نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 3 از 1523 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

سلام دوستان
    فرم هاي زير رو هم بايد با مدارك بفرستيم يا بعداً موقع مصاحبه ببريم يا براي افراد خاصي بايد پر بشه؟
    1- contract respecting financial self-suffiency
    2- declaration of a candidate practising the teaching profession in preschool, elementary school or secondary school
    3-declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in quebec
    4- protection of personal information
    مرسي
    تلاش، قهرمان سازه

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    سلام دوستان
    فرم هاي زير رو هم بايد با مدارك بفرستيم يا بعداً موقع مصاحبه ببريم يا براي افراد خاصي بايد پر بشه؟
    1- contract respecting financial self-suffiency
    2- declaration of a candidate practising the teaching profession in preschool, elementary school or secondary school
    3-declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in quebec
    4- protection of personal information
    مرسي
    سلام

مورد اول را حتما بايد بفرستيد . مورد دوم را اگر معلم هستيد و يا سابقه درس دادن داريد بايد پر كنيد . موارد ديگر هم اگر شامل شما مي شود كه معمولا" اين طور نيست و احتياجي به فرستادن نيست .

Member Showan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dessinateur du Graphique

سلام
    من از یکی از دوستانم که از طریق فدرال اقدام کرده در مورد سابقه کار و تایید دادگستری سوال کردم آقای دیناروند گفتند که برای فدرال حتی یک نامه به انگلیسی از طرف شرکت بدون تایید دادگستری کفایت میکنه
    همانطوری که میدونید خیلی از دفاتر تبلیغاتی که من گرافیست در آنها سابقه کار میتونم تهیه کنم برای فرار از مالیات و بیمه از ثبت و درج در روزنامه رسمی خودداری میکنند ، حالا سوالم اینه که در مورد کبک هم اگر یک نامه بصورت انگلیسی در سربرگ شرکت و ممهور و به همراه بیزنس کارت شرکت برای دمشق بفرستم ، باز هم باید مهر دادگستری رو به عنوان یک شرکت ثبت شده داشته باشه و یا این عدم ثبت شرکت مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    آقای پدرام ممنون بابت وقتی که میگذارید...

نقل قول نوشته اصلی توسط Showan
    سلام
    من از یکی از دوستانم که از طریق فدرال اقدام کرده در مورد سابقه کار و تایید دادگستری سوال کردم آقای دیناروند گفتند که برای فدرال حتی یک نامه به انگلیسی از طرف شرکت بدون تایید دادگستری کفایت میکنه
    همانطوری که میدونید خیلی از دفاتر تبلیغاتی که من گرافیست در آنها سابقه کار میتونم تهیه کنم برای فرار از مالیات و بیمه از ثبت و درج در روزنامه رسمی خودداری میکنند ، حالا سوالم اینه که در مورد کبک هم اگر یک نامه بصورت انگلیسی در سربرگ شرکت و ممهور و به همراه بیزنس کارت شرکت برای دمشق بفرستم ، باز هم باید مهر دادگستری رو به عنوان یک شرکت ثبت شده داشته باشه و یا این عدم ثبت شرکت مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    آقای پدرام ممنون بابت وقتی که میگذارید...
    سلام دوست عزيز

راستش فرقي با فدرال نمي كند . اگر سوابق بهتري به اين طريق مي توانيد جمع كنيد بهتر است . معمولا" سابقه بيمه و ترجمه هاي رسمي و قرارداد و... در ارتباط با كار را كه داشته باشيد باعث مي شود كه آفيسر اعتماد بيشتري پيدا كند و حتي بدون مصاحبه قبولتان كند اما اگر فقط نامه را در سربرگ محل كار داشته باشيد باز هم مشكلي ندارد فقط آفيسر بايد نسبت به اظهارات شما مطمئن شود. فقط توجه داشته باشيد كه نامه كارتان حتما Main Dutie كد Noc چند مورد آن حتما قيد شده باشد و براي كبك بر خلاف فدرال حتما" بايد CV داشته باشيد علاوه بر گواهي كار براي اطلاعات بيشتر در ارتباط با كد شغلي و وضعيت شغلي خودتان در كبك به سايت زير مراجعه كنيد .
    http://imt.emploiquebec.net/mtg/inte...g=ANGL&Porte=1
    موفق باشد .

