بیا شما بگو مقصر اون کسانی هستند که طلاق گرفتند چون افیسر اعتماد پیدا نکرد ازدواج ما پایدار بمونه

بررسی وضعیت هر case تنها برای همون case صورت میگیره

شما خودت برای خودت بشین کلاهت را قاضی کن خودت را بجای آفیسر بزار آیا منطقی هست که آفیسر بهت ویزا بده

به نظر من اگر از همون اول سنگین برخورد میکردید و خودتون را متعصب نشون میدادید 100% ویزا را گرفته بودید
    این ربطی به مذهبی بودن یا غیر مذهبی بودن نداره

باز این سوال را ازتون میپرسم
    اگر آفیسر از یک زن و شوهر امریکایی میخواست که عکس ازدواج شون را ببینه
    میدونید معمولاً امریکایی در جواب به آفیسر چی میگند؟

ندونسته با همون چند خط اطلاعات کمی که اینجا گذاشتید ازتون دارم
    به یقین میگم مشکل از خودتونه، ***
    ویرایش توسط studentz : February 25th, 2013 در ساعت 07:07 AM دلیل: نامناسب
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    فرض کنیم من خودم را جای آفیسر بزارم
    شما بیا منو قانع کن که چرا به شما ویزا بدم من میگم یک گره توی کار شما وجود داره

اولین سوال توی ذهن آفیسر: چطور یک شخص بعد از 15 سال اقامت در یک کشور دیگه و پذیرفتن اون کشور جدید به عنوان وطن جدید خودش
    فقط در مسافرت کوتاه مدت به کشور میاد ازدواج میکنه
    تازه دوباره میخواد برگرده همون کشوری که اقامت گرفته

قضیه کاملاً مشکوکه
    طبق یک اصل قاعدتاً این شخص که وطن جدید را میپذیره باید با شهروند های همون کشور ازدواج کنه

لزومی به ارائه پیشینه ارتباط با همدیگر به آفیسر وجود نداره و کارتون را خراب تر میکنه (***)
    شما باید ثابت کنید که چطوری در یک فرصت کم تصمیم گرفتید با هم ازدواج کنید

من از جزئیات شما با خبر نیستم بنابراین نمیتونم بهتون بگم اشتباه کارتون کجا بوده
    ولی این درست نیست که عامل به وجود آمدن مشکلات خودتون را دیگران بدونید

در ضمن بررسی وضعیت ویزا توسط آفیسر
    هر case تنها برای همون case بررسی میشه اگر تمام case های دیگه هم ازدواج شون صوری باشه case شما جدا بررسی میشه

دلایلی زیاد برای بدبینی آفیسر وجود داره مثلاً
    بر طبق آمار رسمی یک سوم ازدواج ها در ایران به طلاق منجر میشه
    حالا بیا شما بگو مقصر اون کسانی هستند که طلاق گرفتند چون افیسر اعتماد پیدا نکرد ازدواج ما پایدار بمونه

بررسی وضعیت هر case تنها برای همون case صورت میگیره

شما خودت برای خودت بشین کلاهت را قاضی کن خودت را بجای آفیسر بزار آیا منطقی هست که آفیسر بهت ویزا بده

به نظر من اگر از همون اول سنگین برخورد میکردید و خودتون را متعصب نشون میدادید 100% ویزا را گرفته بودید
    این ربطی به مذهبی بودن یا غیر مذهبی بودن نداره

باز این سوال را ازتون میپرسم
    اگر آفیسر از یک زن و شوهر امریکایی میخواست که عکس ازدواج شون را ببینه
    میدونید معمولاً امریکایی در جواب به آفیسر چی میگند؟

