صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 49

موضوع: مدیریت مهندسی Engineering management

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت مهندسی Engineering management

سلام دوستان.
    کسانی که این رشته رو خوندند، یا در مسیر اپلای هستند یا فارغ التحصیل شدند، لطف میکنند کمی اطلاعات به امثال مایی که داریم تو همون مسیر گام برمیداریم بدند؟
    این رشته از اونجایی که نسبتا جدید هست اطلاعات زیادی ازش نیس و آدم دچار سردرگمی میشه.
    ممنون میشم درباره موارد زیر راهنماییم کنید:
    1- شانس پذیرش با کارشناسی و کارشناسی ارشد برق با فاند ( رزومه خوب)
    2- شرایط کاری و مالی ( اولویت با محیط های آکادمیک است)
    3- دانشگاه ها و اساتید معتبر و علاقمند به پذیرش دانشجویان با بک گراند مهندسی

دوستان همه ما با این انجمن ها رشد کردیم و ازش استفاده کردیم و به اهدافمون رسیدیم. پس چه خوبه که اگر اطلاعاتی داریم به همدیگه کمک کنیم
    ممنون پیشاپیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ftstar نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسانی که این رشته رو خوندند، یا در مسیر اپلای هستند یا فارغ التحصیل شدند، لطف میکنند کمی اطلاعات به امثال مایی که داریم تو همون مسیر گام برمیداریم بدند؟
    این رشته از اونجایی که نسبتا جدید هست اطلاعات زیادی ازش نیس و آدم دچار سردرگمی میشه.
    ممنون میشم درباره موارد زیر راهنماییم کنید:
    1- شانس پذیرش با کارشناسی و کارشناسی ارشد برق با فاند ( رزومه خوب)
    2- شرایط کاری و مالی ( اولویت با محیط های آکادمیک است)
    3- دانشگاه ها و اساتید معتبر و علاقمند به پذیرش دانشجویان با بک گراند مهندسی

دوستان همه ما با این انجمن ها رشد کردیم و ازش استفاده کردیم و به اهدافمون رسیدیم. پس چه خوبه که اگر اطلاعاتی داریم به همدیگه کمک کنیم
    ممنون پیشاپیش
    سلام دوست عزیز
    ۱- بستگی داره رزومه خوب دقیقا چه معنی داشته باشه و حدودا چه دانشگاه هایی برای اپلای مد نظرتونه (از نظر رنک جهانی)
    ۲- شرایط کاریش خوبه اما برای کار در محیط اکادمیک حتما از مستر مجددا اقدام کنید چون اگه فقط دوره دکترا رو بخونبد برای فعالیت آکادمیک دچار مشکل خواهید شد.
    ۳- دانشگاه های خیلی زیادی تو اروپا-کانادا-استرالیا و مخصوصا آمریکا هستند که این رشته رو ارائه میدهند. البته این رشته تفاوت چندانی با ام بی ای و مدیریت اجرایی نداره (یکم بار دروس مدیریتیش کمتر از ام بی ای هست) تو گوگل با این فرمت سرچ کنید
    find europe universities+engineering management
    find europe universities+MBA

به جای اروپا بقیه کشورهایی رو که گفتم هم سرچ کنید

موفق باشید ;-)

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

سلام دوستان من میخوام مهندسی صنایع بخونم برای لیسانس تو ایتالیا /ولی این رشته روپیدا نکردم.حالا به نضر شما Engineering management مثل صنایع هستش تو مقطع لیسانس؟؟؟برای فوق ایامجازم گرایشهای دیگه ی صنایع رو برم؟؟

اگر جواب بدین ممنون میشم چون باید تا 10 روز دیگه رشتمو برای سفارت مشخص کنم.

ایا شما رشته های دیگه ای که به صنایع شبیه هستو میتونید بهم معرفی کنید؟؟؟بیشتر میخوام مهندسی باشه تا مدیریتی

Junior Member

با سلام من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل 13.66 و به این رشته اصلا علاقه ای نداشتم. برای ارشد میخوام در رشته ی صنایع یا engineering management اپلای کنم . البته فاند نمیخوام چون قطعا بمن نمیدن. فعلا ایلتس 7 دارم و البته یک دوره کنترل پروژه در جهاددانشگاهی گذروندم و یا مقاله داخلی در مورد آینده پژوهی با کمک دوستم دادم که به رزومم کمک کنه چون مهندسی شیمی درس مشترکی با صنایع نداره .هدفم اپلای برای انگلیس، آلمان و یا امریکاست .ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام
    من لیسانسم رو مهندسی برق قدرت خوندم و ارشدم رو engineering management تو UPM مالزی خوندم.. الان شدید دنبال فاند واسه دکترام.. کشی میدونه کدوم دانشگاه بهتر و سریعتر و راحت تر فاند میده؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانسم رو مهندسی برق قدرت خوندم و ارشدم رو engineering management تو UPM مالزی خوندم.. الان شدید دنبال فاند واسه دکترام.. کشی میدونه کدوم دانشگاه بهتر و سریعتر و راحت تر فاند میده؟ ممنون
    Hi
    Generally speaking, I have no idea about your question because it sounds a bit equivocal. Please put your CV here other friends could give you straightforward directions
    The CV includes your General Interests (PM. KM, QM,FM,RM,...) Work Experiences (if any) and Standardized exam scores
    All the bests,..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط usef2011 نمایش پست ها
    Hi
    Generally speaking, I have no idea about your question because it sounds a bit equivocal. Please put your CV here other friends could give you straightforward directions
    The CV includes your General Interests (PM. KM, QM,FM,RM,...) Work Experiences (if any) and Standardized exam scores
    All the bests,..
    hi
    which part of my question was unclear for you? i have B.E od electrical engineering and M.E of engineering management from UPM malaysia.i m looking for phd positon with found. my ??question is: is there anybody who know good university with good found

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

من Masters این رشته رو در دپارتمان مهندسی مکانیک و هوا فضا Syracuse University نیویورک گذروندم سال 2013 تموم کردم. این رشته در واقع میان رشته ای مهندسی و مدیریت هست ( ولی تمایل بیشتری به مهندسی داره ) و در دانشگاه ما دانشجویان باید 12 واحد یعنی 4 درس مهندسی مشترک - 4 درس مهندسی تکنیکال و 4 درس مدیریت میگذروندند مجموعا 12 درس شامل 36 واحد . این رشته در آمریکا طرفدارای زیادی پیدا کرده به این دلیل که بازار کار بسیار خوبی داره. تمام دانشجویان رشته های مهندسی میتونند برای فوق لیسانس این رشته رو انتخاب کنند.

Junior Member

دوستان در کانادا چه دانشگاه هایی این رشته رو برای دکتری دارند؟

ایا با ارشد مدیریت صنعتی میشه برای دکترای این رشته اپلای کرد؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)