Junior Member

سلام
    تو سایت کبک دئ مورد مدت سابقه کار گفته با احتساب سربازی military service. که خوب تو سربازی افراد بیمه هستن و فیش حقوقی و دفترچه بیمه درمانی دارن.
    آیا این موضوع قابل استناد هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط talent
    سلام
    تو سایت کبک دئ مورد مدت سابقه کار گفته با احتساب سربازی military service. که خوب تو سربازی افراد بیمه هستن و فیش حقوقی و دفترچه بیمه درمانی دارن.
    آیا این موضوع قابل استناد هست؟
    ممنون
    یه هر حال اطلاعات سربازی را جداگانه هم می خواهند نمره کامل کار باید 4 سال سابقه به جز سربازی باشد .

با سلام و سپاس مجدد از دوستان
    من توی یک شرکت بزرگ دولتی کار می کنم که 1- گواهی اشتغال بکار بجز برای بانکها و دانشگاهها نمیده و 2- در گواهیش برای دانشگاه و بانک تنها سابقه کار رو اعلام می کنه و پوزیشن شغلی رو اعلام نمیکنه. با اینحال من تمامی حکم های از بدو استخدام تاکنون رو دارم که هم سابقه کار و هم حقوق و عنوان شغلم توش مشخصه. آیا اون گواهی ها به اضافه این حکم ها رو میتونم بدم ترجمه و ایا این مدارک کافی هست یا نه؟

با سپاس فراوان
    "Choice, not chance, determines human destiny."
    -- Robert W. Ellis

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso
    با سلام و سپاس مجدد از دوستان
    من توی یک شرکت بزرگ دولتی کار می کنم که 1- گواهی اشتغال بکار بجز برای بانکها و دانشگاهها نمیده و 2- در گواهیش برای دانشگاه و بانک تنها سابقه کار رو اعلام می کنه و پوزیشن شغلی رو اعلام نمیکنه. با اینحال من تمامی حکم های از بدو استخدام تاکنون رو دارم که هم سابقه کار و هم حقوق و عنوان شغلم توش مشخصه. آیا اون گواهی ها به اضافه این حکم ها رو میتونم بدم ترجمه و ایا این مدارک کافی هست یا نه؟
    با سپاس فراوان
    "Choice, not chance, determines human destiny."
    -- Robert W. Ellis
    سلام
    به هر حال بهتره که گواهی کارتان کاملتر باشد اما اگر هیچ راهی نیست و امکانش برای شما نیست بهتره که تمام مدارکی که اثبات می کند سابقه کاری شما را ترجمه کنید از جمله همان قرارداد کار و آخرین فیش حقوقی . در ضمن شما بیمه تامین اجتماعی هستید یا خدمات درمانی ؟ چون برای تامین اجتماعی می توانید درخواست سابقه کار کنید که بعد از 10 روز جواب میدن که این مدرک برای کبک خیلی کمک می کند . اما خدمات درمانی نمی دونم به چه شکلی می باشد . به هر حال تا آنجا که امکان دارد مدارکی که شغل و سایقه کار شما را اثبات کند آماده کنید .

سلام
    من لیسانس کامپیوترم رو یک ساله گرفتم ولی سابقه ی کار ندارم در رشته ی خودم. در ضمن دو رگه هستم و زبان فرانسه زبان مادری منه و در یک کشور فرانسه زبان به دنیا اومدم .با اینحال مدرک DELF دارم.
    فکر میکنید امکان گرفتن مهاجرت به کبک برای من چقدر هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afrodit_xy
    سلام
    من لیسانس کامپیوترم رو یک ساله گرفتم ولی سابقه ی کار ندارم در رشته ی خودم. در ضمن دو رگه هستم و زبان فرانسه زبان مادری منه و در یک کشور فرانسه زبان به دنیا اومدم .با اینحال مدرک DELF دارم.
    فکر میکنید امکان گرفتن مهاجرت به کبک برای من چقدر هست ؟
    شما اگر بخواهید از طریق شغلی اقدام کنید حتما باید سابقه کار داشته باشید که بیشتر از یک سال باشد . اگر گواهی کار بیشتر از 1 سال داشته باشید توانایی زبان فرانسه می تواند کمکتان کند برای کمبود امتیاز تجربه کاری اما بدون گواهی کار بالای یک سال در این روش شانسی ندارید . روشهای دیگر هم سرمایه گذاری است که هزینه بر است یا پذیرش دانشگاه می باشد که از طریق تحصیلی اقدام کنید البته این روش آخر اقامت دائم نیست باید آنجا دوباره اقدام کنید.
    موفق باشید.