صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 560

موضوع: پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

اگزماینر عزیز، میخواستم بپرسم با توجه به نظمی که ایرسافام داره و به نظر میرسه که بیشتر به درخواست ها رسیدگی میکنن به نظر شما چقدر احتمال داره که این مرکز اعتراض ها رو بررسی نکنه؟
    من دو دفعه توی این سنتر آزمون دادم که دفعه ی اول نمره Speaking ام که با خانم صمدیان بود شد 8.5 و دفعه ی دوم به فاصله یک ماه که با آقای بخشی بود شد 6.5!
    این چندباری که من آزمون دادم هیچ وقت نمره Speaking کمتر از 7 نداشتم ولی متاسفانه دفعه ی آخر که همه نمره های دیگه ام درست بود از این اسکیل نمره نیوردم. (من نیاز به نمره حداقل 7 در همه اسکیل ها دارم)
    من به این مرکز مراجعه کردم و خودشون هم پیشنهاد دادن که اعتراض بزنم.
    ترکیب نمره های من به این صورت است: (IELTS General)
    Listening 7.5, Reading 7.5, Writing 7, Speaking 6.5
    دو سوال دارم، یک، اینکه چطوری میشه مطمئن شد که سنتر درخواست تجدید نظر رو ارسال کرده باشه؟ آیا شماره پیگیری ای به طور مثال وجود داره؟
    دو، آیا راه دیگه ای واقعاً وجود داره که بشه فهمید اگزماینر اشتباه کرده یا نه؟
    ممنون از وقتی که میگذارید
    ویرایش توسط amir_mz5 : September 5th, 2014 در ساعت 12:34 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام .
    من تازه میخواهم اسپیکینگ را شروع کنم و وضعیت خوبی در اسپیکینگ ندارم. به نظر شما از 2 جلدی (COLLINS (GET READY , SPEAKING شروع کنم یا از کتابهای دیگر مثل معمارزاده و CRACK شروع کنم؟
    به نظر شما بین کتابهای معمارزاده و CRACKکدام بهتره؟
    با تشکر.
    با سلام
    هیچ کتابی نمیتونه به شما در مورد اسپیکینگ کمک کنه. شما اول باید توانایی مکالمه رو بالا ببرید سپس مدرس باید شما رو رفع اشکال کنه.

یک سوال، مگه برای رایتینگ تسک 2 برگه سوال کم میاد ؟!
    من خودم به طور متوسط 12 کلمه در هر خط می نویسم، این طور که حساب کردم اگر برگه تسک 2 را کامل پر کنم چیزی بالای 500 کلمه میشود !

از طرفی متوجه دلیل برگه اضافه گرفتن بچه ها سر جلسه نمیشوم
    و در نهایت اگزمینر گرامی فکر میکنید حداقل چقدر بیشتر از 250 کلمه باید بنویسم تا مصحح ایرانی راضی بشود ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    یک سوال، مگه برای رایتینگ تسک 2 برگه سوال کم میاد ؟!
    من خودم به طور متوسط 12 کلمه در هر خط می نویسم، این طور که حساب کردم اگر برگه تسک 2 را کامل پر کنم چیزی بالای 500 کلمه میشود !

از طرفی متوجه دلیل برگه اضافه گرفتن بچه ها سر جلسه نمیشوم
    و در نهایت اگزمینر گرامی فکر میکنید حداقل چقدر بیشتر از 250 کلمه باید بنویسم تا مصحح ایرانی راضی بشود ؟
    0

بهترین تعداد لغات برای T2 حدود 270 لغت میباشد.

نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr
    سلام
    استفاده کردن اینگونه ترکیبات آیا اشتباهه , غیر فرمال محسوب میشه؟ مثلا : - deliver a message-have an eye into - take a look into -make a decision - make up my mind..... یا بهتره که بگیم decide- consider ...
    ممنون از راهنماییهاتون

من خیلی وقته زبان را خوندم این فرمال و غیر فرمالها و نکات ریز شاید فراموشم شده باشه و میخوام بدونم اگه بخوام طوری کار کنم که نمره بالا بگیرم و اینها یادآوری بشه برام آیا کتاب خلاصه ای هست که کمک کنه. واقعا میخوام بدونم اونی که نمره 8 و نه میاره در چه سطحی مینویسه. یعنی چه نکات گرامری یا لغوی یا ساختار الزام به استفاده میشه.

