صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

نقل قول نوشته اصلی توسط pakpak نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    خانم بنده قصد داره برای ویزای دانشجویی اقدام کنه. میخواستم بدونم من بعنوان همراه اجازه کار تمام وقت خواهم داشت یا خیر؟چون قبلاً بیش تر از 20 ساعت در هفته با این ویزا جازه کار نداشتیم.
    و اینکه با کار کردن و ادامه داشتن تا 5 سال میشه اقامت هم دریافت کرد؟
    اگر شما برای دوره ارشد به بالا اقدام میکنید و حداقل هم 12 ماه درستون طول میکشه همسر شما اجازه کار تمام وقت و داشتن کسب و کار خودشون رو دارند ولی ایشون با این کار اقامت نخواهند گرفت.

Junior Member

سلام دوستان،
    من خودم برای دوره مستر فاند کامل دارم. سوال من اینه که بعد از اینکه نامه بانک رو برای همسرم گرفتیم( تاییدیه 28 روز) می تونیم پول ها رو از اون حساب برداریم یا باید صبر کنیم تا ویزای همسرم رو بگیریم؟ تا کی به اون پول هانمیشه دست زد؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.k نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من خودم برای دوره مستر فاند کامل دارم. سوال من اینه که بعد از اینکه نامه بانک رو برای همسرم گرفتیم( تاییدیه 28 روز) می تونیم پول ها رو از اون حساب برداریم یا باید صبر کنیم تا ویزای همسرم رو بگیریم؟ تا کی به اون پول هانمیشه دست زد؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
    بعد از دریافت جواب.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد در مورد ویزای دیپندنت میدونه که چند ماهست؟ اینو میدونم که مدت ویزا با مدت ویزای نفر اصلی یکیه اما چقدر زمان داره که وارد انگلیس بشه؟ من میخوام با همسرم الان اقدام کنم اما همسرم ۳۱ مرداد میره ولی بعد از ۱ یا ۲ ماه میخواد برگرده که یکسری از کاراشو انجام بده بعد دوباره باهم بریم، که اونم میشه ۲ ماه بعد میشه. میشه لطفا یکی پاسخ بده چون میخوایم پول تو بانک بذاریم اما واسه این موضوع گیر کردیم. ممنون میشم کسی سریع پاسخ بده

Junior Member

سلام دوستان

من برای دوره ارشد پذیرش گرفتم. خودم شهریور ماه می خوام برم ولی همسرم احتمالا یک یا دو ماه بعد می خواد بیاد. الان برای ویزا باید با هم اقدام بکنیم؟ یا اول خودم باید ویزا بگیرم و بعدش برای همسرم اقدام بکنم؟
    اگر قرار باشه با هم ویزا بگیریم، برای هر دو باید یک وقت مصاحبه رزرو باشه یا هرکدام جداگانه؟

با تشکر از همه ی دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط smhejazi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دوره ارشد پذیرش گرفتم. خودم شهریور ماه می خوام برم ولی همسرم احتمالا یک یا دو ماه بعد می خواد بیاد. الان برای ویزا باید با هم اقدام بکنیم؟ یا اول خودم باید ویزا بگیرم و بعدش برای همسرم اقدام بکنم؟
    اگر قرار باشه با هم ویزا بگیریم، برای هر دو باید یک وقت مصاحبه رزرو باشه یا هرکدام جداگانه؟

با تشکر از همه ی دوستان
    در فروم کلی tier 4 پاسخ داده شد.
    برای اطلاعات بیشتر:
    https://www.gov.uk/tier-4-general-visa/family-members

Junior Member

سلام دوستان٬ ممنون میشم راهنمایی کنید.

من آفر full fund پی اچ دی دارم و میخوایم به همراه همسرم برای ویزا اقدام کنیم. سوالم اینه که برای ویزای dependent گرفتن٬ آیا می پرسن که خانومم قصد ادامه تحصیل داره یا مثلا میخواد خونه دار باشه؟ اگه ایشون چند تا دانشگاه اپلای کنه می پرسن ازمون و یا متوجه میشن خودشون؟ میدونم برای ویزای آمریکا خیلی روی این موضوع حساس هستن و اگه حس کنن که همسر میخواد درس بخونه٬ کلیرنس میزنن. اما از اون طرف٬ هیچ وقت نمیرن از دانشگاه ها بپرسن...

با تشکر از همه دوستان

Junior Member

سلام، وقتی متقاضی اصلی و همراه با هم اقدام میکنند،از ترجمه سند ازدواج و سند ملک باید دو سری باشه (من یه سری ترجمه داشته باشم شوهرم هم یک سری)؟

سلام دوستان

من متاهلم و میخوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم به همراه همسر و فرزند 3 ساله ام

چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین

1.پذیرش من ارشد هست آیا اصلا به همراهانم ویزا می دهند ؟

2. من باید یک فرم پر کنم و یک وقت سفارت برای هر سه نفر بگیرم یا فرم های جداگانه پر کنم و سه وقت بگیرم

3. هزینه مصاحبه چه قدر است به ازای هر نفر ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zrasulzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من متاهلم و میخوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم به همراه همسر و فرزند 3 ساله ام

چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین

1.پذیرش من ارشد هست آیا اصلا به همراهانم ویزا می دهند ؟

2. من باید یک فرم پر کنم و یک وقت سفارت برای هر سه نفر بگیرم یا فرم های جداگانه پر کنم و سه وقت بگیرم

3. هزینه مصاحبه چه قدر است به ازای هر نفر ؟
    ۱- NCQ 7 اگه باشه میتونید.توی CAS زده
    ۲-فرم جدا وقت جدا
    ۳-فقط همون هزینه ویزا پایان هر فرم پرداخت میکنید

منم میخام با همراه اقدام کنم، آیا باید ترجمه سند ازدواج ۲ سری باشه؟ یکی برای من یکی برای همسرم؟ کلا ترجمه از هر چیزی که ارایه میدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)