صفحه 145 از 149 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1484

موضوع: Technische Universität München

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

پیش فرض پاسخ : Technische Universität München

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8218 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ترم زمستان میرم tum و چون قیمت خونه توی munich خیلی گرونه دنبال همخونه میگردم. دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بگن راهی هست بشه هم خونه ایرانی پیدا کرد. وبسایتی چیزی

ممنون
    خونه تو مونیخ که بله گرونه و مخصوصا تو اکتبر خیلی دانشجو میاد و خونه گیر آوردن سخت تر میشه. اما یک راه اینه که یه خونه کمی بزرگتر رو دو یا سه نفره بگیرین . اما خوب باید مونیخ باشید و برید ببینید با صحابخونه صحبت کنید

Member aremanamdige آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSCE - TUM

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه MUNICH Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam98 نمایش پست ها
    سلام.من از کسانی که در آلمان زندگی میکنن و تحصیل میکنن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن ...
    من یه خانم متولد۶۵ هستم لیسانس نرم افزار دارم و معدلم هم ۱۲.۴۰ هست علاقه زیادی به الکترونیک دارم و فکر میکنم اگر واسه مقطع لیسانس رشته الکترونیک دانشگاههای آلمان اقدام کنم تصمیم درستی واسم خواهد بود.الان حدود یک سالی هست شروع کردم به آلمانی خوندن البته به صورت خودخوان ،میخوام کم کم هم برم سراغ آموزشگاهها تا روند یادگیریم سریع تر بشه.المان رو واسه این انتخاب کردم چون دانشگاههاش شنیدم مجانیه و هزینه زندگی توش پایینه .اگر بتونم برم احتمال خیلی خیلی زیاد دیگه برنمیگردم.اسپانسر مالی هم ندارم و به کاردانشجویی اونجا محتاج خواهم شد.من واقعا به رشته الکترونیک علاقه دارم و فکر میکنم اگر بتونم برم حرفی واسه گفتن تو اون رشته خواهم داشت و فکر میکنم دانشجوی خوبی خواهم شد مخصوصا تو بحث عملی. من یه سری مدارک فنی و حرفه ای هم گرفتم در این زمینه :-دوره آموزشی میکرو کنترلهای avr _ دوره آموزشی متلب- دوره آموزی تعمیر موبایل- سابقه تدریس avr تو فنی و حرفه ای به مدت ۴ ماه به عنوان مربی جایگزین رو هم دارم و بصورت خودخوان الکترونیک میخونم .من دوست دارم شغل آیندم در حوزه ساخت و ساز و تولید محصولات الکترونیکی باشه و چون آلمان کشور صنعتیه اینم یه علت دیگه هست واسه انتخاب کشور آلمان.
    حالا به نظر شما تصمیمی که من گرفتم درسته و آیا من درست فکر میکنم ؟ و اینکه آیا با شرایطی که من دارم میتونم پذیرش بگیرم؟و آیا سفارت به من ویزا خواهد داد ؟ و اینکه میتونم با لیسانس نرم افزار ، لیسانسرشته الکترونیک بخونم؟
    تو رو خدا اگر اطلاعات درست و واقعی دارید منو راهنمایی کنید چون واقعا این یه تصمیم سرنوشت سازه واسم
    سلام و تبریک بابت این تصمیم بزرگی که دارید میگیرید
    باید خدمتتون عرض کنم بنده هم مثل شما به الکترونیک علاقه شدیدی داشتم و avr و تعمیرات موبایل و ... رو هم کار کرده بودم و نهایتا رشته تحصیلیم از حسابداری رو با هزار بدبختی به الکترونیک تغییر دادم. شما میتونید پذیرش بگیرید مخصوصا اینکه میخواید به زبان آلمانی بیاید چون به آلمانی راحت تر پذیرش میدن(همینجا بگم تحصیل به زمان آلمانی در چندین ترم اول سخت تره اما آیندش بهتره) اما خوب باید پیگیر باشد و دانشگاه های زیادی اپلای کنید. TUM هم لیسانس هم ارشد الکترونیک داره اما ممکنه به معدلتون ایراد بگیره پس شما باید جاهای زیادی اپلای کنید. مسئله دیگه سن شماست که فکر نمیکنم مشکل ساز باشه. اگر مقطع بالاتر بیاید که کاملا هم طبیعیه. درضمن یک مسئله راجع به درس ها، در مقطع ارشد الکترونیک ممکنه خیلی کار عملی نداشته باشید و برید سراغ طراحی cpu و الگوریتم و اینها که کاملا با حوزه ی کارهای فنی حرفه ای متفاوته. شما میتونید به هخشوله ها هم برید (مثل علمی کاربردیه ایرانه) که با معدل های پایین خیلی مشکلی ندارن و حوزه کاریشون بیشتر فنی هستش. که البته بعدش از لحاظ کار هم خوبه. اما شاید phd نشه خوند با مدرکش
    از سمت سفارت و ویزا و اینها نگران نباشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nutrition science&Dietetic

