صفحه 56 از 56 نخستنخست ... 64647484950515253545556
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 560

موضوع: پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    سلام حضور اگزمینر عزیز
    63صفحه رو خوندم (چشام این شکلی شده) چیزی که متوجه شدم کم شدن نمره اسپیکینگ و رایتینگ در آزمون های آیلتس ایران هست و کلی چیزهای مفید دیگه. اگر کسی فقط شرایط شرکت در آزمون داخل کشور رو داشته باشه شما از بین آیلتس و تافل کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ هیچ دیدی نسبت به تافل ندارم ولی دوستان در پستهای قبلی گفته بودند این آزمون سیستمی برگزار میشه، یعنی نمره ی واقعی رو کسب میکنیم؟ پس تافل نسبت به آیلتس در ایران ارجعیت داره؟ آیا برای تافل هم دستهایی پشت پرده هست؟
    در نهایت از شما کمال تشکر رو دارم واقعا زمان گذاشتید و با صبر و حوصله تمام پست ها رو جواب دادید. خیلی خیلی ممنون
    باسلام
    کلیه امتحانات بین المللی در ایران طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی زیر نظر سازمان سنجش برگزار میشه و ترجیحا در ایران این آزمونها رو شرکت نکنید.
    بین تافل و آیلتس فاکتور استرس مطرحه که به نظر شخصی بنده که ممکنه برای همه قابل صادق نباشه امتحان تافل بسیار استرس زاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام خدمت جناب پوریا
    من تازگی توی دانشگاه آزاد شیراز امتحان آیلتس دادم برای اولین بار و اورال 7 گرفتم. متاسفانه رایتینگ شدم 6 و اصلا انتظارش رو نداشتم. به نظر شما ارزش داره من روی رایتینگ اعتراض بزنم؟ احتمال این هست که 0.5 نمره بیشتر بدن؟ چون بعضی دانشگاهها روی نمره تک تک اسکیل ها گیر میدن که نباید زیر 6.5 باشه.
    بسیار ممنونم.
    سلام
    بارها اینجا و در پیغام خصوصی به این سوال پاسخ دادم. مجددا عرض میکنم بهتره اعتراض ندید چون نصف هزینه آزمون ازتون اخذ میشه و از اونجا که بررسی صورت نخواهد پذیرفت پولتون رو دور میریزید. بهتره اولا خارج از ایران شرکت کنید و ثانیا اعتراض ندید در ایران یکبار دیگه شرکت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus3000 نمایش پست ها
    چرا در اختیار کاندیداها قرار نمی گیره اینم لینکش:
    http://www.ielts.org/PDF/Guide_Teachers_2013.pdf

دوستان مواظب یه عده ای که خودشون رو اگزمینر آیلتس جا می زنن تا بخوان از مردم سواستفاده بکنند باشید. این افراد به چند دلیل ممکنه دست به اینکار بزنن:

1. این افراد با این که اول کلی ناز می کنن که ما کلاس خصوصی و درس و اینجور حرفا نداریم و لطفا مقاله isi تون را برام میل نکنین و اینجور حرفا ولی با همین سیاست اعتماد عده زیادی رو جلب می کنن. نمی گم این افراد از زبان هیچ سررشته ای ندارن ولی بعدها برای خدماتی که بعنوان یک اگزمینر آیلتس بهتون می دن چند برابر روال رایج ازتون هزینه دریافت می کنن حتی اگه هم واقعا خارج کشور باشند

2. TRF و اطلاعات کارنامه خودتون رو به هیچ وجه در اختیار این افراد (که ظاهرا بارها خواسته شده) قرار ندید که امکان سو استفاده وجود داره

در عدم اطلاعات این افراد ار نحوه امتحان گیری آیلتس همین بس که در پاسخ به سوالی در باره امتحان اسپیکینگ آیلتس پرسیده میشه ایشون نمی دونستند که اگه کاندیدا بیشتر از دو دقیقه در مورد تاپیک صحبت کنه اگزمنر باید یک سوال اضافی بپرسه که ممکنه به ضرر کاندیدا باشه.