ندونسته با همون چند خط اطلاعات کمی که اینجا گذاشتید ازتون دارم
    به یقین میگم مشکل از خودتونه،***
    دوست عزیز اول اینکه من مدت 2 سال ازدواج کردم دوم اینکه تو این مدت دوسال همسرم مجبور بره و بیاد چون خونه و کار زندگیشون اونجاست سوم دلیل نمی خواهد چون همسر من یه ایرانی بوده می خواسته با یه ایرانی ازدواج کنه چون اون وطنش اینجا و برای دیدن بستگان نزدیکش سالی یکی دو بار میومد ایران همچین هم در مدت کمی تصمیم به ازدواج نگرفتیم این فرآیند یک سال طول کشید سوم اینکه من امریکا را نمی دونم ولی انگلستان از ما می خواد برای اثبات ازدواجمون عکس ارائه بدیم بخصوص عکسای ازدواج کسایی هم که عکس ارائه نمی کنن بی برو برگرد ردیجکت می شن همچنین ما حتما باید پیشینه ارتباط با همدیگر را به افیسر ارائه بدیم چهارم این که دلیل از این واضحتر می خوای که آفیسر برای من نوشته شما بعد از ورود به کشور با اسپانسرتون نمی مونید دلیل این که برای آینده من پیش بینی کرده چی می تونه باشه ؟
    ویرایش توسط studentz : February 25th, 2013 در ساعت 07:07 AM دلیل: نقل قول

Banned

فکر کنم اگر کل این تاپیک را بخونید
    فقط یک نفر را میشه پیدا کرد که نظر کارشناسی علمی داده باشه
    بقیه همه احساسات موافق و مخالف، تعصب و در بند عرف بودن و ...

شما گفتید روش های ارزونتری هم وجود داره که بشه با 100 هزار دلار یا کمتر سه سال ویزای امریکا گرفت
    خوب بهمون نشون بدید ( به غیر F1 و F2 و سایر ویزای خیشاوندی )
    برای کسی که حتی نمره زبان هم نداره
    البته در مورد نظرات دیگران کمی بی انصافی کردید. دوستان زیادی اطلاعات ارزشمندی داده اند. به هر حال از این موضوع که بگذریم به نظرم پرسشی که در این میان مطرح می شود این است که چه تضمینی وجود دارد که شما (به عنوان فردی که مثلا از آمریکا پذیرش دارد) بعد از ازدواج با دختر پولدار موردنظر، بتوانید ویزای آمریکا را بگیرید؟ حتی اگر شما هم ویزا را بگیرید هیچ تضمینی وجود ندارد که همسرتان هم ویرا بگیرد. همین الان در این فروم فردی هست که خودش (F1) بعد از 211 روز از سفارت آمریکا کلیر شده و همسرش (F2) هنوز کلیر نشده است. بعد هم اگر شما نتوانستید به آمریکا بروید چه تضمینی هست که دختر پولدار موردنظر را دوباره طلاق بدهید؟! آمدیم و شما نتوانستید بروید و از این هم که یک همسر پولدار داشته باشید راضی بودید! مشکلاتی که این قضیه برای هر دو طرف درست می کند به نظرم آنقدر زیاد است که اصلا ارزشش را ندارد. به اصطلاح آخر و عاقبت ندارد!

برای کسی که رتبه دانشگاه مهم نباشد پذیرش گرفتن از یک دانشگاه با رتبه پایین (در حدود 10000) کار چندان سختی نیست. حتی اگر خود فرد نتواند یک وکیل مهاجرتی-تحصیلی می تواند این کار را با قیمت نه چندان زیاد انجام دهد. زبان را هم با خرج چند میلیون تومان می توان با یک معلم خصوصی در مدت کوتاهی به سطح قابل قبول رساند. حتی برای زبان ضعیف هم این دانشگاه های با رتبه پایین حاضرند کلاس های پیش نیاز زبان بگذارند. به هر حال این مشکل اصلی نیست.

