صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnaji نمایش پست ها
    از فاند خودم می تونم هزینه ها رو بدم ولی مثل این که گویا سفارت می گه که این فاند فقط برای خودته و همراه نمی تونه استفاده کنه و باید نامه بانکی تهیه کنم.
    یک سوال: ویزای من که 4 ساله هست و اگه بخوام برای همسرم برای همین مدت ویزا بگیرم باید پول به اندازه‌ی 460*9 بزارم یا بیشتر؟
    بله شما همین میزان یه مقداری بیشتر 28 روز بذارید توی حساب. به همسرتون هم تا پایان تاریخ ویزای شما ویزا میدن. کلا ماکزیمم میزان ماهی که باید پول تو حساب باشه حتی اگه دوره بیشتر از یکسال هم باشه، 9 ماه بیشتر نیست. شما باید 18.500.000 بذارید توی حساب که به نظر من ریسک نکنید. بخاطر نوسانات ارز، 25 میلیون بذارید بهتره. 28 روز بگذره و بعد برای ویزا اقدام کنن.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

من تازه عضو شدم و اصلا نمیدونم اینجا که دارم سوالامو می نویسم درسته ؟ من ازیکی از دانشگاه های انگلستان پذیرش دکتری گرفتم با همسرم و دو تا بچه هفته آینده وقت سفارت داریم. میخوام بدونم حالا که با خانواده اقدام کرده ام ممکنه سخت گیری کنند برای ویزا و ریجکت شویم. سه تا سند ملکی (آپارتمان کوچک) هم دارم که 2 تاشو اجاره دادم. این سندها میتونه کمکمون کنه یا اگر تنها برم بدون خانواده جواب بهتری میگیرم؟ببخشید هنوز خیلی با این سایت آشنا نیستم . اگه ممکنه کمکم کنید.

سلام دوستان.
    اینجا کسی این تجربه رو داره که خودش ویزا بشه ولی همسرش خیر؟ واسه من پیش اومده البته هنوز نمیدونم دلیل رد ایشون چیه( بعنوان همراه من اقدام کرده بودند)تمام شرایط داشتن همراه رو دارم دوره ام مستر هست و تمام مدارک مالی رو تمام و کمال اراءه کرده بودیم.ولی به من به عنوان main applicantویزا دادن و به شوهرم خیر.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    عذر خواهی میکنم اگر پرسشم رو در صفحه ی مناسب طرح نکردم .واقعا این پروسه ی ویزای انگلستان تمام توان آدم رو میگیره.بیش از 3 هفته منتظر جواب بودیم بعد از دو تا مصاحبه آخرشم نتیجه اش این شد...

سلام دوستان.
    اینجا کسی این تجربه رو داره که خودش ویزا بشه ولی همسرش خیر؟ واسه من پیش اومده البته هنوز نمیدونم دلیل رد ایشون چیه( بعنوان همراه من اقدام کرده بودند)تمام شرایط داشتن همراه رو دارم دوره ام مستر هست و تمام مدارک مالی رو تمام و کمال اراءه کرده بودیم.ولی به من به عنوان main applicantویزا دادن و به شوهرم خیر.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    عذر خواهی میکنم اگر پرسشم رو در صفحه ی مناسب طرح نکردم .واقعا این پروسه ی ویزای انگلستان تمام توان آدم رو میگیره.بیش از 3 هفته منتظر جواب بودیم بعد از دو تا مصاحبه آخرشم نتیجه اش این شد...