ضمن تشکر از مسئولین سایت معظم و بسیار مفید آپلای برد، لطفا بدون کارت شناسایی و مدرک معتبر اجازه ندید افراد سودجو خودشون رو ممتحن آیلتس جابزنند.
    دوست عزیز
    به نظر قصد تخریب بنده رو دارید. باید به خدمتتون عرض کنم حقانیت صحبتهای بنده به عنوان اگزمینر بارها به دوستان در این فاروم و در پیغام خصوصی ثابت شده.
    در مورد تدریس باید عرض کنم میل باکس بنده پر است از درخواست تدریس خصوصی. ولی بنده به هیچ کدوم از این موارد پاسخ نمیدم به دلیل اینکه بنده در ایران نیستم و حتی به درخواست های توصیه موسسه/مدرس خاصی در ایران هم پاسخ نمیدم.
    در مورد اون فایل PDF مثل اینکه شما سواد انگلیسی درست و حسابی ندارید اون واسه مدرسین آیلتس هست کجاش نوشته اگزمینر؟ کجاش نحوه نمره دهی Writing یا Speaking رو گفته؟ شما کلمه Public رو به اون گندگی کنار Band Descriptors و بالای جدول نمی بینی؟
    (band descriptors – public version)

برای هیچ کس تصحیح رایتینگ انجام ندادم و اگر فایل صوتی برای نمره دهی اسپیکینگ و یا فایل رایتینگ برای نمره دهی فرستاده شده بنده رایگان اینکار رو انجام دادم.
    در مورد TRF باید عرض کنم شما کاملا فرد بی اطلاعی هستید. TRF برای بنده چه استفاده ای داره؟ به جز اینکه من بتونم تاییدش کنم یا بگم فیکه؟ خیلی از دوستان رفته بودند مالزی و در قبال هزینه هنگفتی مدرک آیلتس دریافت کرده بودند و بنده هم کمکشون کردم و بهشون اعلام کردم TRF ها فیک هست.
    بنده به دیتا بیس آیلتس دسترسی دارم و برای اثبات حرفم میتونم بهتون بگم TRF شما واقعی یا فیک هست و حتی میتونم عکسی که سر جلسه ازتون گرفتن براتون بفرستم! نمره محل آزمون و... هم در دسترس بنده هست.

در مورد بخش دوم اسپیکینگ (Individual Long Turn) باید از شما بپرسم شما تا بحال آزمون آیلتس دادید؟ لطفا اطلاعات من در آوردی خودتون رو برای خودتون نگه دارید.
    اگزمینر حق نداره در بخش 2 دقیقه صحبت کاندیدا، صحبتی بکنه و اگر کاندیدا زیر 2 دقیقه صحبت کنه باید با علامت دست نشون بده که باید ادامه بده. اگر بیشتر از 2 دقیقه صحبت کنه اگزمینر باید متوقف کنه کاندیدا رو.
    اون سوالی هم که شما میفرمایید بهش میگن Follow-up question که سوالی در رابطه با Cue Card هست که همیشه باید پرسیده بشه هیچ ربطی هم به کم و یا زیاد شدن نمره نداره و روال طبیعی آزمونه. حتی اگر یکبار آزمون آیلتس داده باشید اینو باید بدونید. پس معلومه یکبار هم آزمون آبلتس ندادید.
    لطفا با صحبتهای غیر منطقی و بی ربط و بی ارزش تاپیک رو به انحراف نکشونید.
    شما یا یک زبان آموز بی اطلاع از آزمون آیلتس هستید یا یک مدرس دون پایه که سال اول تدریسش هم نگذشته! پس لطفا در مسائل بزرگتر از ذهنتون دخالت نکنید.
    مدیران این فاروم کاملا به قوانین و قواعد تاپیک ها آگاهند نیازی به توصیه شما وجود نداره.
    صحبتی دارید بنده در بخش پیغام خصوصی در خدمتم.
    ویرایش توسط IELTSQuestions : October 14th, 2014 در ساعت 02:07 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    دوست عزیز
    به نظر قصد تخریب بنده رو دارید. باید به خدمتتون عرض کنم حقانیت صحبتهای بنده به عنوان اگزمینر بارها به دوستان در این فاروم و در پیغام خصوصی ثابت شده.
    در مورد تدریس باید عرض کنم میل باکس بنده پر است از درخواست تدریس خصوصی. ولی بنده به هیچ کدوم از این موارد پاسخ نمیدم به دلیل اینکه بنده در ایران نیستم و حتی به درخواست های توصیه موسسه/مدرس خاصی در ایران هم پاسخ نمیدم.
    برای هیچ کس تصحیح رایتینگ انجام ندادم و اگر فایل صوتی برای نمره دهی اسپیکینگ و یا فایل رایتینگ برای نمره دهی فرستاده شده بنده رایگان اینکار رو انجام دادم.
    در مورد TRF باید عرض کنم شما کاملا فرد بی اطلاعی هستید. TRF برای بنده چه استفاده ای داره؟ به جز اینکه من بتونم تاییدش کنم یا بگم فیکه؟ خیلی از دوستان رفته بودند مالزی و در قبال هزینه هنگفتی مدرک آیلتس دریافت کرده بودند و بنده هم کمکشون کردم و بهشون اعلام کردم TRF ها فیک هست.
    بنده به دیتا بیس آیلتس دسترسی دارم و برای اثبات حرفم میتونم بهتون بگم TRF شما واقعی یا فیک هست و حتی میتونم عکسی که سر جلسه ازتون گرفتن براتون بفرستم! نمره محل آزمون و... هم در دسترس بنده هست.

