صفحه 50 از 56 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 560

موضوع: پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

در مورد نتايج آيا امكان هست زودتر از دوهفته در سايت جوابا را ديد ؟ چون من فرصتي ندارم ميخوام بدونم اگه نتايج رضايتبخش نبود امتحان ١٥ شهريور را ثبت نام كنم.
    ارسال مدارک : 2011/02/12، دریافت مدارک توسط سفارت سوریه : 2011/02/16 DHL، مانی اردر: 2011/07/07، فایل نامبر :صدور 2011/07/08 - دریافت توسط پست 2011/07/31 ، آپدیت مدارک : 2014/02/21 تاریخ مصاحبه : 2015/02 ،زبان فرانسوی: 7و7، انگلیسی:9و9 ، رشته: متالورژی , غیر دیمند

با سلام
    1. بله غلطه . هر دو لهجه یه جور مینوسند اگر اشتباه نکنم.
    2. توضیح بدید ببینم چطور میتونم کمکتون کنم.
    4. باز هم یکم توضیح بیشتر بدید.
    3. خیر مهم نیست. تقریبا ساختار درستی بکار بردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها
    در مورد نتايج آيا امكان هست زودتر از دوهفته در سايت جوابا را ديد ؟ چون من فرصتي ندارم ميخوام بدونم اگه نتايج رضايتبخش نبود امتحان ١٥ شهريور را ثبت نام كنم.
    خیر. 13 روز بعد آزمون نتایج رو میتونید آنلاین ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    سلام
    سوال 26 و 29 نمره میگیرید.
    سوال 27 غلطه نمره نمیگیرید.

:|
    سلام و عرض خسته نباشید .
    ببخشید میشه توضیح بدین چرا غلط میشه؟
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

٢- من واقعا در ليستنينگ آخر كم آوردم راه چاره اي داره؟

راجع به یه موزه بود که اولش داشت میگفت موقعیتش اینه و اولین جای خالی مربوط به موقعیت بود هر چی گوش کردم واقعا متوجه نشدم کجاست اول یه چیزی راجع به اینکه اطرافش چی و چیه بود خلاصه این را نتونستم اما بعد رفتم سراغ بعدی منتظر این بودم که بگه ااین موزه برگرفته از یه خصیصه ؟ چینی مثل فرهنگ و ... باشه نمیدونم این کلمه اینقدر سریع رد شد یا به گوشم آآشنا نیومد که بازم از دست رفت ...
    بهر حال من بر اساس کانتکسی که شنیده بودم یه جوابی نوشتم ولی خوب...

حالا یا من لیستنینگم خیلی ضعیفه یا روشم نادرسته

٤- براي ريدينگ آخر من نيم ساعت وقت داشتم ولي واقعا وقت كم آوردم پشتش سه نوع سوال بود اول ٤ تا مالتيپل بعد ٤ مچينگ بعد هم جاخالي. متن را هم فهميدم كه راجع به يه نفري بود كه به طبيعت رفته بود و با راهنمايي يه فرد محلي به اين سفر خودشون ادامه دادند و پرنده ها ي مختلفي را ميديدنذ. حالا سوال من اينه كه حتما يه روشي داره اينجور سوالا. راه حلش چيه؟ حتما يه نكته اي داره!! چون حتي اگه بخواي تو متن دنبال بگردي اينقدر تكرار داره كه سنگينترش اينه كه واقعا جمله به جمله خود متن را بفهمي.
    مثلا یه کادری گذاشته بودند که حاوی چند تا اسم بود و یکسری جمله خبری گذاشته بودند ما باید میگفتیم کدوم جمله مربوط به کدوم اسم داخل کادر هست. ( مسلما تعداد اسم های داخل کادر بیشتر از تعداد جمله هابود ) اگر میخواستم اول تو متن دنبال اسم بگردم و جملات اطرافش را بخونم که ااز اول تا آخر این اسمه تکرار زیاد داشت و را حتتر بود که خود متن را کامل بخونی
    یا اینکه یکی از سوالای چهار جوابیش بود که نویسنده کلا چی میخواست بگه یه همچین چیزی درست خاطرم نیست بازم باید میدونستی کل متن چی میگه
    یا قسمت آخر سوالا جا خالی بود اونم اگه میخواستی اول پیدا کنی و به جواب برسی همون مشکل اول را پی میداشت. آحر سر به این نتیجه رسیدم که متن را کامل بخونم که اونم دیر شده بود.
    یا یه سوال 4 جوابیش این بود که این فرد بهمراه لیدرشون داشتند میرفتند بعد لیدر شروع میکنه لاما لاما (؟؟) با دیگران که فکر میکنم محلیهای منطقه منظور بود به صحبت کردن و نویسنده یه احساس نگرانی بهش دست داده بود . حالا تو سوال این بود که 1-لیدر احساس نگرانی را به نویسنده share کرد 2- نویسنده احساس تنهایی کرد دو گزینه دیگه یادم نیست من استنباط کردم که چون لیدر ه شروع کرده به یه زبان دیگه حرف زدن پس نویسنده احساس تنهایی کرده اینجوریه یا باید دقیقا جمله ای معادل در متن پیدا میکردم ؟

ممنون
    ارسال مدارک : 2011/02/12، دریافت مدارک توسط سفارت سوریه : 2011/02/16 DHL، مانی اردر: 2011/07/07، فایل نامبر :صدور 2011/07/08 - دریافت توسط پست 2011/07/31 ، آپدیت مدارک : 2014/02/21 تاریخ مصاحبه : 2015/02 ،زبان فرانسوی: 7و7، انگلیسی:9و9 ، رشته: متالورژی , غیر دیمند

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    با سلام
    اولی بیشتر مورد قبوله.
    اما نکته اصلی که وجود داره اینه که از 2 ماه پیش به اینور برگه Writing آیلتس کلا تغییر کرده ولی همون روش شمارش خطوط همچنان موثره.
    هنوز هم فایل جدید برگه های رایتینگ آپلود نشده و در دسترس عموم قرار نگرفته.

