نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: e-commerceا یا تجارت الکترونیک

پیش فرض e-commerceا یا تجارت الکترونیک

سلام
    خسته نباشید
    من کل صفحات این بخش رو مطالعه کردئم ولی چیزی در مورد رشته e-commerce ندیدم
    میخواستم اگر لطف کنید یه سری اطلاعات در مورد این رشته و این که توی کدوم کشور ها بازار کار خوبی داره(بعد از فارغ التحصیل شدن کدوم کشورها بهتره برم)؟
    توی ایران هم بدرد میخوره؟(ارزش 3-4 سال درس خوندن برای لیسانس حالا بگذریم از باقی دوره ها(فوق و PhD)؟

پیش فرض پاسخ : در مورد رشته e-commerce اطلاعات لازم دارم(لیسانس)

من دانشجوی ارشد اقتصاد و تجارت الکترونیک دانشگاه تهران هستم.اطلاعات در مورد این رشته که توی اینترنت سرچ کنید فراوون هست.واحد هایی که ما پاس کردیم اینا بود:تجارت الکترونیک 1 و2 ،استراتژی های تجارت الکترونیک،بازاریابی اینترنتی،بانکداری الکترونیک،مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی،مبانی فناوری اطلاعات،مهندسی نرم افزار وحقوق تجارت الکترونیک...رشته فوق العاده جالبیه اما سوادش در ایران در سطح پایین و ابتدایی مونده.بازار کارش در کل دنیا عالیه...آمریکا که اولین در این عرصه هست که دیگه جای خود داره.خیلی از استادای خارجی الان reasearch interest شون e-commerce رو هم شامل میشه...در صورت تمایل به ادامه تحصیل اگه به بحث فنیش هم علاقه داشته باشید می تونید information systems بخونید. i strongly recommend you که دنبالش برید
    Before the Dawn

ارزشش رو داره چون روند تجارت تو ایران به سرعت به سمت الکترونیکی شدن میره همون طور که میبینین بانک های ما به سمت الکترونیکی شدن دارن می رن و کار های خوبی هم انجام دادن البته خیلی جا داره که شما بالید دیگه بعد از ادامه تحصیل و فارغالتحصیل شدن جورشو بکشی ;D ولی به نظر من ببین علاقه خودت چیه نه بازار کار به هر رشته ای که علاقه داشته باشی می تونی ازش یک بازار کار خوب برای خودت بسازی بشرطی که علاقه داشته باشی
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Junior Member

دوستان لطف کنن به این تاپیک هم سری بزنند در مورد E-Commerce بحث شده
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-در-دنیا

Junior Member

Question بهترین دانشگاهها برای دریافت بورس تحصیلی Find Best Universities For Fund

سلامکسی میدونه کدوم دانشگاهها برای رشته Electronic Commerce یا همون تجارت الکترونیک ( ارشد ) راحت تر و بهتر فاند میده از کجا میتونم دانشگاههای که واسه این رشته فاند میدن را پیدا کنمواسه گرفتن فاند تو این رشته با چه حداقل معدلی میتونم امیدوار باشماصلا واسه دوره ی مستر این رشته فاند میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E-commerce - طبرسی

پیش فرض پاسخ : رشته e-commerce یا تجارت الکترونیک

سلام
    اگر کسی اطلاع داره لطفا منو راهنمایی میکنه که برای پیدا کردن استاد و دانشگاه برای رشته ی تجارت الکترونیک باید قسمت computer science دانشگاه ها رو بگردم یا computer engineering یا فیلد دیگه ای رو ؟
    لطفا اگر بخشی هست که می تونم لیست دانشگاه ها رو به تفکیک رشته دانلود کنم من رو راهنمایی کنید. لازم ذکر کنم من الان دارم در مقطع کارشناسی این رشته درس می خونم و در حال حاضر تجارت الکترونیک یکی از گرایش های IT هست اما تو دنیا رو نمی دونم !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : رشته e-commerce یا تجارت الکترونیک

سلام
    دوستان کسی دقیقاً میدونه فارغ التحصیلانِ ارشد تجارت الکترونیک در مقطع دکترا چه انتخاب هایی دارند؟(گرایش ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : e-commerceا یا تجارت الکترونیک

سلام . آیا رشته تجارت الکترونیک (e-commerce)در مقطع دکترا در دانشگاههای آمریکا و کانادا جایگاهی داره؟ وضعیت بازار کار و درآمد فارغ التحصیلان این رشته در آمریکا و کانادا به چه صورت است؟ با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : e-commerceا یا تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aanitaa نمایش پست ها
    سلام . آیا رشته تجارت الکترونیک (e-commerce)در مقطع دکترا در دانشگاههای آمریکا و کانادا جایگاهی داره؟ وضعیت بازار کار و درآمد فارغ التحصیلان این رشته در آمریکا و کانادا به چه صورت است؟ با سپاس.
    با سلام...
    این سالات منم هست... فکر کنم به علت جدید بودن یا پذیرش کم این رشته اطلاعات زیادی بچه ها ندارن.. ولی در هر صورت اگه کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بزاره
    ممنون میشیم..