در مورد بخش دوم اسپیکینگ (Individual Long Turn) باید از شما بپرسم شما تا بحال آزمون آیلتس دادید؟ لطفا اطلاعات من در آوردی خودتون رو برای خودتون نگه دارید.
    اگزمینر حق نداره در بخش 2 دقیقه صحبت کاندیدا، صحبتی بکنه و اگر کاندیدا زیر 2 دقیقه صحبت کنه باید با علامت دست نشون بده که باید ادامه بده. اگر بیشتر از 2 دقیقه صحبت کنه اگزمینر باید متوقف کنه کاندیدا رو.
    اون سوالی هم که شما میفرمایید بهش میگن Follow-up question که سوالی در رابطه با Cue Card هست که همیشه باید پرسیده بشه هیچ ربطی هم به کم و یا زیاد شدن نمره نداره و روال طبیعی آزمونه. حتی اگر یکبار آزمون آیلتس داده باشید اینو باید بدونید. پس معلومه یکبار هم آزمون آبلتس ندادید.
    لطفا با صحبتهای غیر منطقی و بی ربط و بی ارزش تاپیک رو به انحراف نکشونید. صحبتی دارید بنده در بخش پیغام خصوصی در خدمتم.
    دوست عزیز یک کارمند ساده که در زیرمجموعه ایلتس کارمی کنه هم به دیتابیس آیلتس دسترسی داره. اگه کارمند دانشگاه ازاد باشید که دیگه خدا داند که چه شود اونجا احتمالا یه آبدارچی هم به دیتابیس دسترسی داره!!! در ضمن من توی پست هایی که شما دادین چیزی که از یک اگزمینر حرفه ای انتظار میره که بدونه ندیدم. همون چیزهای کلی هست که همه می دونن!!!
    ور در نهایت شما مرتب بچه ها رو از مراکز ایلتس داخلی دلسرد می کنین!!! بهتره بدونین 95% کاندیدها داخل ایران هستند و خواهند بود. شما مطمئنا باشید که موج منفی که فزستاتید (که نتیجه آن کاهش اعتماد به نفس بچه ها بوده) و همچنین مضراتی که تا بحال داشتید هزاران برابر چند پست ظاهرا informative بود که فرستادین. پس لطفا بچه ها رو بحال خودشان بگذارین. اگه به وجدان اعتقادی ندارین حداقل بخاطر ذات مقدس "علم" به خودتان بیایین
    ویرایش توسط cyrus3000 : October 14th, 2014 در ساعت 02:18 AM

