نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 7 از 1523 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

Junior Member sara_f آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

آیا ریز نمرات و دانشنامه ترجمه شده باید در پاکت مهر شده دانشگاه قرار گیرد؟

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    با درود به تمامی دوستان بخصوص آقا پدرام

آیا قرار دادن دانشنامه ها در پاکت های مهر شده دانشگاه هم همانند ریز نمرات الزامیست(در مرحله اول)؟

-- william jennings bryan, 41st united states secretary of state
    نه الزامي نيست فقط ترجمه رسمي شده باشد و دارالترجمه كپي فارسي آن را ضميمه ترجمه كرده باشد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_f نمایش پست ها
    آیا ریز نمرات و دانشنامه ترجمه شده باید در پاکت مهر شده دانشگاه قرار گیرد؟
    براي قرارداد كار اگر بالاي 37.5 بنويسيد تمام وقت حساب مي شود حالا چه شما بنويسيد تمام وقت يا اينكه فقط به 38 ساعت اشاره كنيد . اما اينكه همزمان با تحصيل سابقه كار تمام وقت از شما قبول كنند كمي مشكل است .

در ارتباط با ريز نمرات اجباري نيست . من خودم ريز نمرات و دانشنامه را به دارالترجمه دادم و ترجمه رسمي كه كپي مدارك ضميمه آن بود را ارسال كردم . مشكلي نداشت .

سلام آقا پدرام
    با توجه به توضیحاتی که در پاسخ دوستمون sara دادم من همزمان با فوق لیسانس کاملا تمام وقت کار میکردم و شایدمبیش از تمام وقت یعنی حداقل 48 ساعت در هفته و عینا همین عدد در گواهی سابقه کار من ذکر شده .
    فکر می کنید که این 48 ساعت رو باور میکنند ؟ یا اینکه ممکنه تاثیر منفی بذاره و بگن دروغ میگی . با توجه به اینکه من مدارکم کاملا آماده شده و تا 3 روز دیگه دارم میفرستم و فرصتی هم برای تغییرشون ندارم چی پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام آقا پدرام
    با توجه به توضیحاتی که در پاسخ دوستمون sara دادم من همزمان با فوق لیسانس کاملا تمام وقت کار میکردم و شایدمبیش از تمام وقت یعنی حداقل 48 ساعت در هفته و عینا همین عدد در گواهی سابقه کار من ذکر شده .
    فکر می کنید که این 48 ساعت رو باور میکنند ؟ یا اینکه ممکنه تاثیر منفی بذاره و بگن دروغ میگی . با توجه به اینکه من مدارکم کاملا آماده شده و تا 3 روز دیگه دارم میفرستم و فرصتی هم برای تغییرشون ندارم چی پیشنهاد میکنید؟
    سلام
    شايد نظر شما درست باشد - اما توجيه كردن آفيسر به اينكه همراه تحصيل كار تمام وقت انجام دادن از نظر رواني خيلي سخت تر از اين است كه بخواهد امتيازي بابت دانشجو بودن فوق ليسانس بدهد . بله دروغ گفتن اصلا" كار درستي نيست اما شما دروغ نمي گوييد . شما فقط اشاره به شغلتان مي كنيد كه تمام وقت است و هيچ دروغي نگفته ايد . و در ضمن مطمئن باشيد تا دانشنامه به دستشان نرسد هيچ امتيازي بابت تحصيل به شما نمي دهند .

