صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

باسلام
    من دانشجوی دکترام و با خانمم و پسرم با ویزای tier 4 هستیم. زمان ویزا سه ماه دیگه تموم میشه ولی تزم هنوز خیلی کار داره.
    می خواستم ببینم میشه فقط مال خودم رو تمدید کنم و یا باید حتما مال همه اعضای خانواده رو تمدید کرد؟ اگر مال اونها رو تمدید نکنیم خلاف محسوب میشه و باید کشور رو حتما ترک کنند؟ چه اتفاقی می افته اگه بمونن ولی تمدید نکنیم؟ چون مثلا توی کانادا می تونی تمدید نکنی ولی بمونی.
    ممنون از راهنمایی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط icui نمایش پست ها
    باسلام
    من دانشجوی دکترام و با خانمم و پسرم با ویزای tier 4 هستیم. زمان ویزا سه ماه دیگه تموم میشه ولی تزم هنوز خیلی کار داره.
    می خواستم ببینم میشه فقط مال خودم رو تمدید کنم و یا باید حتما مال همه اعضای خانواده رو تمدید کرد؟ اگر مال اونها رو تمدید نکنیم خلاف محسوب میشه و باید کشور رو حتما ترک کنند؟ چه اتفاقی می افته اگه بمونن ولی تمدید نکنیم؟ چون مثلا توی کانادا می تونی تمدید نکنی ولی بمونی.
    ممنون از راهنمایی
    بله خلافه و یا باید تمدید کنند و یا ترک کنند.

Junior Member

سلام٬ آیا امکان اقدام برای گرفتن ویزای Tier 4 Dependent در حالی که اپلیکنت اصلی دو ماه تا پایان ویزاش زمان هست و تاریخ Course expended end date در سپتامبر گذشته بوده وجود دارد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MahnaZee نمایش پست ها
    سلام٬ آیا امکان اقدام برای گرفتن ویزای Tier 4 Dependent در حالی که اپلیکنت اصلی دو ماه تا پایان ویزاش زمان هست و تاریخ Course expended end date در سپتامبر گذشته بوده وجود دارد؟
    از نظر قانونی ویزای همراه مصاحبه نداره و ویزا رو میشه اقدام کرد ولی افسر ویزا میتونه ادعا کنه وقتی دوره تموم شده خود نفر اصلی دیگه بودنش در انگلیس موضوغیت نداره. میتونه ادعا کنه قانع نشده که فرد همراه در پایان ویزای نفر اصلی انگلیس رو ترک میکنه. به نظرم کار ریسک بالایی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    از نظر قانونی ویزای همراه مصاحبه نداره و ویزا رو میشه اقدام کرد ولی افسر ویزا میتونه ادعا کنه وقتی دوره تموم شده خود نفر اصلی دیگه بودنش در انگلیس موضوغیت نداره. میتونه ادعا کنه قانع نشده که فرد همراه در پایان ویزای نفر اصلی انگلیس رو ترک میکنه. به نظرم کار ریسک بالایی داره.
    درست می فرمایید٬ کاملا منطقیه.
    اما اگر در اپلیکیشن اینطور ذکر بشه که نفر اصلی امکان اقدام برای Tier 4 DES رو داره و به همین دلیل می خواد من بمونم تا بتونیم هر دو برای اون ویزا از همین جا اقدام کنیم و اگر نشد هم برگردیم به ایران٬ باز هم به نظرتون قانع کننده نیست؟

شاید افسر ویزا اینجا هم بگه خوب خارج شه از UK و هر وقت معلوم شد نفر اصلی می تونه تمدید کنه٬ دیپندنتش هم از خارج از UK اقدام کنه! اما در حقیقت خارج شدن از اینجا و دوباره از خارج UK اقدام کردن برای ما که سفارت نداریم خیلی دشوار و هزینه بره... .

ApplyAbroad Guru

درست می فرمایید٬ کاملا منطقیه.
    اما اگر در اپلیکیشن اینطور ذکر بشه که نفر اصلی امکان اقدام برای Tier 4 DES رو داره و به همین دلیل می خواد من بمونم تا بتونیم هر دو برای اون ویزا از همین جا اقدام کنیم و اگر نشد هم برگردیم به ایران٬ باز هم به نظرتون قانع کننده نیست؟

شاید افسر ویزا اینجا هم بگه خوب خارج شه از UK و هر وقت معلوم شد نفر اصلی می تونه تمدید کنه٬ دیپندنتش هم از خارج از UK اقدام کنه! اما در حقیقت خارج شدن از اینجا و دوباره از خارج UK اقدام کردن برای ما که سفارت نداریم خیلی دشوار و هزینه بره... .
    خوب چرا نفر اصلی از داخل انگلیس اقدام نمیکنه و بعد نفر همراه از خارج از انگلیس؟ روند منطقی اینه نه اینکه نفر اصلی از خارج از انگلیس اقدام کنه.