دوست عزیز یک کارمند ساده که در زیرمجموعه ایلتس کارمی کنه هم به دیتابیس آیلتس دسترسی داره. اگه کارمند دانشگاه ازاد باشید که دیگه خدا داند که چه شود اونجا احتمالا یه آبدارچی هم به دیتابیس دسترسی داره!!! در ضمن من توی پست هایی که شما دادین چیزی که از یک اگزمینر حرفه ای انتظار میره که بدونه ندیدم. همون چیزهای کلی هست که همه می دونن!!!
    ور در نهایت شما مرتب بچه ها رو از مراکز ایلتس داخلی دلسرد می کنین!!! بهتره بدونین 95% کاندیدها داخل ایران هستند و خواهند بود. شما مطمئنا باشید که موج منفی که و مضراتی که تا بحال داشتید هزاران برابر چند پست ظاهرا informative بود که فرستادین. پس لطفا بچه ها رو بحال خودشان بگذارین. اگه به وجدان اعتقادی ندارین حداقل بخاطر ذات مقدس "علم" به خودتان بیایین
    لطفا با حزعبلات من در آوردی خودتون تاپیک رو به انحراف نکشونید
    از صحبتهای بچگانتون معلومه که صلاحیت ارزیابی پستهای بنده رو ندارید.
    تنها کسانی که مجازند به دیتا بیس دسترسی داشته باشند IELTS Administrators و IELTS Examiners هستند. حتی در همین دانشگاه آزاد هم همینطور است.
    به پست خودتون و پاسخ من رجوع کنید جواب پست اولتون رو بگیرید و بدونید که چقدر بی اطلاعید.
    سنتر های ایران قابل اعتماد نیستند و من اینو همیشه گفتم. نه تنها ضرری نرسوندم بلکه بسیار خوشحالم که عده ای رفتند خارج از ایران امتحان دادند نتایج بهتر هم گرفتند.

Junior Member

لطفا با حزعبلات من در آوردی خودتون تاپیک رو به انحراف نکشونید
    به پست خودتون و پاسخ من رجوع کنید جواب پست اولتون رو بگیرید و بدونید که چقدر بی اطلاعید.
    سنتر های ایران قابل اعتماد نیستند و من اینو همیشه گفتم. نه تنها ضرری نرسوندم بلکه بسیار خوشحالم که عده ای رفتند خارج از ایران امتحان دادند نتایج بهتر هم گرفتند.
    خوبه که انسان هر گار بدی رو توجیه می کنه!!! بنده هم اظهارداشتن کرسی توی آیلتس نکردم ولی حتی بعنوان یک دانشجوی سال اول هم می فهمم که یک استادی که ادعای کرسی توی زمینه ای رو میکنه دروغیه یا واقعیه!!!

من اطلاع رسانی ام رو کردم... حالا دوستان خودش می دونن....

خوبه که انسان هر گار بدی رو توجیه می کنه!!! بنده هم اظهارداشتن کرسی توی آیلتس نکردم ولی حتی بعنوان یک دانشجوی سال اول هم می فهمم که یک استادی که ادعای کرسی توی زمینه ای رو میکنه دروغیه یا واقعیه!!!

من اطلاع رسانی ام رو کردم... حالا دوستان خودش می دونن....
    کار بدی انجام نشده دوست بی اطلاع من! اطلاع رسانی دقیق شده بابت اینکه سنترهای ایران قابل اعتماد نیستند و واقعا هم نیستند!
    یکی از سنتر های ایران (ترحیج میدم نام نبرم) به یکی از کاندیدا ها به موقع نمره نمیده... طرف زنگ میزنه پیگیری میکنه کارشو و بهش میگن شما حالا نمره چند میخوای؟ کاندیدا هم میگه یعنی چه؟ طرف میگه نمره هات ایناست....... شما برای افزایش 1 نمره به هر اسکیل باید 2 میلیون بدی! کاندیدای تیز ما هم مکالمه رو ضبط میکنه و فایل مکالمه الان دست بنده هست و دیدید که یکی از سنترهای تهران اخیرأ رفت رو هوا!!! دلیلش هم تخلفات گسترده از فروش سوال تا پیشنهاد مالی به کاندیداها بود.
    شما پس برو با خیال راحت ایران امتحان بده! و اعتماد کن!

