صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

سلام دوستان من برای ویزای دانشجویی اقدام میخوام کنم به همراه همسر و فرزندم؛سوالی که دارم اینکه همه پول باید تو حساب نفر اصلی باشه؟فقط پرینت گردش حساب خودم رو برای هر سه نفر بزارم؟

Junior Member

سلام
    بعد از ثبت نام خودم برای ویزا، خواستم برای همسرم بعنوان DEPENDANT هم اپلای کنم ولی در قسمت ihs تاریخ انقضای ویزای من رو میخواد که هنوز ویزام در نیومده.
    چکار باید کرد؟
    میشه یه تاریخ حدودی زد؟ مثلا تا 4 ماه بعد از فارغ التحصیلی؟

Junior Member

سلام فکر کنم منظورشون همون تاریخ اتمام دانشگاه هس چرا که ما همچین پر کردیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanihamid نمایش پست ها
    سلام
    بعد از ثبت نام خودم برای ویزا، خواستم برای همسرم بعنوان DEPENDANT هم اپلای کنم ولی در قسمت ihs تاریخ انقضای ویزای من رو میخواد که هنوز ویزام در نیومده.
    چکار باید کرد؟
    میشه یه تاریخ حدودی زد؟ مثلا تا 4 ماه بعد از فارغ التحصیلی؟

Junior Member

سلام وقت بخیر من و همسرم که اقدام کردیم هر دو در حساب فرد اصلی گذاشتیم و بعد وکالت محصری گرفتیم که تمامی هزینه هامون با فرد اصلی و اونو ترجمه کردیم ولی میگن بهتره برای همسر جدا باز بشه به اسم خودش تا دردسرساز نشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ویزای دانشجویی اقدام میخوام کنم به همراه همسر و فرزندم؛سوالی که دارم اینکه همه پول باید تو حساب نفر اصلی باشه؟فقط پرینت گردش حساب خودم رو برای هر سه نفر بزارم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال فوری
    خانم بنده برای یه دوره اموزشی 9 ماهه CAS دریافت کرده ولی در مشخصات CAS طول دوره از 20 سپتامبر تا 6 جون هست که میشه 8/5 ماه. آیا در این حالت امکان دریافت ویزای همراه لغو میشه یا چون دوره 9 ماهه تعریف شده امکان دریافت ویزای همراه وجود داره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط heshmatab نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال فوری
    خانم بنده برای یه دوره اموزشی 9 ماهه CAS دریافت کرده ولی در مشخصات CAS طول دوره از 20 سپتامبر تا 6 جون هست که میشه 8/5 ماه. آیا در این حالت امکان دریافت ویزای همراه لغو میشه یا چون دوره 9 ماهه تعریف شده امکان دریافت ویزای همراه وجود داره؟
    سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من پارتنر - شامل همسر- کسی که پذیرش برای دوره ۹ ماهه و بیشتر دارد با احراز شرایط مالی و ... ویزا میشود.

اینجا را برای اطلاعات بیشتر بخوانید: https://www.gov.uk/student-visa/family-members این سایت دولتی و مبنای کار دانشگاهها و سازمانهای دیگر است.

پیشنهاد میکنم با بین الملل دانشگاه تماس بگیرید و آخرین اطلاعات را خیلی دقیق سوال بفرمایید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون از پاسخ شما،
    با داننشگاه تماس گرفتیم ولی اطلاع دقیقی ندارند. ادرسی که فرمودید نیز کلی 9 ماه عنوان شده ولی سوال اصلی این هست که طول مدت زمان دوره بر اساس انچه در CAS به صورت دقیق امده مهم است یا عنوان 9 ماهه بودن دوره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط heshmatab نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما،
    با داننشگاه تماس گرفتیم ولی اطلاع دقیقی ندارند. ادرسی که فرمودید نیز کلی 9 ماه عنوان شده ولی سوال اصلی این هست که طول مدت زمان دوره بر اساس انچه در CAS به صورت دقیق امده مهم است یا عنوان 9 ماهه بودن دوره؟
    خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود.

نکته ای که میفرمایید ظریف است و من متخصص نیستم با اینحال به نظرم متن تصریح میکند که دوره باید ۹ ماه یا بیشتر طول بکشد و قاعدتا مبنا انچیزی است که در نامه کز منعکس میشود.

خیلی عجیب است که دانشگاه همکاری نکرده است. پیشنهاد میکنم قبول پذیرش را منوط به دریافت اطلاعات کامل بفرمایید. به دلیل شرایط کرونا و برگزیت الان خیلی از دانشگاهها به دنبال جذب دانشجو هستند و نهایت تلاش را برای کسب رضایت متقاضیان میکنند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها

نکته ای که میفرمایید ظریف است و من متخصص نیستم با اینحال به نظرم متن تصریح میکند که دوره باید ۹ ماه یا بیشتر طول بکشد و قاعدتا مبنا انچیزی است که در نامه کز منعکس میشود.

خیلی عجیب است که دانشگاه همکاری نکرده است. پیشنهاد میکنم قبول پذیرش را منوط به دریافت اطلاعات کامل بفرمایید. به دلیل شرایط کرونا و برگزیت الان خیلی از دانشگاهها به دنبال جذب دانشجو هستند و نهایت تلاش را برای کسب رضایت متقاضیان میکنند.

پایدار باشید
    ممنون از پاسخ شما،
    من با اینترنشنال آفیس چند دانشگاه دیگه هم تماس گرفتم تا شاید یه نتیجه ای حاصل بشه. اغلب حرفشون این بود که چون اسم دوره یک ساله است مشکلی پیش نمیاد. البته انگار یه موضوعیه که چندان متوجهش نبودن یا جدی نگرفته بودن تا حالا. وقت سفارت ما چند روز دیگه است، نتیجه دقیقی حاصل شد اطلاع می دم که دوستان دیگه هم در جریان باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها

پایدار باشید
    با سلام مجدد،
    این موضوع پایان نداره انگار! بعد از صحبت با اینترنشنال افیس چند دانشگاه دیگه و تایید اونها، ما امروز مدارک مون رو به وی اس اف تحویل دادیم. در کمال تعجب بعد از ظهر ایمیلی از دانشگاه گرفتیم که چون طول مدت زمان دوره بر اساس کز 8 ماه 20 روز است، قطعا قادر به دریافت ویزای دیپندنت نیستید!!! یعنی Eligible نمی باشید. حالا سوالی که دارم اینه که اگر یک دوره تحصیلی برای دریافت ویزای همراه eligible نباشد آیا به نظر شما باز سایت gov.uk اجازه درخواست ویزا می دهد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)