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان واسه ترم زمستان آینده توی سایت همه ی مدارکی که ازم خواستو آپلود کردم. الانم که میرم توی قسمت my application واسه من زده not checked yet. مرحله ی بعدی چیه؟ باید مدارکمو واسشون پست کنم یا اینکه منتظر بمونم بررسی کنن بعد خودشون میگن پست کن؟؟
    سلام دوست عزیز، اصلا نگران نباشین، شما وضعیتتون درسته، این دانشگاه قبل از تموم شدن ددلاین مدارک بررسی نمیکنه، شما هنوز مدارکت بررسی نشده که زده هنوز چک نشده، باید صبر کنی معمولا یک هفته قبل ازینکه وضعیتتون تو سایت تغییر کنه به شما ایمیل میزنن در صورت پذیرش، اما باز رشته با رشته فرق داره

یه سوال
    بچه های TUM گروه تلگرامی دارن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

بدای کورس انگلیسی حتما باید مدرک المانی هم داشته باشیم؟

Junior Member

سلام . من سوالم اینه که اگه ما دانشگاه ازادیا مدرک گواهی قبولی کنکور رو نفرستیم (کلا برای همه دانشگاههای المان) مهم هستش یا نه؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط essi2016 نمایش پست ها
    سلام . من سوالم اینه که اگه ما دانشگاه ازادیا مدرک گواهی قبولی کنکور رو نفرستیم (کلا برای همه دانشگاههای المان) مهم هستش یا نه؟
    سلام

برای پذیرش لیسانس بدون گواهی قبولی در دانشگاه هیچ جا نمی توانید پذیرش بگیرید. برای مقاطع بالاتر هم مسلما برای اثبات تحصیلات لیسانس باید مدرک لیسانس رو بفرستید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برای پذیرش لیسانس بدون گواهی قبولی در دانشگاه هیچ جا نمی توانید پذیرش بگیرید. برای مقاطع بالاتر هم مسلما برای اثبات تحصیلات لیسانس باید مدرک لیسانس رو بفرستید.

ارادت
    به این موارد میگن اطلاعات غلط هم من هم دوستم دانشگاه ازادی هستیم کلی هم پذیرش گرفتیم بدون قبول کنکور ازاد ( حتی کسایی رو میشناسم بدون همین مدرک سفارت هم رفتن ) اکثر دانشگاه ها این مدارک جز مدارک اختیاری هست مثل همین دانشگاه مونیخ ولی مثلا دانشگاه فرایبورگ اجباریه که باالطبع سفارت هم ازتون میخاد.
    بازم بگم این فقط برای دانشگاه ازاد هست نه دانشگاه های دولتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    بدای کورس انگلیسی حتما باید مدرک المانی هم داشته باشیم؟
    نه لازم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط payamfi نمایش پست ها
    نه لازم نیست
    یعنی واسه دکترای انگلیسی نیاز به مدرک المانی نیست در یه دانشگاه المانی؟
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)