نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 6 از 1523 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

سلام آقا پدرام .
    1) بله تمام سابقه کار من همزمان با تحصیل بوده . 4 سال پاره وقت همزمان با تحصیلات لیسانس و بیشتر از 1.5 سال تمام وقت و همزمان با تحصیلات فوق لیسانس ( الان ترم 3 گرایش مهندسی و مدیریت ساخت هستم و گواهی اشتغال به تحصیل رو هم تهیه و ترجمه کردم) . و سابقه کاری که از شرکت ها گرفتم دقیقا توش ذکر شده که پاره وقت بودم (حداقل 32 ساعت در هفته ) یا تمام وقت (حداقل 48 ساعت در هفته) . سابقه کارم هم کاملا مرتبته و در این 1.5 سال تمام وقت ، کار مدیریتی و سرپرستی انجام میدم.

2) من انگلیسی ام به مراتب بهتر از فرانسویه . با توجه به مشخصاتی که دارم بهتره که انگلیسی و فرانسوی رو چند بزنم ؟
    3) من دارم متد cafe creme رو میخونم و الان درس 10 کتاب اول هستم . چقدر دیگه از این متد نیاز دارم بخونم ؟

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام آقا پدرام .
    1) بله تمام سابقه کار من همزمان با تحصیل بوده . 4 سال پاره وقت همزمان با تحصیلات لیسانس و بیشتر از 1.5 سال تمام وقت و همزمان با تحصیلات فوق لیسانس ( الان ترم 3 گرایش مهندسی و مدیریت ساخت هستم و گواهی اشتغال به تحصیل رو هم تهیه و ترجمه کردم) . و سابقه کاری که از شرکت ها گرفتم دقیقا توش ذکر شده که پاره وقت بودم (حداقل 32 ساعت در هفته ) یا تمام وقت (حداقل 48 ساعت در هفته) . سابقه کارم هم کاملا مرتبته و در این 1.5 سال تمام وقت ، کار مدیریتی و سرپرستی انجام میدم.

2) من انگلیسی ام به مراتب بهتر از فرانسویه . با توجه به مشخصاتی که دارم بهتره که انگلیسی و فرانسوی رو چند بزنم ؟
    3) من دارم متد cafe creme رو میخونم و الان درس 10 کتاب اول هستم . چقدر دیگه از این متد نیاز دارم بخونم ؟
    ممکن سابقه کار همراه با تحصیلتان راکمی گیر بدن . چون معمولا" سابقه بعد از مدرک مورد نظرشان است البه باز هم بستگی به آفیسر دارد .
    ببینید چقدر امتیاز کم دارید همان سطح را بزنید درسته که فرانسه مهم است اما انتظار آفیسر را نباید با سطح زبان بالا ببرید. بیشتر از 8 نزنید . فرانسه خوب پیش رفتید اگر بتوانید کتاب اول را تا مصاحبه تمام کنید یعنی 16- و سوالاهای مصاحبه را کار کنید عالی است .

دوست عزیز nina سلام وبا اجازه از باتجربه های سایت

ببینید واقعا وکیل هیچ کاری براتون انجام نمیده جز پر کردن چند تا فرم ساده . اگه بخواهید که برای این چند تا فرم چند میلیون پول بی زبون رو بدید به وکیل یا پولتون از پارو بالا میره یا حال جمع آوری اطلاعات رو ندارید . یه مطلبی رو یکی از بچه ها گفته بود که اگه کسی این چند تا فرم رو نتونه خودش پر کنه همون بهتر که اصلا کانادا نره . البته وکیل کار پرداخت پول رو راحت میکنه که اونم راه حل داره .
    ویرایش توسط dr_cadillac_xlr : August 24th, 2009 در ساعت 10:57 PM

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط reza00x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم يكم اكتبر مصاحبه داريم در سفارت سوريه در دمشق
    ميخواستم در مورد اقامت پروازها بپرسم. ظاهرا ترها يك هفته است و اگه خودت بخواي اقدام كني هزينش زياد ميشه. از طرفي هتل هاي سوريه هم ظاهرا مسافر خونست
    و همينطور پرواز ها كه فكر كنم ايران اير منظم باشه جمعه به جمعه
    ممنون ميشم تجربياتتونو در اختيارم بگذارين
    با سلام
    این وبلاگ را بخونید
    سفر نامه ی سوریه 1

http://hi-vancouver.blogfa.com/

این را هم بخونید:

http://kamixcanada.blogfa.com/post-13.aspx
    ویرایش توسط Pearson : August 25th, 2009 در ساعت 02:38 PM

پیش فرض Dalf/delf یا tef؟

با سلام
    آیا شرکت کردن در امتحان dalf/delf و داشتن گواهینامه های مربوطه باعث حذف مصاحبه می شود و اگر می شود چه درجه ای مورد نیاز است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    با سلام
    آیا شرکت کردن در امتحان dalf/delf و داشتن گواهینامه های مربوطه باعث حذف مصاحبه می شود و اگر می شود چه درجه ای مورد نیاز است؟
    سلام - نمی توان گفت 100% اما احتمال مصاحبه ضعیف می شود . هرچه مدارک شما کاملتر باشد احتمال مصاحبه کمتر می شود.

پیش فرض تعداد عکسها

پدرام جان

به غیر از عکسی که باید بچسبونیم تو فرم چند تا عکس دیگه رو باید پشت نویسی کنیم و بذاریم تو پاکت؟

گواهی موقت حتما باید تو سربرگ دارلترجمه باشه ؟آخه بعضی جاها میگن غیر قانونیه ترجمه نمی کنن

پیش فرض پاسخ : تعداد عکسها

نقل قول نوشته اصلی توسط albco نمایش پست ها
    پدرام جان

به غیر از عکسی که باید بچسبونیم تو فرم چند تا عکس دیگه رو باید پشت نویسی کنیم و بذاریم تو پاکت؟

گواهی موقت حتما باید تو سربرگ دارلترجمه باشه ؟آخه بعضی جاها میگن غیر قانونیه ترجمه نمی کنن
    همان عكس كافي است .
    خيلي از دارالترجمه ها در سربرگ مي زنند . اگر تايپ نكردند بگوييد حداقل مهر و امضاء دارالترجمه را داشته باشد كه همان هم كافي است تا اصل مدرك آماده شود .

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

با درود به تمامی دوستان بخصوص آقا پدرام

آیا قرار دادن دانشنامه ها در پاکت های مهر شده دانشگاه هم همانند ریز نمرات الزامیست(در مرحله اول)؟

با سپاس
    -----------------------------------------------------------
    Destiny is not a matter of chance, it's a matter of choice; it is not a thing to be waited for, it is a thing to be achieved.
    -- William Jennings Bryan, 41st United States Secretary of State

Junior Member sara_f آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

سلام آقای پدرام
    من در مورد سابقه کار سوال دارم . میشه در سابقه کار بنویسم تمام وقت با قرارداد ساعتی(38 ساعت در هفته) بوده ام؟ چون آنها 37.5 ساعت به بالا رو تمام وقت حساب می کنند. یا اصلاً ننویسم تمام وقت؟ فقط بنویسم قرارداد ساعتی با 38 ساعت کار در هفته. البته من به این دلیل 38 ساعت (4روز /هر روز 9.5 ساعت) می نویسم که توجیه شود 2 روز از هفته مشغول تحصیل فوق لیسانس بوده ام. آقای پدرام آیا شما ایمیل دارید تا من سابقه کارهایم را بفرستم و شما چک کنید؟ ممنون میشم زود بگین چون فردا صبح لازم دارم