میشه فرق برگه های writing رو با قبلا بگین؟
    چون من از دوستانی که جدیدا امتحان دادن پرسیدم براشون عجیب بود این موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید .
    ببخشید میشه توضیح بدین چرا غلط میشه؟
    چون کلآ جوابی که نوشتید با جواب درست مغایر است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها
    ٢- من واقعا در ليستنينگ آخر كم آوردم راه چاره اي داره؟

راجع به یه موزه بود که اولش داشت میگفت موقعیتش اینه و اولین جای خالی مربوط به موقعیت بود هر چی گوش کردم واقعا متوجه نشدم کجاست اول یه چیزی راجع به اینکه اطرافش چی و چیه بود خلاصه این را نتونستم اما بعد رفتم سراغ بعدی منتظر این بودم که بگه ااین موزه برگرفته از یه خصیصه ؟ چینی مثل فرهنگ و ... باشه نمیدونم این کلمه اینقدر سریع رد شد یا به گوشم آآشنا نیومد که بازم از دست رفت ...
    بهر حال من بر اساس کانتکسی که شنیده بودم یه جوابی نوشتم ولی خوب...

حالا یا من لیستنینگم خیلی ضعیفه یا روشم نادرسته

٤- براي ريدينگ آخر من نيم ساعت وقت داشتم ولي واقعا وقت كم آوردم پشتش سه نوع سوال بود اول ٤ تا مالتيپل بعد ٤ مچينگ بعد هم جاخالي. متن را هم فهميدم كه راجع به يه نفري بود كه به طبيعت رفته بود و با راهنمايي يه فرد محلي به اين سفر خودشون ادامه دادند و پرنده ها ي مختلفي را ميديدنذ. حالا سوال من اينه كه حتما يه روشي داره اينجور سوالا. راه حلش چيه؟ حتما يه نكته اي داره!! چون حتي اگه بخواي تو متن دنبال بگردي اينقدر تكرار داره كه سنگينترش اينه كه واقعا جمله به جمله خود متن را بفهمي.
    مثلا یه کادری گذاشته بودند که حاوی چند تا اسم بود و یکسری جمله خبری گذاشته بودند ما باید میگفتیم کدوم جمله مربوط به کدوم اسم داخل کادر هست. ( مسلما تعداد اسم های داخل کادر بیشتر از تعداد جمله هابود ) اگر میخواستم اول تو متن دنبال اسم بگردم و جملات اطرافش را بخونم که ااز اول تا آخر این اسمه تکرار زیاد داشت و را حتتر بود که خود متن را کامل بخونی
    یا اینکه یکی از سوالای چهار جوابیش بود که نویسنده کلا چی میخواست بگه یه همچین چیزی درست خاطرم نیست بازم باید میدونستی کل متن چی میگه
    یا قسمت آخر سوالا جا خالی بود اونم اگه میخواستی اول پیدا کنی و به جواب برسی همون مشکل اول را پی میداشت. آحر سر به این نتیجه رسیدم که متن را کامل بخونم که اونم دیر شده بود.
    یا یه سوال 4 جوابیش این بود که این فرد بهمراه لیدرشون داشتند میرفتند بعد لیدر شروع میکنه لاما لاما (؟؟) با دیگران که فکر میکنم محلیهای منطقه منظور بود به صحبت کردن و نویسنده یه احساس نگرانی بهش دست داده بود . حالا تو سوال این بود که 1-لیدر احساس نگرانی را به نویسنده share کرد 2- نویسنده احساس تنهایی کرد دو گزینه دیگه یادم نیست من استنباط کردم که چون لیدر ه شروع کرده به یه زبان دیگه حرف زدن پس نویسنده احساس تنهایی کرده اینجوریه یا باید دقیقا جمله ای معادل در متن پیدا میکردم ؟

ممنون
    به نظرم لسنینگ شما ضعیفه. متاسفانه بجز تمرین راه خاصی وجود نداره
    در مورد ریدینگ و توضیحات شما ، قطعا مشکل تند خوانی دارید. وجود این سه متن به این معنا نیست که زیاده و نباید همشونو بخونید. در بیش از 80 درصد موارد باید کل متن اسکن بشه. به نظرم بدون امادگی امتحان دادید و به تمرین تند خوانی نیاز دارید. اگر هر متن رو بالای 6 دقیقه اسکن میکنید اصلا تند خوان نیستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    هیچ فرق زیادی نداره.
    برگه قدیمی A3 بودو فقط یک بار اطلاعات هویتی رو مینوشتید. برگه جدید دو تا A4 هست و جدا هستند و روی هر برگه باید اطلاعات هویتی رو بنویسید.
    نگران نباشید چندان فرقی ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    Task1 زرد رنگ شده و ( شبه برگه کاهی ) و تعداد خطوطش بیشتر .
    ولی عملاً توی استراتژی نوشتن هیچ فرقی نمیکنه برای آزمون دهندگان

فکر کنم توی سایت خود آیلتس جدیدش رو گذاشتند . یکی از دوستان اینجا یا توی تاپیک "تقویت مهارت رایتینک" لینک گذاشته بود که فرمت جدید رو گذاشته بود .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)