من در دفاع از کاربر IELTSQuestions بگم :

من 16 آگست در مرکز ایرسافام امتحان دادم . روز 13م پس از آزمون قرار بود نتایج هم اس ام اس شه هم روی سایت بشه دید هم رفت کارنامه رو تحویل گرفت . خب همون روز 13م برای من اس ام اس اومد ولی من هر کاری کردم نتونستم نتایجم رو روی وبسایت رسمی آیلتس ببینم . با موسسه که صحبت کردم و گفتم داستان رو میگفتند نمیدونیم و ولی مشکلی نیست . میگفتند حتماً اطلاعاتت رو غلط میزنی که من مطمئن بودم درست میزدم . ( دقیقاً عین همونی که روی TRFم بود ) یه سری اطلاعاتی هم میدادن که با اطلاعات نوشته شده روی سایت آیلتس یکی نبود و من همونجا دیگه بیخیال اونا شدم .

تصمیم گرفتم خودم با IDP و BC و Cambridge مکاتبه کنم و مشکل و بگم . 1یشون که گفت به ما ربطی نداره و نمیتونیم کمک کنیم و با موسست حرف بزن . 2تاشون گفتند عیبی نداره و نتایج آنلاین فقط برای preview هست و مهم نیست اگه نمیشه . در همین حد .
    (در صورتی که روی خود سایت آیلتس نوشته که نتایج روز 13م بعد آزمون میاد و تا یه مدتی هم میمونه و میتونین preview کنین . )

خلاصه من کماکان نگران بودم . بالاخره آدم میخواد ببینه نتیجش رو روی وبسایت اصلی آیلتس که مطمئن شه برای ریپورتش مشکلی نیست .

من به ذهنم رسید از آقای پوریا ( IELTSQuestions ) راهنمایی بخوام .
    ایشون از من TRF Number رو گرفت و در مدت کمتر از یک روز برام عکس کارنامم رو فرستاد . کامل و دقیق . حتی کس رنگی بود که شما حتی کارنامه کاغذی که میگیرید سیاه سفیده .

- من خیلی ازشون ممنونم که خیالم و خیلی راحت ، راحت کردند و بهم اطمینان خاطر دادن .
    از پست هاشونم در گذشته بسیار استفاده کردم .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

کار بدی انجام نشده دوست بی اطلاع من! اطلاع رسانی دقیق شده بابت اینکه سنترهای ایران قابل اعتماد نیستند و واقعا هم نیستند!
    یکی از سنتر های ایران (ترحیج میدم نام نبرم) به یکی از کاندیدا ها به موقع نمره نمیده... طرف زنگ میزنه پیگیری میکنه کارشو و بهش میگن شما حالا نمره چند میخوای؟ کاندیدا هم میگه یعنی چه؟ طرف میگه نمره هات ایناست....... شما برای افزایش 1 نمره به هر اسکیل باید 2 میلیون بدی! کاندیدای تیز ما هم مکالمه رو ضبط میکنه و فایل مکالمه الان دست بنده هست و دیدید که یکی از سنترهای تهران اخیرأ رفت رو هوا!!! دلیلش هم تخلفات گسترده از فروش سوال تا پیشنهاد مالی به کاندیداها بود.
    شما پس برو با خیال راحت ایران امتحان بده! و اعتماد کن!
    اتفاقا در اون بازه زمانی کوتاه که این موسسه تازه شروع کرده بود من داشتم آماده میشدم برای آزمون و پیگیر این بودم که توی ایران کدوم موسسه بهتره برای آزمون ( چون توان رفتن به خارج از کشور برای امتحان و نداشتم ) نتایجی که میشنیدم از کاندیداهای این سنتر بسیار بالا تر بود ( با یکی از معلم های آیلتس در ارتباط بودم و ایشون شاگرداشون نتایجشون و بهشون اعلام میکردند ) و یه مدت خیلی کوتاه همه میگفتن اینجا خیلی خوب نمره میده و . . . داشت خیلی پر طرفدار میشد .
    نگو از این قرار بوده .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

با توجه به اینکه قرار بود در این تاپیک به کاربران در مورد مهارت های آزمون مشاوره داده بشه و مدتهاست از مسیر اصلی خود خارج شده، تا اطلاع ثانوی بسته میشود تا بررسی شود. ارسال های جذف شده در صورت تایید دوباره به نمایش در خواهند آمد.

مدیریت ارشد AA
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)