آنچیزی که بیشتر برایش این بحث ها پیش می آید ویزای اقامتی و گرفتن اقامت و گرین کارت از راه ازدواج است که آن هم اگر قرار باشد صوری و ساختگی باشد مشکلات خاص خودش را که در بالا اشاره کردم دارد. مثل دیپورت شدن فرد خارجی تا مدت نامعلوم (دست کم 10 سال) و جریمه (تا 250 هزار دلار) و/یا زندان (تا 5 سال) برای شهروند.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یک همسر پولدار داشته باشید راضی بودید!
    اصلاً بحث همسرداری نیست
    بیشتر شبیه یک زندگی همزیستی هستش
    همانطور که گفته شد ازدواج صوری خواهد بود و تنها بر اساس قانون و سند دو نفر زن و شوهر خواهند بود

در مورد ویزا
    اگر اشخاصی را نتونستند ویزا بگیرند یا توی کلیرنس گیر کردند را زیر ذره بین قرار بدید متوجه میشد اکثر یا همه کسانی که نمیتونند ویزا بگیرند یک مشکلی دارند یکی چه عرض کنم چندین مشکل دارند

اون دختر پولدار
    پولی لازم نیست بده تا وقتی که پاش به امریکا برسه
    قبل از ورود به امریکا: فقط جور کردن Bank Statement اونم به حساب خودش و ثبت ازدواج
    بعد از ورود به امریکا: افتتاح حساب به نام کسی که F1 دارد و واریز پول ها به حساب
    محدودیت های ویزای F2 را مطالعه کنید شخص دارای ویزای F2 برای افتتاح حساب به اجازه شخص F1 نیاز دارد من هم همچین اجازه ای برای افتتاح حساب نمیدم محدودیت های ویزای F2 اینقدر زیاده که طرف به این راحتی نمیتونه ولت کنه بره

کم هزینه ترین ها
    اول F1 خوبیش اینه که طرف داره برای خودش خرج میکنه
    بعد F2 بدیش اینه که داری برای یکی دیگه خرج میکنه و زیاد عاقلانه نیست

ضمناً هزینه تحصیل و یادگیری زبان با ویزای F1 ( خرچ تحصیل و زندگی ) برای سه سال از اون 100 هزار دلار که گفته شده بیشتر میشه

مزیت اینکار:
    شخصی که F2 داره اگر ویزاشو تبدیل به ویزای کار کنه و چند سال اونجا موندگار باشه resident میشه
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود

به نظر من هم این طور مسائل ربطی به صوری بودن و نبودن ازدواج ندارد. آمار ازدواج و طلاق ایرانیانی که خارج از کشور می روند به وضوح نشون می ده که عمده ازدواجهای ایرانیان در خارج از کشور به طلاق منجر می شه. اتفاقا در عمده موارد درخواست دهنده خانوم خانواده هست. حالا چه اونهایی که به جان یکدیگر سوگند خورده بودند هرگز یکدیگر را ترک نخواهند کرد، چه اونهایی که صوری ازدواج کرده اند. آفیسر بزرگوار از کجا تشخیص می دهد چه کسری از اینها صوری بوده اند و چه کسری نبوده اند؟

شما بعد از ورودتون با این کشور با اسپانسرتون بمونین
    یک مورد رو ghlobe عزیز فرمودند. من هم به عنوان کسی که تو عمرم آمریکا رو به چشم ندیدم چندین مورد رو از آشنایان شنیدم یا حتی سراغ دارم که خانم بعد از ورود به آمریکا از همسر ایرانی خود طلاق گرفته باشند. ازدواج هم به هیچ عنوان صوری نبوده است. یعنی خانوم بعد از ورود یک مدت موندند و پس از مقیم شدن دیگر با اسپانسر نموندند! به نظرتون آفیسر کم تر از یکی مثل من دیده؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Guru

قضیه کاملاً مشکوکه
    بهیچ عنوان همچین چیزی نیست. لطفا از خودتان حرفهای بدون پایه درنیاورید. اگر همچین اصلی وجود می داشت اصلا ویزای خویشاوندی برای همسر بی معنی میشد!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها

یک مورد رو ghlobe عزیز فرمودند. من هم به عنوان کسی که تو عمرم آمریکا رو به چشم ندیدم چندین مورد رو از آشنایان شنیدم یا حتی سراغ دارم که خانم بعد از ورود به آمریکا از همسر ایرانی خود طلاق گرفته باشند. ازدواج هم به هیچ عنوان صوری نبوده است. یعنی خانوم بعد از ورود یک مدت موندند و پس از مقیم شدن دیگر با اسپانسر نموندند! به نظرتون آفیسر کم تر از یکی مثل من دیده؟
    That's why I believe that it is by defult a total fiasco to bring F2 even if you are still on F1 visa
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

