صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

سلام . شوهر من پذیرش و فاند کامل از دانشگاه هریوت وات اسکاتلند برای مقطع دکتری اقتصاد گرفته و طی چند روز آتی نامه ی سی ای اسش صادر میشود.من هم می خواهم همزمان با ایشون واسه ویزای همراه اقدام کنم. سوال من این هست که برای ویزا چه مدارکی لازم هست؟ یک ماه پیش شوهرم به اسم خودش یک حسابی با مبلغ 30 میلیون تومان در بانک پاسارگاد باز کرد.من میتونم نامه این حساب را به عنوان تمکن مالی به سفارت بدهم؟

سلام دوستان . من و شوهرم برای ویزای Tier 4 و Tier 4 Dependent همزمان از استانبول اقدام کردیم. به شوهرم ویزا دادن ولی من را Refuse کردن.علتشون هم این بود که مقدار پولی که در بانک پاسارگاد برای من گذاشتیم کم هست. شوهر من فول فاند هستن. ما 30 میلیون ( 8057 پوند) در بانک پاسارگاد به مدت 45 روز گذاشتیم. چون محل تحصیل شوهرم خارج از لندن هست طبق قوانین 6120 پوند برای 9 ماه برای من لازم هست که ما بیشتر از اون مقدار در حساب داشتیم.در نامه رد نوشتن که من 9135 پوند باید در حساب داشتم یعنی 1015 پوند برای هر ماه در صورتی که طبق قدانین ویزا باید 680 پوند برای هر ماه پول داشته باشم. تا حالا برای کسی این مشکل پیش اومده؟ میشه من را راهنمایی کنید.

Junior Member hoseinjj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pordeli نمایش پست ها
    سلام دوستان . من و شوهرم برای ویزای Tier 4 و Tier 4 Dependent همزمان از استانبول اقدام کردیم. به شوهرم ویزا دادن ولی من را Refuse کردن.علتشون هم این بود که مقدار پولی که در بانک پاسارگاد برای من گذاشتیم کم هست. شوهر من فول فاند هستن. ما 30 میلیون ( 8057 پوند) در بانک پاسارگاد به مدت 45 روز گذاشتیم. چون محل تحصیل شوهرم خارج از لندن هست طبق قوانین 6120 پوند برای 9 ماه برای من لازم هست که ما بیشتر از اون مقدار در حساب داشتیم.در نامه رد نوشتن که من 9135 پوند باید در حساب داشتم یعنی 1015 پوند برای هر ماه در صورتی که طبق قدانین ویزا باید 680 پوند برای هر ماه پول داشته باشم. تا حالا برای کسی این مشکل پیش اومده؟ میشه من را راهنمایی کنید.
    اگر در نامه رفیوزالتون فرصت admin review دادن درخواست admin review بدید و تمامی این موارد رو با محاسبات بهشون بگید
    Only God can judge me

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

سلام دوستان.
    من دو موضوع رو فکر می‌کنم قاطی کردم، ممنون میشم اشتباهم رو برطرف کنید.
    سوالم مشخصا اینه که آیا برای ویزای tier 4 dependent نیاز به امتحان زبان سطح A1 هست؟ یا اصلا نیازی به امتحان زبان نیست؟ (خودم 1 ساله انگلیس دانشجو هستم، تازه ازدواج کردم و می‌خوام برای ویزای همسرم اقدام کنیم)
    من قبلا پیام‌هایی خونده بودم که نیاز به امتحان A1 هست ولی الان فکر می‌کنم که اون پست‌هایی که خوندم برای ویزای «نامزدی» بوده نه ویزای «همراه»!

پیشاپیش ممنونم از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان. من از یکی از دانشگاههای UK پذیرش master رو گرفتم. با توجه به اینکه متاهل هستم و دو تا بچه 7 و 2 سال دارم چقد احتمالش هست که به هر 4 نفرمون ویزا بدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط avalipour نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دو موضوع رو فکر می‌کنم قاطی کردم، ممنون میشم اشتباهم رو برطرف کنید.
    سوالم مشخصا اینه که آیا برای ویزای tier 4 dependent نیاز به امتحان زبان سطح A1 هست؟ یا اصلا نیازی به امتحان زبان نیست؟ (خودم 1 ساله انگلیس دانشجو هستم، تازه ازدواج کردم و می‌خوام برای ویزای همسرم اقدام کنیم)
    من قبلا پیام‌هایی خونده بودم که نیاز به امتحان A1 هست ولی الان فکر می‌کنم که اون پست‌هایی که خوندم برای ویزای «نامزدی» بوده نه ویزای «همراه»!

