صفحه 6 از 149 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1484

موضوع: Technische Universität München

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه MUNICH Tech

دوستان کسی میدونه چطوری میشه واسه خوابگاه دانشگاه مونیخ اقدام کرد؟
    من تو Studentenwerk چیزی پیدا نمیکنم.

Junior Member

دوستان میشه راهنمایی کنید
    این essay که دانشگاه واسه apply خواسته چقدر ضروریه؟و اصلا چه جوری باید باشه فرمت خاصی داره؟راستش من essay ننوشتم و هیچی راجع بهش نمیدونم.
    در ضمن با معدل ۱۵ دانشگاه شیراز شانسی واسه این دانشگاه دارم؟

من تمام مدارکم رو فرستادم . تو راهنمای اپلای چیزی نبود حالا گیر داده میگه Valid ZAST میخوان . میشه بعد از پذیرش براشون ارسال کرد؟ عجب جای گیریه این آلمان!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

از دوستان کسی برای رشته ی Transportation System اپلای کرده؟

از بچه هایی که واسه تی یو ام اقدام کردند میتونن بگن Zeugnisanerkennungsstelle رو چیکار کردند؟ یادمه دوستانی که پارسال اقدام کرده بودند این مدرک رو بعد گرفتن پذیرش فرستاده بودن . الان تو فرم اپلیکیشن این مدرک رو missing زدن . این عید و 14 روز تعطیلی هم باعث شده نتونم واسه مدرک و ریزنمرات دبیرستان اقدام کنم

این دانشگاه چرا مسخره بازی درمیاره؟ مگه Notification of the Office for Certificate Recognition برای بعد مراحل پذیرش و زمان ثبت نام نیست؟ الان ایمیل زده که تو پروسه پذیرش لازم دارم بهشون گفتم تو سایت و پی دی اف که راهنمای اپلای هست چیزی نوشته نشده دوباره همون پی دی اف رو برام فرستاده که بهش اشاره نشده یه دور دیگه شما بخونین شاید من دارم کور میشم! http://www.vt.bv.tum.de/transportati...0TS%202011.pdf

حالا این 14 روز تعطیلی و مکافات دارالترجمه و سفارت و ... رو در نظر بگیریم که حداقل 1 ماه طول میکشه اون مدرک رو بگیریم . بچه هایی که امسال برای TUM اپلای کردن کجان پس؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

Wolferl
    شما مدارکتون رو به تایید سفارت رسوندید!؟

پی نویس:
    البته من به این برگه ای که گذاشتید نگاه کردم و چیز خاصی ندیدم...واقعیت اینه که شما حق دارید! من خیلی دانشگاههای آلمان رو گشتم، هر کدومشون یه روالی دارند انگار و البته شباهتهایی هم! مثلا دانشگاههایی رو دیدم که مدارکتون باید توسط یه موسسه ای بررسی بشه صلاحیتش، یه دانشگاهی یه موسسه ی دیگه ای رو معرفی میکنه و ممکنه حتی در گشت و گذارهاتون موسسه ی سومی رو هم پیدا کنید!! و در عین حال، یه موقعی ممکنه شما مدارکتون رو خیلی معمولی هم بفرستید، در حالیکه ممکنه رسما گفته باشند باید به تایید سفارت برسونید، ولی بدون مشکل پذیرفته هم بشید!!! (این برای یکی از دوستان پیش اومده)

بدبختانه روال مشخص و همواری نداره...اما اونطور که به نظر میاد - بطور کلی - بهترین کار اینه که شما مدارکتون رو به تایید سفارت رسونده باشید. برداشت من از برآیند چیزهاییه که خودم دستگیرم شده...

من چند تا پست قبلیتون رو در اینجا دنبال کردم، چیز بیشتری به ذهنم نمیرسه، شاید اگه بازش کنید بتونم نظر بهتری بدم. و البته بهتر هست کسانی که قبلا این راه مونیخ رو رفتند راهنماییتون می کردند...
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

نه خیر به تایید سفارت نرسوندم . فقط به تایید وزارت امور خارجه رسوندم که اونم لازم نبوده . چون تو ایمیل بهم گفتن اگه مهر دادگستری و دارالترجمه رو داشته باشه کافیه و باید کپی مدارک اصلی ضمیمه ترجمه ها شده باشه .
    داشنگاه به مدارکم گیر نداده فقط به این Notification گیر داده که اونم پست shahzadat رو که پارسال پذیرش گرفته بود خوندم که به ایشون گفته بودن برای ثبت نام تو دانشگاه باید اون مدرک رو گرفته باشه. متاسفانه ایشون هم به فوروم دیگه سر نمیزنن.

ببینید تو فرم اپلیکیشن آنلاین یه سری مدارک هست که نوشته باید باشه مثلا" همین مدارکی که نرماله (‌ریز نمرات و مدرک لیسانس و ترجمه هاش)‌و سه تا مدرک هستن که اصولا"‌بعد پذیرش براشون اقدام میشه . مثل بیمه دانشجویی و این مدرک ZAST که الان دانشگاه میگه که مدرک ZAST تو مرحله پذیرش لازمه . هی هم این فایل pdf رو ضمیمه میکنه که اصلا توش اشاره ای بهش نشده . ایمیل هم میزنم میگن نگران نباش! :دی

موندم این ایام عیدی به حال خودم گریه کنم یا بخندم :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط sincerly نمایش پست ها
    از دوستان کسی برای رشته ی Transportation System اپلای کرده؟
    بله من اپلای کردم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, Shiraz University of technology

Hi. please inform me about zast ?I sent all of my documents but they emailed that my notification is missing , i have no time what can I do????

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)