همچنین لازم دارم که لغات برام یاد آوری بشه اینکه یه لیست لغت بردارم بنظرم زیاد جوابگو نیست
    من الان یه رمان (memory keeper's daughter) برداشتم و میخونم واقعا نوشتار بسیار قشنگی داره کاملا توصیفی و روان نوشته کلمات کاملا سختی داره که احتیاج آنچنانی به دیکشنری پیدا نمیکنم میتونم بفهمم . آیا این کار کمکی میکنه یا ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Najmehapplyabr نمایش پست ها
    سلام بنظرم سوال من را ندیدید
    لطفا جواب من را هم بدهید
    سپاسگزارم
    ببخشید ندیده بودم.
    استفاده از عبارات Formal مجاز هست.
    به این لینک برای راهنمایی مراجعه نمایید:
    http://unilearning.uow.edu.au/academic/2bi.html

Junior Member

سلام

آیا نمرات ایلتس هم مثل تافل رو نمودار میبرند؟ چون یکی از دوستان گفته مراکز داخل ایران فقط تعداد پاسخ های درست رو برای مرکز ایلتس می فرستند و خود مرکز نمرات رو تعیین میکنه. اگر اینطوری هست چرا این کار رو میکنند؟ چون تعیین نمره برا مرکز با توجه به جدول امتیاز دهی نباید کاری داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام

آیا نمرات ایلتس هم مثل تافل رو نمودار میبرند؟ چون یکی از دوستان گفته مراکز داخل ایران فقط تعداد پاسخ های درست رو برای مرکز ایلتس می فرستند و خود مرکز نمرات رو تعیین میکنه. اگر اینطوری هست چرا این کار رو میکنند؟ چون تعیین نمره برا مرکز با توجه به جدول امتیاز دهی نباید کاری داشته باشه.

دوست عزیز اینظور نیست. خود سنتر تصحیح میکنه و نمره میده. سوالات قبل اومدن توسط کمبریج اصلاح و استاندارد سازی میشه و درجه سختی براش تعیین میشه. برای همینه که امتحان فرضا لسنینگ که سخت میاد و شما مطمئنی 15 تا غلط داری ولی 7 میگیری! و یا امتحان ساده ای که شما با 6 غلط 7 میگیری!

Junior Member

سلام خدمت اگزمینر عزیز
    من برای پذیرش نیاز به 4 تا 7 در 4 اسکیل آیلتس یا حداقل Listening: 24, Reading: 24, Writing: 27, Speaking: 23 در آزمون تافل رو دارم. من تا به حال برای آیلتس خوندم و آخرین بار که امتحان دادم اورال 7 با 2 تا 6.5 و 2 تا 7 آوردم.
    ممکنه راهنماییم کنین که کدوم یک از این 2 تا سقف نمره می تونه راحت تر باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rira2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت اگزمینر عزیز
    من برای پذیرش نیاز به 4 تا 7 در 4 اسکیل آیلتس یا حداقل Listening: 24, Reading: 24, Writing: 27, Speaking: 23 در آزمون تافل رو دارم. من تا به حال برای آیلتس خوندم و آخرین بار که امتحان دادم اورال 7 با 2 تا 6.5 و 2 تا 7 آوردم.
    ممکنه راهنماییم کنین که کدوم یک از این 2 تا سقف نمره می تونه راحت تر باشه؟
    سلام دوست عزیز
    بالاتر بردن نمره آیلتس در اسکبل Reading و Writing از بقیه اسکیل ها زمان و تلاش کمتری می بره. ولی برای sp و lis تمرین خیلی بیشتری نیازه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بالاتر بردن نمره آیلتس در اسکبل Reading و Writing از بقیه اسکیل ها زمان و تلاش کمتری می بره. ولی برای sp و lis تمرین خیلی بیشتری نیازه.
    ممنون از پاسخ تون
    فکر می کنم باید سوالم رو طور دیگه ای مطرح کنم. در واقع می خوام بدونم با این شرایط من در امتحان آخر W7 R7 L6.5 S6.5 کدوم یک از امتحانات آیلتس یا تافل می تونه برام راحت تر باشه؟ با حداقل نمره مورد نیازی که در پست قبل اشاره کردم.
    با تشکر از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)