صفحه 42 از 56 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 560

موضوع: پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

نقل قول نوشته اصلی توسط need4ibt نمایش پست ها
    حقیقتا من نمی دونم چقدر صحت داشته باشه من اینو شنیدم حالا از آقا پوریای عزیز میخواستم بپرسم درسته یا نه ؟
    دوستان من فقط تجربه خودم رو می گم که با توجه به اینکه سه بار امتحان دادم اصلا هم چین حسی ندارم، و حتی آزمون آخر نمره Wو S خیلی بهتر از Rو L بود.

Junior Member need4ibt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PC-IR

سلام
    ممنون دوست عزیز.
    نمی دونم دوستان دیگه هم اطلاعی درموردش دارند؟ یا تجربه ای دارن؟

Junior Member

سلام
    من یه سوال دارم جدیدا شنیدم نمره اسپیکینگ و رایتینگ رو بر اساس نمره لیسینینگ وریدینگ میدن حتی نرم افزار هم دارن که این ها رو توی یه رنج بزاره و نمرات رو شبیه به هم بدن ایا این درسته؟
    دوستان این موضوع رو کسی دقیقا اطلاع داره صحت داره یا نه ؟؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran49 نمایش پست ها
    دوستان این موضوع رو کسی دقیقا اطلاع داره صحت داره یا نه ؟؟؟
    والا فکر نکنم درست باشه.اگه این تاپیک و خونده باشید دوست اگزمینر عزیز مثال زدن از کسی که اسپیکینگ 8 و ریدینگ 4 گرفته و توضیح دادن که نمره ها به هیچ وجه با هم ارتباطب ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط Shohreh_b1987 نمایش پست ها
    سلام استاد پوریا
    آیا این درسته که در تسک 1 رایتینگ نیازی به نوشتن conclusion نیست؟
    با تشکر
    بله در آکادمیک نیاز چندانی وجود نداره. ولی در جنرال بهتره درخواست هاتون رو بذارید جای نتیجه گیری بیارید انتهای نامه.

سلام
    من یه سوال دارم جدیدا شنیدم نمره اسپیکینگ و رایتینگ رو بر اساس نمره لیسینینگ وریدینگ میدن حتی نرم افزار هم دارن که این ها رو توی یه رنج بزاره و نمرات رو شبیه به هم بدن ایا این درسته؟
    خیر صحت نداره.

اگر ممکنه چند منبع در مورد لغات ایلتس معرفی کنید که برای رایتینگ ایلتس در باند 8 نمره افزین باشه.
    مثلا بین این دو کلمه اختلاف نمره ای هست....crucial important

سلام حضور آقای پوریا و تمامی دوستان

من تازه این پیج رو پیدا کردم توی اپلای ابرود و از سر شب آن چنان با ذوق نشستم و تک تک پست ها و به ویژه راهنمایی های آقای پوریا رو خوندم و استفاده بسیار کردم که دیدم ای دل غافل ساعت نزدیک 4 صبح شده
    بی نهایت ممنونم از شما استاد گرامی از این که وقت گرانبهاتون رو برای موفقیت بیشتر هم وطنانتون اختصاص داده اید....

راستش من هفته ی دیگه یعنی 7 ژوئن امتحان اکادمیک دارم توی فنلاند...
    سال 2011 آیلتس آکادمیک دادم در بریتیش کانسیل و نمراتم به ترتیب لیسنینگ 9، ریدینگ 6.5، رایتینگ 5.5 و اسپیکینگ 8 بود با اورآل 7.5.
    متاسفانه من با آمادگی کافی نرفته بودم سر جلسه (فقط 2-3 هفته ریدینگ و لیسنینگ کار کرده بودم، البته زبان رو سلف استادی خونده بودم خودم قبلا و به دلیل علاقه ی شدید به زبان انگلیسی دقت بسیار داشتم موقع یادگیری که خیلی کمک می کرد به فرآیند یادگیری خودآموزانه).
    متاسفانه ریدینگ رو 6.5 شدم.برای رایتینگ هم برای اولین بار توی زندگیم درست سر جلسه ی آیلتس قلم به دست گرفتم و متن انگلیسی نوشتم که نتیجش هم این بود که 5.5 بشم که هم اشتباهات ساختاری و گرامری بسیاری داشتم و هم وقت کم آوردم.

الان بعد از 3 سال میخوام در فنلاند امتحان بدم. با وجود این که در طی دو سال دانشجویی در این جا مقاله و اساینمنت های زیادی نوشتم با نمرات خوب منتها هم چنان استرس اون نمره ی 5.5 رایتینگ تجربه ی تلخی شده که رهام نمی کنه. نگران این هستم که بازهم نمره ی کم بگیرم چون من هیچ وقت زبان رو اصولی یاد نگرفتم و خودآموزی باعث شد که نمرات اسپیکینگ و لیسنینگ خیلی بالا ولی رایتینگ بسیار پایین بگیرم.

میخواستم از استاد پوریای گرامی خواهش کنم که من رو راهنمایی بفرمایید که به نظر شما:

1) این دوسال رایتینگ آکادمیک متوسط تاثیر بهتری خواهد داشت بر روی گرفتن نمره ی حداقل 6.5 به بالا ؟؟

2) همونطور که خودتون واقفید، توی اروپا و حالا به عنوان مثال فنلاند که من قصد امتحان دادن دارم با توجه به سطح زبان انگلیسی بالای افراد در اینجا و به ویژه فلوئنسی اون ها در مقام مقایسه با سطح متوسط ما ایرانی ها به عنوان مثال بنده ی نوعی، ممکنه تاثیر منفی در نمره ی اسپیکینگ بنده داشته باشه یا بی ارتباط هست؟

* استرس دارم که حداقل از 7.5 اورآلم کمتر نشه آخه خیلی خنده دار میشه بعد از دو سال زندگی آکادمیک اینجا از نمره ی ایرانم کمتر بشم

سپاس استاد گرامی...

و با آرزوی موفقیت در امتحان و تمامی مراحل زندگی برای دوستان
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام حضور آقای پوریا و تمامی دوستان

من تازه این پیج رو پیدا کردم توی اپلای ابرود و از سر شب آن چنان با ذوق نشستم و تک تک پست ها و به ویژه راهنمایی های آقای پوریا رو خوندم و استفاده بسیار کردم که دیدم ای دل غافل ساعت نزدیک 4 صبح شده
    بی نهایت ممنونم از شما استاد گرامی از این که وقت گرانبهاتون رو برای موفقیت بیشتر هم وطنانتون اختصاص داده اید....

راستش من هفته ی دیگه یعنی 7 ژوئن امتحان اکادمیک دارم توی فنلاند...
    سال 2011 آیلتس آکادمیک دادم در بریتیش کانسیل و نمراتم به ترتیب لیسنینگ 9، ریدینگ 6.5، رایتینگ 5.5 و اسپیکینگ 8 بود با اورآل 7.5.
    متاسفانه من با آمادگی کافی نرفته بودم سر جلسه (فقط 2-3 هفته ریدینگ و لیسنینگ کار کرده بودم، البته زبان رو سلف استادی خونده بودم خودم قبلا و به دلیل علاقه ی شدید به زبان انگلیسی دقت بسیار داشتم موقع یادگیری که خیلی کمک می کرد به فرآیند یادگیری خودآموزانه).
    متاسفانه ریدینگ رو 6.5 شدم.برای رایتینگ هم برای اولین بار توی زندگیم درست سر جلسه ی آیلتس قلم به دست گرفتم و متن انگلیسی نوشتم که نتیجش هم این بود که 5.5 بشم که هم اشتباهات ساختاری و گرامری بسیاری داشتم و هم وقت کم آوردم.

الان بعد از 3 سال میخوام در فنلاند امتحان بدم. با وجود این که در طی دو سال دانشجویی در این جا مقاله و اساینمنت های زیادی نوشتم با نمرات خوب منتها هم چنان استرس اون نمره ی 5.5 رایتینگ تجربه ی تلخی شده که رهام نمی کنه. نگران این هستم که بازهم نمره ی کم بگیرم چون من هیچ وقت زبان رو اصولی یاد نگرفتم و خودآموزی باعث شد که نمرات اسپیکینگ و لیسنینگ خیلی بالا ولی رایتینگ بسیار پایین بگیرم.

میخواستم از استاد پوریای گرامی خواهش کنم که من رو راهنمایی بفرمایید که به نظر شما:

1) این دوسال رایتینگ آکادمیک متوسط تاثیر بهتری خواهد داشت بر روی گرفتن نمره ی حداقل 6.5 به بالا ؟؟

2) همونطور که خودتون واقفید، توی اروپا و حالا به عنوان مثال فنلاند که من قصد امتحان دادن دارم با توجه به سطح زبان انگلیسی بالای افراد در اینجا و به ویژه فلوئنسی اون ها در مقام مقایسه با سطح متوسط ما ایرانی ها به عنوان مثال بنده ی نوعی، ممکنه تاثیر منفی در نمره ی اسپیکینگ بنده داشته باشه یا بی ارتباط هست؟

* استرس دارم که حداقل از 7.5 اورآلم کمتر نشه آخه خیلی خنده دار میشه بعد از دو سال زندگی آکادمیک اینجا از نمره ی ایرانم کمتر بشم

سپاس استاد گرامی...

و با آرزوی موفقیت در امتحان و تمامی مراحل زندگی برای دوستان
    با سلام
    دوست من خوشحالم تونستم به شما کمک کنم.
    اما پاسخ های شما:
    قطعا تاثیر داشته. نگران نباشید. سعی کنید تا میتونید Sample از اینترنت دانلود و مطالعه کنید تا آشنایی بیشتر با سبک آیلتس پیدا کنید.

خیر همچین عواملی به طور استاندارد بی تاثیر هست. اما از اونجایی که دو مهارت speaking و writing سلیقه ای subjective هستند ممکنه سطح توقع اگزمینر رو در طولانی مدت بالا ببرند.
    اما به طور کلی اگر شما نوشته یا صحبت روان و بی اشتباهی رو ارائه بدید بعید میدونم کمتر از 7 بگیرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    اگر ممکنه چند منبع در مورد لغات ایلتس معرفی کنید که برای رایتینگ ایلتس در باند 8 نمره افزین باشه.
    مثلا بین این دو کلمه اختلاف نمره ای هست....crucial important
    منابع زیر موثرند:
    vocaulary for IELTS
    Essential Words for IELTS
    لغات استخراج شده توسط خود کاندیدا از نمونه های ریدینگ آکادمیک
    Academic Word List (PDF)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)