سلام دوستان راجب ویزای همراه سوالاتی داشتم اگر بتونید راهنمایی بفرمایید جدا ممنون میشم
    1. آیا میتونیم هر دو همزمان اقدام کنیم برای ویزا؟
    2. آیا علاوه بر ترجمه عقدنامه و شناسنامه ها به اصل فارسی عقدنامه ها و اصل فارسی شناسنامه ها نیاز می باشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    سلام دوستان راجب ویزای همراه سوالاتی داشتم اگر بتونید راهنمایی بفرمایید جدا ممنون میشم
    1. آیا میتونیم هر دو همزمان اقدام کنیم برای ویزا؟
    2. آیا علاوه بر ترجمه عقدنامه و شناسنامه ها به اصل فارسی عقدنامه ها و اصل فارسی شناسنامه ها نیاز می باشد؟
    دقیقا شما باید همزمان اقدام کنید و مشخصات فرد وابسته به شما در فرم ثبت نام ویزا باید ارائه بشه.
    اصل شناسنامه ها رو تحویل نمی گیرن ولی اصل عقدنامه لازم هست.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

درود بر تو km7 جان
    یه سوال داشتم اینکه من خودم براساس افر دانشگاه 12 ژانویه باید دانشگاه باشم ولی امتحانای ترم آخر خانومم تاریخ 30 دی یا 20 ژانویه تموم میشه
    میخوام ببینم ما که باهم رفتیم سفارت و ویزا صادر شد آیا ایشون میتونه مثلا 20 روز بعد از من وارد انگلستان بشه یا نه همزمان با من باید وارد بشه ؟

و یک نکته دیگه اینکه وقتی دانشگاه گفته 12 ژانویه باید اینجا باشی من چقدر زود تر باید وارد انگلستان بشم برای کارای ثبت نام و شهرداری و حساب باز کردن و خونه اجاره کردن و اینا؟
    ویزا من از چند روز جلو تر به من اجازه میده برم انگلستان ؟ من شنیدم 14 روز درسته؟

سلام دوستان،

من الان خودم در انگلستان هستم و میخوام که همسرم هم ویزای Tier 4 Dependant بگیره و بیاد. سوال هایی که اما دارم اینا هستن:
    1. آیا همسر هم باید مدرک زبان (مثلا آیلتس) ارائه بده؟ خودم که فکر نمیکنم باید بده، اما مطمئن نیستم.
    2. آیا به جز عقدنامه، شناسنامه و کارت ملی مدرک دیگه ای لازمه؟
    3. برای پول، همون نامه بانک 28 روزه کافیه؟
    4. آیا مثل خودم باید فرم و اپندیکس هم پر کنه؟

ممنونم.

Junior Member

با سلام
    آیا کسی در مورد پذیرش "لیسانس " از انگلیس اطلاعی داره؟
    1-آیا به همراه دانشجویی که پذیرش لیسانس داشته باشه ویزا میدن؟
    2- آیا همراه اجازه کار داره؟

خیلی ممنون از سایت مفید و کمکتون

Junior Member

[QUOTE=aminhashemi;1765732]سلام دوستان،

من الان خودم در انگلستان هستم و میخوام که همسرم هم ویزای Tier 4 Dependant بگیره و بیاد. سوال هایی که اما دارم اینا هستن:
    1. آیا همسر هم باید مدرک زبان (مثلا آیلتس) ارائه بده؟ خودم که فکر نمیکنم باید بده، اما مطمئن نیستم.
    2. آیا به جز عقدنامه، شناسنامه و کارت ملی مدرک دیگه ای لازمه؟
    3. برای پول، همون نامه بانک 28 روزه کافیه؟
    4. آیا مثل خودم باید فرم و اپندیکس هم پر کنه؟

1. خیر
    2. مدارک لازم:

1. مدرک مالی: 460 پوند برای 9 ماه که میشه 4140 پوند که به نرخ امروز سایت اواندا میشه 185,106,000ریال، بانک پارسیان یا پاسارگاد به مدت 28 روز. (البته بهتر است یه مقدار بیشتر گذاشته بشه)
    2. ترجمه رسمی شناسنامه هر دو نفر
    3. ترجمه رسمی عقدنامه به همراه اصل عقد نامه
    4. کپی پاسپورت و کپی ویزای خودتون
    5. گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه (confirmation of attendance)

6. مدارک مربوط به محل زندگی (حالا خوابگاه هستید یا خونه گرفتید هرچی)

4. باید فرم آنلاین رو پر کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)