صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

با سلام،

دوستان گرامی میتونن سوالات و اطلاعات خودشون رو در مورد ویزای همراه دانشجو در این تاپیک به اشتراک بزارن.

تاپیک های مرتبط:

ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

تمدید ویزاهای Tier 4

لینک های مرتبط:

Points Based System (Dependant) - Policy Guidance

ADULT STUDENTS - TIER 4 GENERAL
    ویرایش توسط میلاد : March 1st, 2013 در ساعت 01:34 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل برای گرفتن ویزای همسر

سلام، امیدوارم خوب باشین، من سال ۲۰۰۹ با ویزای دانشجویی‌ برای فوق لیسانس با همسرم به انگلیس اومدیم ویزا را هم از ابوظبی گرفتیم، سال ۲۰۱۱ ویزای ۲ سالهٔ کار post study workگرفتیم که تا آخر فوریه تمام میشه، همسرم در حل حاضر دانشجوی سالphd ۲ هست و همین امروز ویزای دنیشجویش اومد ظاهراً من برای ویزای دپندنت باید برم از دوبی‌ اقدام کنم، (تا اونجایی که من گشتم راهی‌ غیر از این نیست درسته؟)، برای حساب ما اینجا یه حساب مشترک داریم که همسرم هم برای ویزای جدید دنشجویش از همون استفاده کرد و من هم می‌خوام پرینت همین حساب رو نشون بدم (اشکالی‌ به وجود نمیاد؟) برای گرفتن نوبت از ابوظبی از من درخواست شماره ثابت و موبیل دوبی‌ کرده من که هنوز اونجا نیستم چه شمارهٔ بدم؟ در ضمن من الان اینجا با یک دکتری دارم کار تحقیقاتی‌ می‌کنم نامه‌ای از این آدم میتونه به تسریع روند ویزای من کمک کنه؟ جدیداً اطلاع دارین که ابوظبی حدودا چند روزه ویزا میده؟ پیشا پیش از راهنمایتون ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام. از سپتامبر 2008 با ویزای دانشجویی در بریتانیا هستم. می خواستم اول سوال کنم از خدمتتون که "normal country of residence" من که برای فرم ِ آنلاین VAF 10، باید خانمم در بخش "Main Applicant" که من هستم وارد کنه، بریتانیا می شه؟

سوال دیگه ام مربوط می شه به موضوع Maintenance. با توجه به اینکه خانمم به عنوان dependent، ریز حساب بانکی من در بریتانیا رو ارائه خواهد کرد و در لندن هم ساکن نیستم، برای شش ماه مبلغ 4050 (450*6) رو باید در حسابم داشته باشم. درسته؟ آیا وجود همین مبلغ در حساب بانکیم، کفایت می کنه یا مبلغی بیش از این میزان رو برای اطمینان باید در حسابم داشته باشم تا توانایی مالیم رو برای تامین هزینه های زندگیمون ثابت کنم؟

خیلی ممنونم از راهنمائیهای دلسوزانه تون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mnam نمایش پست ها
    سلام. از سپتامبر 2008 با ویزای دانشجویی در بریتانیا هستم. می خواستم اول سوال کنم از خدمتتون که "normal country of residence" من که برای فرم ِ آنلاین VAF 10، باید خانمم در بخش "Main Applicant" که من هستم وارد کنه، بریتانیا می شه؟

سوال دیگه ام مربوط می شه به موضوع Maintenance. با توجه به اینکه خانمم به عنوان dependent، ریز حساب بانکی من در بریتانیا رو ارائه خواهد کرد و در لندن هم ساکن نیستم، برای شش ماه مبلغ 4050 (450*6) رو باید در حسابم داشته باشم. درسته؟ آیا وجود همین مبلغ در حساب بانکیم، کفایت می کنه یا مبلغی بیش از این میزان رو برای اطمینان باید در حسابم داشته باشم تا توانایی مالیم رو برای تامین هزینه های زندگیمون ثابت کنم؟

خیلی ممنونم از راهنمائیهای دلسوزانه تون.
    با سلام سوال اول بله. در مورد سوال دوم احتمالا دوره شما مثلا شش ماه و یک هفته است پس برای هفت ماه بعلاوه درصدی (حدود 20 درصد) در بانک بگذارید

Junior Member

سلام. یک ابهامی داشتم که نگرانم کرده و اگر بهش پاسخ بدین، بی اندازه ممنونتون می شم.

نامزد من در حال حاضر در ایران هست و فرم آنلاین رو برای اقدام جهت ویزای همراه من (که در بریتانیا دانشجو هستم) پر کرده. طبیعتا هنوز ازدواج نکردیم و برنامه ی ازدواجمون چند هفته قبل از سفر نامزدم هست به مقصد ابوظبی. برنامه مون این بود که الآن فرم آنلاین رو پر کنیم و پرداخت رو انجام بدیم و با خیال راحت، وقتی ازدواجمون در محضر ثبت شد، برای ترجمه ی سند ازدواج و شناسنامه هامون اقدام کنیم و وقت بگیریم برای تحویل مدارک. حالا مشکل اینه که الآن که نامزدم فرمها رو پر کرده، طبیعتا ملاک رو زمان ِ تحویل مدارک قرار داده که تا اون زمان ازدواج کردیم ... بنابراین همه جا خودش رو به عنوان همسر من معرفی کرده. اگر که ملاک ِ date of application زمانی باشه که پرداخت آنلاین انجام می شه، آیا با پرداخت هزینه ی application fee در این مقطع زمانی، امکان رد شدن درخواست ویزای نامزدم وجود داره بر این اساس که در زمان پرداخت آنلاین (?
    date of application) هنوز ازدواج نکرده بودیم؟ یا نه ... ملاک، همون زمان تحویل مدارک در ابوظبی هست و با توجه به اینکه تا اون موقع ازدواج کردیم، مشکلی پیش نمیاد؟

بی نهایت ممنونم از راهنماییتون.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

سلام. یک ابهامی داشتم که نگرانم کرده و اگر بهش پاسخ بدین، بی اندازه ممنونتون می شم.