Junior Member

خوب چرا نفر اصلی از داخل انگلیس اقدام نمیکنه و بعد نفر همراه از خارج از انگلیس؟ روند منطقی اینه نه اینکه نفر اصلی از خارج از انگلیس اقدام کنه.
    ببخشید خواستم خلاصه بگم٬ اما درست نتونستم موردم رو توضیح بدم.

الان هر دوی ما UK هستیم. و هر دو با ویزای دانشجویی.
    درس من تموم شده و ویزام اواخر نوامبر تموم می شه.
    همسرم ویزاش آخر ژانویه تموم می شه و دفاعش به احتمال زیاد آخر نوامبر هست. می خواد بعد از دفاعش برای Doctorate Extension Scheme اقدام کنه و به تبعش من هم برای دیپندنت شدنش اقدام کنم.

مشکل اینجاست که من ویزام تموم می شه تا قبل از زمانی که همسرم دفاع کنه و بتونه برای Tie4 DES اقدام کنه(یعنی حدودا اوایل دسامبر). و من مجبور می شم به خاطر همین دو سه هفته که فاصله میفته بین اتمام ویزام و اقدام برای ویزای دیپندنتٍ DES از داخل کشور٬ برگردم ایران.

این شد که تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که برای این دو ماه باقی مونده از ویزای کنونی همسرم درخواست دیپندنت بدم... .

ApplyAbroad Guru

ببخشید خواستم خلاصه بگم٬ اما درست نتونستم موردم رو توضیح بدم.

الان هر دوی ما UK هستیم. و هر دو با ویزای دانشجویی.
    درس من تموم شده و ویزام اواخر نوامبر تموم می شه.
    همسرم ویزاش آخر ژانویه تموم می شه و دفاعش به احتمال زیاد آخر نوامبر هست. می خواد بعد از دفاعش برای Doctorate Extension Scheme اقدام کنه و به تبعش من هم برای دیپندنت شدنش اقدام کنم.

مشکل اینجاست که من ویزام تموم می شه تا قبل از زمانی که همسرم دفاع کنه و بتونه برای Tie4 DES اقدام کنه(یعنی حدودا اوایل دسامبر). و من مجبور می شم به خاطر همین دو سه هفته که فاصله میفته بین اتمام ویزام و اقدام برای ویزای دیپندنتٍ DES از داخل کشور٬ برگردم ایران.

این شد که تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که برای این دو ماه باقی مونده از ویزای کنونی همسرم درخواست دیپندنت بدم... .
    الان درست شد چون قبل از این اصلا جور در نمیومد! بله میتونید این کار رو بکنید. به صورت حضوری اقدام کنید که جواب رو همون روز بدن خیالتون راحت شه و اگه مساله ای هم بود همونجا توضیح بدید.

البته بازم ممکنه زیاد سوال جواب کنند برای همین آماده باشید.
    ویرایش توسط sh_shafiee : June 11th, 2016 در ساعت 08:41 PM دلیل: ترکیب با بعدی

Junior Member

البته بازم ممکنه زیاد سوال جواب کنند برای همین آماده باشید.
    درسته٬ ممنون از یادآوریتون. حتما.

برای این که بتونم اپلای کنم نیاز هست که همسرم expected end date درسش رو تمدید کنه؟ دانشگاه گفته چون به زودی دفاع می کنی نیازی به تمدید نداری. حالا نمی دونم نیاز هست ازشون درخواست کنیم که به خاطر اینکه من می خوام ویزای دیپندنت بگیرم٬ تاریخ پایان کورس رو تا پایان ویزا تمدید کنن؟

سلام دوستان،
    خانم بنده قصد داره برای ویزای دانشجویی اقدام کنه. میخواستم بدونم من بعنوان همراه اجازه کار تمام وقت خواهم داشت یا خیر؟چون قبلاً بیش تر از 20 ساعت در هفته با این ویزا جازه کار نداشتیم.
    و اینکه با کار کردن و ادامه داشتن تا 5 سال میشه اقامت هم دریافت کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)