صفحه 144 از 149 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1484

موضوع: Technische Universität München

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

پیش فرض پاسخ : Technische Universität München

در رابطه با مصاحبه دوستانی پیام دادن، بازهم من اینجا یک توضیح مختصر میدم.
    شما اول از همه باید خودتو بسیار مشتاق نشون بدی و جمله هایی رو آماده کنی که اینو نشون بده، بعد میپرسن چرا تی یو ام، باید خوب پاسخ بدی به این سوال
    بعد در هر درسی یسری کلمات خیلی مهمن، شما باید معنی و تعریف اینها رو خوب بلد باشی، مثلا در آمار به انگلیسی بتونی متغیر تصادفی رو توضیح بدی. یا مثلا ریاضی مهندسی، بتونی سری فوریه رو توضیح بدی. باقی درس ها هم همینطور.

سلام
    من تازه با این انجمن اشنا شدم و دقیقا نمیدونم تو کدوم بخش باید سوالاتمو مطرح کنم
    من ترم اخر کارشناسی مکانیک هستم و ایلتس 7.5 گرفتم هدفم تحصیل در مقطع ارشد توی آلمانه
    مثلا ددلاین دانشگاهی رو دیدم برای ترم تابستون (شروع و پایان ترم تاریخ چطوره؟) زده 10 شهریور, میخواستم بپرسم که اگه پذیرش بگیرم شروع ترم کی میشه؟ تابستون پیشرو یا تابستون بعدی؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان واسه ترم زمستان آینده توی سایت همه ی مدارکی که ازم خواستو آپلود کردم. الانم که میرم توی قسمت my application واسه من زده not checked yet. مرحله ی بعدی چیه؟ باید مدارکمو واسشون پست کنم یا اینکه منتظر بمونم بررسی کنن بعد خودشون میگن پست کن؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم كسي هست كه متقاضي پذيرش در دوره دكتري دانشگاه پلي تكنيك مونيخ باشه؟
    من توي سايت قسمت اينترنشنال مدارك رو چك كردم نوشته مدرك زبان انگليسي يا الماني نميخواد ولي طبيعتا لازم كه سطح زبان خوب باشه
    مي خواستم از شما بپرسم مطمن بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان واسه ترم زمستان آینده توی سایت همه ی مدارکی که ازم خواستو آپلود کردم. الانم که میرم توی قسمت my application واسه من زده not checked yet. مرحله ی بعدی چیه؟ باید مدارکمو واسشون پست کنم یا اینکه منتظر بمونم بررسی کنن بعد خودشون میگن پست کن؟؟
    شما خیلی دیر اقدام کردید. ددلاینش رشتتون کیه؟
    باید مدارکاتون را تایید و بعد با اپلیکشنتون پست کنید.
    منم برای زمستان میخوام برم ولی همه الان دنبال ویزا ان ولی شما هنوز تو مرحله پذیرشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arousha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مي خواستم بدونم كسي هست كه متقاضي پذيرش در دوره دكتري دانشگاه پلي تكنيك مونيخ باشه؟
    من توي سايت قسمت اينترنشنال مدارك رو چك كردم نوشته مدرك زبان انگليسي يا الماني نميخواد ولي طبيعتا لازم كه سطح زبان خوب باشه
    مي خواستم از شما بپرسم مطمن بشم
    من هستم ولی اصلا اطلاع ندارم اگه اطلاعات دارید کجا باید برم واسه ثبت نام به منم بگید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط enaaa نمایش پست ها
    من هستم ولی اصلا اطلاع ندارم اگه اطلاعات دارید کجا باید برم واسه ثبت نام به منم بگید
    سلام خسته نباشيد
    من براي شوهرم ميخوام اقدام كنم
    بايد بريد توي سايت قسمت international تمام اطلاعات در مورد استادها و .. مربوط به هر رشته اي هست
    بايد اول موضوع رسالتون رو اماده كنيد
    و مدارك ديگه
    بعد استاد مربوط به موضوع رو پيدا كنيد
    باهاش تماس بگيريد
    اگه اون موافقت كنه بقيه مراحل طي ميشه