یک عدد اقامت دایم کانادا، به همراه خونه، زندگی و ماشین و یک شوهر دوهدور اشانتیون به بالاترین قیمت به فروش میرسد. حداقل میزان حراج: خونه 2000 متری تو نیاوران، ویلا شمال و X6 هست. لدفن پیام خصوصی بدین :دی

آدم واقعا بعضی تاپیک هارو اینجا میبینه از خودش و جامعه خودش ناامید میشه!

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

بعد از خوندن تمام پست ها به این نتیجه میرسیم که این کار شدنیه اما ریسکش زیاده. اون قدر مشکل توش هست که بهتره از خیرش بگذری!!!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من منظورم ویزا دانشجویی نبود دوست عزیز من منظورم ویزای ازدواج بود همسرم هم مشغول تحصیل نیستند شوهرم من یک سی تی زن بودن که بعد از 15 سال اومدن ایران ازدواج کردن افیسر اصلا به مدارک مالی ما گیر نداده بودن فقط عین جمله ای که برای من نوشته بودن شما برای اینکه اثبات کنید : ازدواجتون واقعی هست فقط عکس های ازدواج تون و ایمیلهایی که با هم در ارتباط بودید را ارائه کردید و سند ازدواج به اضافه پرینت تلفن این من را راضی نمی کنه که ازدواج شما حقیقی هست و شما بعد از ورودتون با این کشور با اسپانسرتون بمونین

بله سند ازدواج هم دیگه براشون کفایت نمی کنه منظور منم دقیقا همین بود که به علت ازدواج های صوری زیادی که ما ایرانیا داریم ازدواج های واقعی هم قربانی همونا میشه نه تنها من کلی از دوستانی که برای ازدواج اقدام کردن تو همین سایت به همین بهانه ها ریجکت شدن
    من می گم چرا فقط ایرانیا برای ویزای ازدواج به این بهانه ریجکت می شن چرا آفیسر به ملیتهای دیگه گیر نمی ده

در ضمن دوست عزیز از ما هیچ مصاحبه ای نمی شه فقط مدارک دریافت می شه و بررسی میشه من هیچ اطلاعاتی تو زمینه ویزا دانشجویی ندارم احتیاجی هم ندارم بدوم شما یه تحقیق تو زمینه ویزای ازدواج انجام بدی بد نیست برای اطلاعات خودتون می گم که زود قضاوت نکنید
    شما اگر به اخبار رسانه ها در انگلیس هم مراجعه کنید متوجه میشوید که این مشکل فقط برای ایرانیها نیست. اصلا مشکل از میزان طلاق ایرانیها سرچشمه نمیگیرد. در ان خبری که من اگر اشتباه نکرده باشم از BBC خواندم البته ١-٢ سال پیش آمده بود که ویزای همسر در انگلیس به یک تجارت تبدیل شده و وزارتخانه های مربوطه تصمیم دارند که بشدت با این مساله برخورد کنند و سخت گیری در این زمینه زیاد خواهد شد سابقه این کار هم به هندی ها و پاکستانیهای مقیم انگلیس بر میگردد که پوزیشن ازدواج با یک هندی یا پاکستانی شهروند انگلیس را در کشور خود علنا به مزایده میگذراند مقدار متنابهی پول از خانواده ای تصمیم دارد دختر یا پسرشان را به زدواج آنها در آورد میگیرند و از میان متقاضیان کسی که مبلغ بیشتری پیشنهاد بدهد برنده مزایده است. علاوه بر این در اعطای اقامت دائم به این همسرانی که از طریق ویزا ازدواج به انگلیس می ایند سخت گیری بیشتری به عمل خواهد آمد.
    و عامل آخر هم که در خبر دیگری خواندم ازدواجهای اجباری بود.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)