نامزد من در حال حاضر در ایران هست و فرم آنلاین رو برای اقدام جهت ویزای همراه من (که در بریتانیا دانشجو هستم) پر کرده. طبیعتا هنوز ازدواج نکردیم و برنامه ی ازدواجمون چند هفته قبل از سفر نامزدم هست به مقصد ابوظبی. برنامه مون این بود که الآن فرم آنلاین رو پر کنیم و پرداخت رو انجام بدیم و با خیال راحت، وقتی ازدواجمون در محضر ثبت شد، برای ترجمه ی سند ازدواج و شناسنامه هامون اقدام کنیم و وقت بگیریم برای تحویل مدارک. حالا مشکل اینه که الآن که نامزدم فرمها رو پر کرده، طبیعتا ملاک رو زمان ِ تحویل مدارک قرار داده که تا اون زمان ازدواج کردیم ... بنابراین همه جا خودش رو به عنوان همسر من معرفی کرده. اگر که ملاک ِ date of application زمانی باشه که پرداخت آنلاین انجام می شه، آیا با پرداخت هزینه ی application fee در این مقطع زمانی، امکان رد شدن درخواست ویزای نامزدم وجود داره بر این اساس که در زمان پرداخت آنلاین (?
    date of application) هنوز ازدواج نکرده بودیم؟ یا نه ... ملاک، همون زمان تحویل مدارک در ابوظبی هست و با توجه به اینکه تا اون موقع ازدواج کردیم، مشکلی پیش نمیاد؟

بی نهایت ممنونم از راهنماییتون.
    بهتره برای جلوگیری از هرگونه مشکل شما بعد از ازدواج فرم رو پر کنید. گرفتن وقت در امارات خیلی ساده است و با پرداخت کمی هزینه بیشتر دو سه روز بعد هم میتونید وقت رو بگیرید. این مساله احتمالش زیاد نیست که سبب مشکل بشه ولی بهتره که بعد از ازدواج فرم رو پر کنید.

سلام به همه دوستان عزیز ، من الان در انگلیس در حال تحصیل هستم در مقطع فوق لیسانس، میخوام که خانمم را به عنوان همراه بیارم اینجا . اما نمیدونم دقیقا چه مدارکی رو برای سفارت باید آماده کنیم و اینکه آیا همون فرم Tier 4 باید پربشه یا فرم دیگه ای لازمه . ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .
    سپاس

Junior Member

با سلام. می خواستم محبت کنین و اگه می شه پاسخ بدین که آیا امکان داره از همسرم که به صورت جداگانه (از اونجایی که من در بریتانیا در حال تحصیلم و ویزا دارم)، برای ویزای همراه اقدام می کنه، علاوه بر مدارک معمول، اجاره نامه ی محل زندگی من در بریتانیا و مدارک دیگه ای مثل قبض برق و گاز رو هم بخوان؟ تا جایی که شنیدم، اجاره نامه و ... مربوط به ویزای همسر ِ افرادی بود که یا در بریتانیا اقامت دائم دارن یا تابعیت ِ این کشور رو دارن. می شه لطفا کمکم کنین. پیشاپیش از راهنمائیتون، بی اندازه ممنونم.

ApplyAbroad Guru

با سلام. می خواستم محبت کنین و اگه می شه پاسخ بدین که آیا امکان داره از همسرم که به صورت جداگانه (از اونجایی که من در بریتانیا در حال تحصیلم و ویزا دارم)، برای ویزای همراه اقدام می کنه، علاوه بر مدارک معمول، اجاره نامه ی محل زندگی من در بریتانیا و مدارک دیگه ای مثل قبض برق و گاز رو هم بخوان؟ تا جایی که شنیدم، اجاره نامه و ... مربوط به ویزای همسر ِ افرادی بود که یا در بریتانیا اقامت دائم دارن یا تابعیت ِ این کشور رو دارن. می شه لطفا کمکم کنین. پیشاپیش از راهنمائیتون، بی اندازه ممنونم.
    خیر نیازی به مدارک محل سکونت نیست و ایشون میتونند به صورت جداگانه اقدام کنند. البته اگر مدارک اقامت رو دارید ارایه اونها ضرری نداره ولی براساس قانون ضروری نیستند.

Junior Member

سلام، من عضو جدیدم و ممنون می شم راهنمایی کنید. من برای ویزای TIER 4 Dependent می خوام اقدام کنم. طول دوره درسم 12 ماه هست. می خواستم ببینم که living cost مربوط به همسر و فرزندم باید تو حساب من باشه یا همسرم؟ کدوم باشه بهتره؟

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)