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ترم زمستان میرم tum و چون قیمت خونه توی munich خیلی گرونه دنبال همخونه میگردم. دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بگن راهی هست بشه هم خونه ایرانی پیدا کرد. وبسایتی چیزی

ممنون

Junior Member Maryam98 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي نرم افزار دانشگاه علمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه MUNICH Tech

سلام.من از کسانی که در آلمان زندگی میکنن و تحصیل میکنن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن ...
    من یه خانم متولد۶۵ هستم لیسانس نرم افزار دارم و معدلم هم ۱۲.۴۰ هست علاقه زیادی به الکترونیک دارم و فکر میکنم اگر واسه مقطع لیسانس رشته الکترونیک دانشگاههای آلمان اقدام کنم تصمیم درستی واسم خواهد بود.الان حدود یک سالی هست شروع کردم به آلمانی خوندن البته به صورت خودخوان ،میخوام کم کم هم برم سراغ آموزشگاهها تا روند یادگیریم سریع تر بشه.المان رو واسه این انتخاب کردم چون دانشگاههاش شنیدم مجانیه و هزینه زندگی توش پایینه .اگر بتونم برم احتمال خیلی خیلی زیاد دیگه برنمیگردم.اسپانسر مالی هم ندارم و به کاردانشجویی اونجا محتاج خواهم شد.من واقعا به رشته الکترونیک علاقه دارم و فکر میکنم اگر بتونم برم حرفی واسه گفتن تو اون رشته خواهم داشت و فکر میکنم دانشجوی خوبی خواهم شد مخصوصا تو بحث عملی. من یه سری مدارک فنی و حرفه ای هم گرفتم در این زمینه :-دوره آموزشی میکرو کنترلهای avr _ دوره آموزشی متلب- دوره آموزی تعمیر موبایل- سابقه تدریس avr تو فنی و حرفه ای به مدت ۴ ماه به عنوان مربی جایگزین رو هم دارم و بصورت خودخوان الکترونیک میخونم .من دوست دارم شغل آیندم در حوزه ساخت و ساز و تولید محصولات الکترونیکی باشه و چون آلمان کشور صنعتیه اینم یه علت دیگه هست واسه انتخاب کشور آلمان.
    حالا به نظر شما تصمیمی که من گرفتم درسته و آیا من درست فکر میکنم ؟ و اینکه آیا با شرایطی که من دارم میتونم پذیرش بگیرم؟و آیا سفارت به من ویزا خواهد داد ؟ و اینکه میتونم با لیسانس نرم افزار ، لیسانسرشته الکترونیک بخونم؟
    تو رو خدا اگر اطلاعات درست و واقعی دارید منو راهنمایی کنید چون واقعا این یه تصمیم سرنوشت سازه واسم

Junior Member

دوستان چند تا سوال داشتم اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
    من دانشجوی کامپیوتر شریفم و میخوام برای ترم زمستون آینده اقدام کنم برای Informatik در TUM.
    مدارک زبان انگلیسیم آماده اند ولی برای کارنامه هیچ کاری نکرده ام. در این خصوص نمیدونم دقیقا باید چه کار کنم.
    در پست دیگری دیدم دیدم که میگفتن باید ریزنمرات رسمی رو برد وزارت علوم و بعد دارالترجمه و بعد سفارت. برای ریزنمرات رسمی هم ابتدا باید با دانشگاه تصفیه حساب کرد -برای هر ترم تقریبا یک میلیون. آیا این اطلاعات درست اند؟
    و آیا شانس منطقی وجود داره که من بتونم مدارکم رو برای ترم زمستون برسونم؟
    در ضمن در سایت TUM قسمتی هست که میگه ددلاین تک مدرک اپلیکیشن 15 آگوست هست(http://www.in.tum.de/en/for-prospect...rmatics.html):

Extended deadline for individual missing application documents:
    Application for the winter semester: August 15 (receipt stamp!)

ولی جاهای دیگه تأکید کرده که ددلاین 31 می هست. آیا واقعا میشه کارنامه رسمی رو تا 15 آگوست فرستاد؟

ممنون از کمکتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)