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram27 نمایش پست ها
    سلام
    شايد نظر شما درست باشد - اما توجيه كردن آفيسر به اينكه همراه تحصيل كار تمام وقت انجام دادن از نظر رواني خيلي سخت تر از اين است كه بخواهد امتيازي بابت دانشجو بودن فوق ليسانس بدهد . بله دروغ گفتن اصلا" كار درستي نيست اما شما دروغ نمي گوييد . شما فقط اشاره به شغلتان مي كنيد كه تمام وقت است و هيچ دروغي نگفته ايد . و در ضمن مطمئن باشيد تا دانشنامه به دستشان نرسد هيچ امتيازي بابت تحصيل به شما نمي دهند .
    سلام
    Contract respecting financial self-sufficiency
    کسایی که موقع مصاحبه می خوان ضمانتنامه بانکی رو بدن باید این فرم رو هم الان پر کنند و با مدا رک بفرستن؟
    Declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in Québec
    منظور از این فرم اینه که بعضی رشته ها باید یک دوره اونجا بگذرونند ولی از کجا بفهمیم که شامل چه رشته هاییه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_82 نمایش پست ها
    سلام
    Contract respecting financial self-sufficiency
    کسایی که موقع مصاحبه می خوان ضمانتنامه بانکی رو بدن باید این فرم رو هم الان پر کنند و با مدا رک بفرستن؟
    Declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in Québec
    منظور از این فرم اینه که بعضی رشته ها باید یک دوره اونجا بگذرونند ولی از کجا بفهمیم که شامل چه رشته هاییه؟
    سلام

1- بله باید ارسال کنید .
    2- بیشتر رشته ها را شامل می شود لینک زیر لیست رشته ها می باشد :
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...nal-order.html

سلام
    آقای پدرام آیا گواهی عدم سو پیشینه حتماً الان باید فرستاده بشه؟ چون به من گفتن 20 روز طول می کشه تا بیاد و من نگرانم که دیر بشه !!
    آیا گواهی سابقه کار باید به تآیید وزارت امور خارجه هم برسه یا تأیید دادگستری کافیه؟ چون امور خارجه به مدت بیمه اهمیت میده و با اینکه من در محل کارهایم بیمه بودم ولی چون کل مدت سابقه کارم بیمه نبودم مدتش متفاوته ، به نظر شما چی کار کنم؟
    قانون کی عوض میشه؟ من تا کی باید مدارکمو بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_f نمایش پست ها
    سلام
    آقای پدرام آیا گواهی عدم سو پیشینه حتماً الان باید فرستاده بشه؟ چون به من گفتن 20 روز طول می کشه تا بیاد و من نگرانم که دیر بشه !!
    آیا گواهی سابقه کار باید به تآیید وزارت امور خارجه هم برسه یا تأیید دادگستری کافیه؟ چون امور خارجه به مدت بیمه اهمیت میده و با اینکه من در محل کارهایم بیمه بودم ولی چون کل مدت سابقه کارم بیمه نبودم مدتش متفاوته ، به نظر شما چی کار کنم؟
    قانون کی عوض میشه؟ من تا کی باید مدارکمو بفرستم؟
    گرفتن گواهی از موسسه قطب راوندی که الان در حال تحصیلم لازمه؟

Junior Member vandad آواتار ها

پیش فرض گواهی اشتغال ، سابقه کار و شرح وظایف

با سلام خدمت دوستان
    برای تهیه گواهی اشتغال و شرح وظایف, دو قالب استاندارد شده شرکت من داره که برای دوستان اینجا پیوست کردم.
    سوالم از بچه ها بخصوص آقا پدرام عزیز اینه که
    11- آیا این دو نمونه بعنوان مدارک شغلی از شرکت آخری که مشغولیم کفایت می کنه؟ شرح کار را پوشش میده؟
    22-اگه نه شرح کار باید جدا گرفت یا میشه بصورت چند خط در همین 2 قالب شرح داد؟
    33-و بالاخره قالب معتبرش به چه شکل باید باشه؟ لطفا نمونه ای دارید که کمک میکنه بگذارید(فارسی یا انگلیسی)
    44-و بالاخره این مدارک خطاب به کجا بگیریم بهتره؟ سفارت؟ اداره مهاجرت؟ و ...
    ممنون میشم در این زمینه که می تونه سوال خیلی از دوستان باشه کمکم کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست