صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 560

موضوع: پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    تصحیح شدن برگه های پاسخ نامه توسط کامپیوتر که سر جلسه تذکر داده میشه یک ادعا بیش نیست. تصحیح توسط انسان انجام میشه. همه جا همینطوره.
    خوبه
    من این سوال را بر اساس چند پست قبلی خودتون پرسیدم

مرسی
    ارسال مدارک : 2011/02/12، دریافت مدارک توسط سفارت سوریه : 2011/02/16 DHL، مانی اردر: 2011/07/07، فایل نامبر :صدور 2011/07/08 - دریافت توسط پست 2011/07/31 ، آپدیت مدارک : 2014/02/21 تاریخ مصاحبه : 2015/02 ،زبان فرانسوی: 7و7، انگلیسی:9و9 ، رشته: متالورژی , غیر دیمند

نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها
    خوبه
    من این سوال را بر اساس چند پست قبلی خودتون پرسیدم

مرسی
    دوست عزیز invigilator یه دستگاه / کامپیوتر نیست. یه آدمه که میاد روی سر شما تو آزمون و برگه هاتو چک میکنه و مدارک شناسایی و...
    همین آدم هم برگه پاسخنامه listening و reading رو بهشون میدن واسه تصحیح.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

دوست عزیز invigilator یه دستگاه / کامپیوتر نیست. یه آدمه که میاد روی سر شما تو آزمون و برگه هاتو چک میکنه و مدارک شناسایی و...
    همین آدم هم برگه پاسخنامه listening و reading رو بهشون میدن واسه تصحیح.
    سلام و خیلی ممنون از اینکه من را از اشتباه در آوردید.
    این هم بخاطر این بود بعد از امتحان یکی از بچه ها گفت که برگه های لیستنینگ و ریدینگ توسط دستگاه تصحیح میشن. بعد از آن تو سایت اومدم به پست شما برخوردم که توسط invigilator ها انجام میشه و شاید تنبلی کردم و معنی این لغت را با دیکشنری چک نکردم و باعث misunderstanding من شد. ولی واقعا داشتم فکر میکردم یک دستگاه خیلی پیشرفته ساخته شده!!!
    بهر حال من در کارم با فایلهای پی دی اف سرو کار دارم که بعضیاشون خیلی قدیمی اند و معنیش اینه که اسکن شده اند( یعنی عکس هستند) بعضیهاشون قابلیت اینو دارند که اگه یه پروسه ای روشون انجام بدی یا با یه سری نرم افزار؛ قابلیت تفکیک کلمات و یا searchable بودن متن را ایجاد میکنه اما برای یه دستخط با دست نوشته شده برام عجب بر انگیز بود.

بازهم ممنون
    ارسال مدارک : 2011/02/12، دریافت مدارک توسط سفارت سوریه : 2011/02/16 DHL، مانی اردر: 2011/07/07، فایل نامبر :صدور 2011/07/08 - دریافت توسط پست 2011/07/31 ، آپدیت مدارک : 2014/02/21 تاریخ مصاحبه : 2015/02 ،زبان فرانسوی: 7و7، انگلیسی:9و9 ، رشته: متالورژی , غیر دیمند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

سلام
    برای نمره 7 کافیه یک رایتینگ ساده و روان بنویسید ولی غلط نداشته باشید و ساختارهای گرامری معمول مثل جملات مجهول یا tense های مختلف رو استفاده کنید. برای TASK2 بهتره فرمال بنویسید. مثلا به جای لغت MAKE UP به معنای جبران کردن بهتره از Compensate استفاده کنید.
    موفق باشید
    سلام
    استفاده کردن اینگونه ترکیبات آیا اشتباهه , غیر فرمال محسوب میشه؟ مثلا : - deliver a message-have an eye into - take a look into -make a decision - make up my mind..... یا بهتره که بگیم decide- ...
    ممنون از راهنماییهاتون

من خیلی وقته زبان را خوندم این فرمال و غیر فرمالها و نکات ریز شاید فراموشم شده باشه و میخوام بدونم اگه بخوام طوری کار کنم که نمره بالا بگیرم و اینها یادآوری بشه برام آیا کتاب خلاصه ای هست که کمک کنه. واقعا میخوام بدونم اونی که نمره 8 و نه میاره در چه سطحی مینویسه. یعنی چه نکات گرامری یا لغوی یا ساختار الزام به استفاده میشه.

همچنین لازم دارم که لغات برام یاد آوری بشه اینکه یه لیست لغت بردارم بنظرم زیاد جوابگو نیست
    من الان یه رمان (memory keeper's daughter) برداشتم و میخونم واقعا نوشتار بسیار قشنگی داره کاملا توصیفی و روان نوشته کلمات کاملا سختی داره که احتیاج آنچنانی به دیکشنری پیدا نمیکنم میتونم بفهمم . آیا این کار کمکی میکنه یا ...

سلام آقای اگزمینر.

من امتحان دادم اخیرا توی ایرسافام . یه شب اس ام اس زدن که نتیجتون این شده . همون شب قرار بود که نتیجه ها اینجا ( www.results.ielts.org ) هم بیاد . خیلی از بچه ها رفتن توی سایت هم نتیجشون و دیدن . من هرکاری کردم میگفت No Results Found . آخر هم نتونستم ببینم . مطمئن هم هستم که اطلاعاتم رو درست وارد کردم .
    حالا امروز رفتم موسسه و کارنامم و گرفتم . بهشون قضیه رو گفتم گقتند ما الآن نمیتونیم چک کنیم دسترسی نداریم به اونجا و تازه 24 ساعت هم بیشتر نتایحتون و نمیتونین روی سایت ببینین . این درسته ؟

من یکم نگران این قضیه شدم که نتونستم روی وبسایت اصلی خود آیلتس اطلاعاتم و ببینم . آیا این که کارنامه رو گرفتم خیالم راحت باشه ؟
    ریپورت به چه شکل هست ؟ آنلاین موسسه به دانشگاه میفرسته یا باید کپی همین مدرکی که الآن دست من هست براشون پست شه ؟ ( این و برای این میپرسم که اگر آنلاین هست نکنه چون اطلاعاتم توی سایت آیلتس نبود مشکل ساز شه )
    آیا اگه من برای شما اطلاعاتمو از روی کارنامه بفرستم شما میتونین چک کنین برام ؟
    نگرانم

خیـــــــــــــلی ممنون .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژي- صنعتي اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام آقای اگزمینر.

من امتحان دادم اخیرا توی ایرسافام . یه شب اس ام اس زدن که نتیجتون این شده . همون شب قرار بود که نتیجه ها اینجا ( www.results.ielts.org ) هم بیاد . خیلی از بچه ها رفتن توی سایت هم نتیجشون و دیدن . من هرکاری کردم میگفت No Results Found . آخر هم نتونستم ببینم . مطمئن هم هستم که اطلاعاتم رو درست وارد کردم .
    حالا امروز رفتم موسسه و کارنامم و گرفتم . بهشون قضیه رو گفتم گقتند ما الآن نمیتونیم چک کنیم دسترسی نداریم به اونجا و تازه 24 ساعت هم بیشتر نتایحتون و نمیتونین روی سایت ببینین . این درسته ؟

من یکم نگران این قضیه شدم که نتونستم روی وبسایت اصلی خود آیلتس اطلاعاتم و ببینم . آیا این که کارنامه رو گرفتم خیالم راحت باشه ؟
    ریپورت به چه شکل هست ؟ آنلاین موسسه به دانشگاه میفرسته یا باید کپی همین مدرکی که الآن دست من هست براشون پست شه ؟ ( این و برای این میپرسم که اگر آنلاین هست نکنه چون اطلاعاتم توی سایت آیلتس نبود مشکل ساز شه )
    آیا اگه من برای شما اطلاعاتمو از روی کارنامه بفرستم شما میتونین چک کنین برام ؟
    نگرانم

خیـــــــــــــلی ممنون .
    سلام
    برای من هم همین اتفاق افتاد روز امتحانم 16 آگوست بود روز اعلام نتایج همین حالت بود ولی وقتیکه اس ام اسش اومد بعدش چک کردم نتایجم رو سایت نمایش داده شد.

اگزمینر عزیز خواستم بدونم اگر در زمان رایتینگ نوشتن روز امتحان از برگه سوالمون بعنوان چکنویس استفاده کنیم که اشکال نداره؟و اگر توش فارسی بنویسیم مشکل داره؟یعنی اگر ساپورت هایی که برای خودمون میخوایم بنویسیم رو تو چکنویس فارسی بنویسیم نمره ای کم میشه؟
    همینطور روز امتحان اسپکینگ؟اگر تو قسمت دوم که باید در مورد موضوعی صحبت کنیم،یادداشت های خودمونو به فارسی بنویسیم نمره ی منفی در نظر گرفته میشه؟اصلا این موضوع مهم هست یا نه؟
    راستی شما گفته بودین که رایتینگ شیت تغییر کرده و نمونه هم گذاشته بودین،خواستم بدونم اینطوری تعداد خطوط تسک 2 کمتر شده یا نه؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    اگزمینر عزیز خواستم بدونم اگر در زمان رایتینگ نوشتن روز امتحان از برگه سوالمون بعنوان چکنویس استفاده کنیم که اشکال نداره؟و اگر توش فارسی بنویسیم مشکل داره؟یعنی اگر ساپورت هایی که برای خودمون میخوایم بنویسیم رو تو چکنویس فارسی بنویسیم نمره ای کم میشه؟
    همینطور روز امتحان اسپکینگ؟اگر تو قسمت دوم که باید در مورد موضوعی صحبت کنیم،یادداشت های خودمونو به فارسی بنویسیم نمره ی منفی در نظر گرفته میشه؟اصلا این موضوع مهم هست یا نه؟
    راستی شما گفته بودین که رایتینگ شیت تغییر کرده و نمونه هم گذاشته بودین،خواستم بدونم اینطوری تعداد خطوط تسک 2 کمتر شده یا نه؟
    با سپاس
    با سلام
    در مورد اول : فکر نمیکنم وقت کنید چرک نویس داشته باشید ولی توی برگه سوال هر چی دلتون خواست (به فارسی یا انگلیسی) میتونید بنویسید.
    دو مورد دوم: دقیقا مثل مورد بالا وقتی برگه ای بهتون میده اگزمینر، توی اون هر چیزی مجازید بنویسید.
    در مورد سوم: دقت نکردم خودتون یه مقایسه ای بکنید.

با سلام .
    من تازه میخواهم اسپیکینگ را شروع کنم و وضعیت خوبی در اسپیکینگ ندارم. به نظر شما از 2 جلدی (COLLINS (GET READY , SPEAKING شروع کنم یا از کتابهای دیگر مثل معمارزاده و CRACK شروع کنم؟
    به نظر شما بین کتابهای معمارزاده و CRACKکدام بهتره؟
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    با سپاس
    برای تسک 2 تغییری نکرده .
    تسک 1 به جاش بیشتر شده .
    - خیلی مسخره است . تسک 1 در همون حالت قبل هم زیادی جا داشت برای نوشتن . به جای اینکه تعداد خطوط تسک 2 رو زیاد کنن اومدن برای تسک 1 رو اضافه کردن .
    و تسک 1 هم زرد رنگ شده ( یه چیزی توی مایه های برگه کاهی ) .
    کلاً ولی چیزی نیست که بگیم آدم باید استراتژی نوشتن و تعداد خطوط و . . . رو تغییر بده . من خودم همیشه توی همون قبلی ها مینوشتم و 3 روز قبل امتحانم فهمیدم فرق کرده و میگم مشکل ساز نبود . همون روند و شما میتونی پیاده کنی .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)