صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

سلام

سه تا فایل تو بخش صنایع همین فروم هست که ranking دانشگاه های آمریکا رو گفته (گرایش های مختلف - البته مال Under graduate). (تو ی اینترنت هم بگردید پیدا میشه) بعلاوه یه سری اطلاعات هم در مورد رشته صنایع توی استرالیا و کانادا هم هست.

لینک زیر از ویکی پدیا ست:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...eering_faculty

که دانشگاههایی که مهندسی صنایع دارند رو توی کل دنیا گفته، من مال همه کشور ها رو نیگاه نکردم ولی مثلا برای استرالیا گفته:

University of New South Wales, Sydney, Australia
    Monash University, Australia

که تا اونجا که من سرچ کردم فقط Monash صنایع داره اون هم Under graduate.
    در ضمن swinburne هم برای ارشد کورس داره ولی خود رشته صنایع رو نداره. البته مثل اینکه سالهای قبل داشته، دکتر توکلی مقدم اونجا بوده.
    البته توی دپارتمان های مدیریت و مکانیک و کامپیوتر و ریاضی موضوعات پژوهشی و گرایشهای شبه صنایعی بسیاره. (البته خوب دوستانی که دنبال دانشگاههای استرالیا و ... هستند حتما اطلاعات بهتری دارند).

_____

مثل بقیه رشته ها و البته توی رشته ها صنایع بطور خاص، آمریکا حرف اول رو میزنه هم از حاظ کمی و هم کیفی.
    لینک زیر هم بد نیست نگاه کنید:

http://en.wikipedia.org/wiki/Industrial_engineering

اطلاعات کم ولی جالبی داره، مثل گرایشها - هم graduate و هم U G ، درآمد مهندسین صنایع و ...

Salaries and workforce statistics

The total number of engineers employed in the U.S. in 2006 was roughly 1.5 million. Of these, 201,000 were industrial engineers (13.3%), the third most popular engineering specialty. The average starting salaries being $55,067 with a bachelor's degree, $64,759 with a master's degree, and $77,364 with a doctorate degree. This places industrial engineering at 7th of 15 among engineering bachelors degrees, 3rd of 10 among masters degrees, and 2nd of 7 among doctorate degrees in average annual salary. The median annual income of industrial engineers in the U.S. workforce is $68,620

موفق باشید
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

پیش فرض پاسخ : بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع

2008 Top 10 Engineering Schools - Graduate

1 Massachusetts Institute of Technology
    2 Stanford University
    3 University of California, Berkeley
    4 Georgia Institute of Technology
    5 University of Illinois, Urbana-Champaign
    6 Carnegie Mellon University
    7 California Institute of Technology
    7 University of Southern California
    9 University of Michigan-Ann Arbor
    10 Cornell University
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)