پیشاپیش ممنونم از پاسختون
    خب کسی اینجا این سوال رو جواب نداد. من از دوستانی که ویزای همراه گرفتند پرسیدم و نتیحه این شد که: کسانی که میخوان ویزای همراه بگیرن نیاز «ندارند» که امتحان زبان و مدرک زبان ارایه کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saadat55 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از یکی از دانشگاههای UK پذیرش master رو گرفتم. با توجه به اینکه متاهل هستم و دو تا بچه 7 و 2 سال دارم چقد احتمالش هست که به هر 4 نفرمون ویزا بدن؟
    سلام و عرض ادب
    این تقریبا سوال من هم هست. من میخوام برای سال تحصیلی جدید پذیرش Master بگیرم و یک پسر هفت ساله دارم. میخواستم بدونم به عنوان همراه مشکلی برای گرفتن ویزا دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق کنترل دانشگاه شهید بهشتی

سلام من پذیرش فول فاند دارم برای دکتری در لندن و از لحاظ حساب بانکی چه برای خودم و نامزدم مساله ای ندارم. من در حال حاضر با کسی بیش از یک ساله نامزد هستم، می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای همسرم موقع مصاحبه باید حتما عقد کنیم؟ و اینکه چه مدارکی برای طولانی و جدی بودن رابطمون باید نشون بدیم؟ اگر بعد از اینکه من رفتم بخوام برگردم و ازدواج رسمی کنیم بازم امکانش هست همسرمو بیارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط seydamir نمایش پست ها
    سلام من پذیرش فول فاند دارم برای دکتری در لندن و از لحاظ حساب بانکی چه برای خودم و نامزدم مساله ای ندارم. من در حال حاضر با کسی بیش از یک ساله نامزد هستم، می خواستم بدونم برای گرفتن ویزای همسرم موقع مصاحبه باید حتما عقد کنیم؟ و اینکه چه مدارکی برای طولانی و جدی بودن رابطمون باید نشون بدیم؟ اگر بعد از اینکه من رفتم بخوام برگردم و ازدواج رسمی کنیم بازم امکانش هست همسرمو بیارم؟
    سلام. یکی از مدارکی که باید ارایه بدید برای «ویزای همراه» که همسرتون میگیرند سند ازدواج هست که خب طبیعتا تا عقد نکردید این سند رو ندارید. ویزای همراه با ویزای نامزدی فکر میکنم 2 مقوله جدا باشه. من درباره ویزای نامزدی اطلاعات زیادی ندارم ولی با ویزای همراه بیشتر آشنا هستم.

از نظر مدارک هم هر چی بیشتر بهتر، مخصوصا در حالتی که همسرتون بخوان بعدا به شما ملحق بشن. پرینت تماس‌ها، چت واتس اَپ، اسکایپ، تلگرام، عکس‌های دو نفره و خانوادگی، عکس دو نفره در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام که تاریخش مشخه، عکس‌های سفرها، بلیط پرواز، رزرو هتل و هر آنچه که می‌تونه پرونده شما رو قوی‌تر کنه و نشون بده که رابطه شما، یک رابطه واقعی بوده و هست.

در مورد سوال آخرتون: بله، این امکان هست که شما یه مدت برید انگلیس، بعد برگردید ایران، عقد کنید و برای ویزای همسرتون اقدام کنید و ایشون به شما ملحق بشن.

ولی یه نکته: زمانیکه شما «از ابتدا» عقد باشید و «با هم» برای ویزا اقدام کنید ریسک کمتری داره نسبت به حالتی که اول شما برید، بعد برگردید و عقد کنید و ایشون برای ویزا اقدام کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    من در فرومها جایی از آقای هومن (جان اسنو فروم گویا) خوندم که برای مقطع فوق لیسانس دوره یکساله نداریم، در صورتیکه اکثر دوره های فوق در انگلیس یکساله هستند.
    حالا سوال من این هست که آیا من با داشتن همسر و فرزند خردسال و داشتن پذیرش فوق لیسانس از یک دانشگاه در انگلیس، میتونم همسر و فرزندان رو با خودم به انگلیس ببرم یا نه؟ دوره تحصیل من ۱۲ ماه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)