صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: مدیریت مهندسی Engineering management

پیش فرض پاسخ : مدیریت مهندسی Engineering management

سلام...
    1)كسي در مورد رشته engineering management از نظر درس هاش، بازار كار و احتمال پذيرش گرفتنش اطلاعي داره؟
    2)اگه ليسانسمون صنايع باشه و براي فوق اين رشته رو بخونيم، آينده ي كاري مون تحقيقي( آكادميك) مي شه يا صنعتي( كاري)؟به نظرتون براي كسي كه صنايع خونده درس هاي فوقش تكراري نيست؟
    3)براي اپلاي كردن كدوم دانشگاه ها را پيشنهاد مي كنيد؟
    4)سايتي يا كسي را مي شناسيد كه بتونه به طور اختصاصي كمك كنه؟
    واقعا احتياج به كمك دارم...
    بي نهايت ممنون مي شم...
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

سلام.
    1) من خودم تو این رشته از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفتم. از نظر بازار کار که تو ایران رو نمیدونم اما تو استرالیا میدونم خوبه. و درساشم از دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه ولی بیشتر حالت آشنائی داره با علوم کاربردی مدیریت و تجارته.
    2)تا اونجائی که من دیدم کسی که این رشته رو می خونه بیشتر کارش صنعتی میشه تا دانشگاهی.
    3)بستگی داره کجا قصد رفتن داشته باشی. مثلا من تو کانادا زیاد ندیدم این رشته رو داشته باشن. تو امریکا هم هست و استرالیا. تو کشورهای اروپائی هم هست اما نه به این اسم.
    4) این لینک ریز دروس این رشته تو دانشگاه ملبورنه، امیدوارم به دردت بخوره: https://app.portal.unimelb.edu.au/CS...ew/2009/761-EM
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

ممنون از راهنماييتون يه سوال ديگه اينكه راحت پذيرش با فاند مي دن يا نه؟
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام ...
    3 تا تاپیک یک شکل در مورد رشته enginneering management بود که من ترکیبشون کردم ... فکر کنم اینطوری راحتتر می تونین ببینید چه کسانی دنبال این رشته هستند حداقل ! ...

موفق باشید

مرسي ولي با اين حساب من به تناقض بر مي خورم كه...يه دوستمون گفته اگه علاقه آكادميك داريو مي خواهي استاد بشي اپلاي كن، يه دوسته ديگه گفته بيشتر كارش صنعتيه...من مي خوام فقط براي اين رشته اپلاي كنم، با اين حساب چي كار كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط northbreeze
    مرسي ولي با اين حساب من به تناقض بر مي خورم كه...يه دوستمون گفته اگه علاقه آكادميك داريو مي خواهي استاد بشي اپلاي كن، يه دوسته ديگه گفته بيشتر كارش صنعتيه...من مي خوام فقط براي اين رشته اپلاي كنم، با اين حساب چي كار كنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط northbreeze
    ممنون از راهنماييتون يه سوال ديگه اينكه راحت پذيرش با فاند مي دن يا نه؟
    کلا این رشته خیلی متفاوت ارائه میشه. باید در دانشگاه های مختلف بررسی کنید. بعضی جا ها در دپارتمان های صنایع ارائه میدن، بعضی جاها خودش یه دپارتمان جدا داره. تو Business school هم دیدمش. پس نمیشه خیلی واضح گفت. در ضمن معمولا (نه همیشه) فاند ندارن، جزء رشته های درآمد زاست(هزینه هاش گاها در حد MBA) البته در مستر، واسه PhD فاند هم داره (PhD اش خیلی کم تر از مستر ارائه میشه)
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

سلام دوستان با ليسانس صنايع مي خوام ارشد مديريت مهندسي بخونم.مي تونم بعد ارشد واسه دكترا دوباره برگردم به صنايع؟؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس حسابداری خوندم ( پیش ریاضی)،یک سال سابقه بازرگانی بین الملل دارم می خوام بدونم می تونم مدیریت مهندسی بخونم یا باید از صفر شروع کنم صنایع بخونم ؟-(چند مدرک فنی هم تو رشته ساخت و تولید دارم )
    انچه هستی هدیه خداست به تو و انچه می شوی هدیه توست به خدا پس بهترین باش

Junior Member

سلام.

من لیسانیس مهندسی برق دارم، آیا برای ادامه تحصیل در این رشته ، میتونم براش اقدام کنم یا این که بایستی لیسانس صنایع داشت ؟

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

قراره اسم مهندسی صنایع- مدیریت سیستم و بهروری رو عوض کنن و بزارن مدیریت مهندسی. به نظر من که این رشته رو خوندم این اسم بهتره و بیشتر در دانشگاه های خارجی شناخته تر شده است

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)