صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: مدیریت مهندسی Engineering management

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت مهندسی Engineering management

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1990 نمایش پست ها
    سلام.

من لیسانیس مهندسی برق دارم، آیا برای ادامه تحصیل در این رشته ، میتونم براش اقدام کنم یا این که بایستی لیسانس صنایع داشت ؟

بله کلی هم خوبه حتا تو بعضی دانشگاهها پیشنیازه اینکه حتمن لیسانسه مهندسی داشته باشی

سلام دوستان. کسیکه با لیسانس صنایع مستر این رشته رو بخونه برای دکترا چه رشته هایی میتونه اقدام کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط djo نمایش پست ها
    سلام دوستان با ليسانس صنايع مي خوام ارشد مديريت مهندسي بخونم.مي تونم بعد ارشد واسه دكترا دوباره برگردم به صنايع؟؟

منم این سوال دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسیکه با لیسانس صنایع مستر این رشته رو بخونه برای دکترا چه رشته هایی میتونه اقدام کنه؟
    اگر بتونی برخی از دروس تخصصی ارشد صنایع رو در مدیریت صنعتی بگذرونی شدنیه. اما اگر نتونی خیر!
    مثلاً دانشگاههای امریکا و کانادا دقیقاً اشاره کردن که دروس stochastic , simulation, mathematics, manufacturing, production رو باید پاس کرده باشی که بخوای برای صنایع اقدام کنی! حالا شما در نظر بگیر بعید میدونم مگر اینکه برای گرایش مدیریت مهندسی اقدام کرده باشی

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم
    من از دانشگاه پلی تکنیک میلان واسه رشته management engineering واسه دوره مستر پذیرش گرفتم. رشته خودم تو دوره کارشناسی مکانیک بود. میخوام ببینم کسی که از مکانیک میره به سمت این رشته چه پیش نیاز هایی احتیاج داره و بازار کارش چطوره(هم داخل ایران و هم کشورهای دیگه)؟ در مورد دکترا همین رشته رو میشه ادامه داد یا باید وارد حوزه های دیگه شد؟
    یه سوال دیگه هم دارم: این رشته بیشتر آکادمیک و تئوری هست یا در ارتباط با بازار کار و عملی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی صنایع خوندم.آیا پیشنهاد میکنین برای فوق لیسانس در آمریکا باز هم مهندسی صنایع بخونم یا مدیریت مهندسی
    با تشکر ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

باسلام. از دوستان عزيز كسي اطلاعات كاملتري از اين رشته نداره؟ يا خودش همون رشته رو رفته باشه و يا دوستانش؟ در خصوص ارزش رشته، امكان جذب در دانشگاهها پس از اخذ مدرك دكتري، بازاركار در صنعت و مقبوليتش در كشورهاي اروپايي و آمريكا. مرسي

دوستان من خیلی علاقه دارم برای Engineering Management دکترا تو آمریکا اپلای کنم میخواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم کدوم دانشگاهها در آمریکا این رشته رو ارائه میدن چون تعداد زیادی دانشگاه نتونستم پیدا کنم که این رشته رو ارائه بدن.

کسی نبود ؟ به خدا سوال سختی نپرسیدم!

engineering management

سلام
    من می خوام رشته engineering management تو امریکا واسه ارشد بخونم. میخواستم بدونم که شرایت کاریش تو امریکا خوبه یا نه؟ چون فاند ندارم ایا ارزش داره؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)