صفحه 12 از 111 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1107

موضوع: سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

پیش فرض پاسخ : سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com

سلام
    من پاسپورت ندارم واز طرفی فارغالتحصیل هستم (پاسپورت سفر به کربلا و غیره نمیشه گرفت) هنوز i20 نیومده و وقتی اومد باید کارهای وزارت علوم و نظام وظیفه رو انجام بدم و بعدش پاسپورت بگیرم.
    سوال؟ میشه شماره پاسپورت رو در فرم DS بزنم 00000 و با همین عدد وقت سفارت بگیرم بعدا که پاسپورتم اومد بهشون ایمیل بزنم که آپدیتش کنن؟

Junior Member behzadx آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از راهنماییهای ارزشمندتون..
    میشه لطف کنین بفرمایین چطوری میشه ادرس پستو عوض کرد؟
    ممنون
    به گفته خود سایت و کاری که من انجام دادم و نتیجه گرفتم،همه مراحل ( اتنخاب هدف سفر، ملیت و....) رو دوباره انجام بدید و تا جایی برید که دوباره آدرس رو از شما میخواد. این دفعه آدرس جدید رو وارد کنبد و log out کنید. باید براتون تو صفحه Application Summary موقعیت جدید پیک آپ نمایش داده شده باشه:
    I made a mistake choosing my Turkish Post pickup location. I want to pick up my personal documents from a different Turkish Post pickup location than the one that I originally chose. How do I change that?
    You can change your Turkish Post pickup location by logging into the system using the passport number, date of birth, and nationality of the applicant applying for the visa. It is very important that you use the same information used to create the account under which the appointment was booked.
    Once logged in, you will be directed to an applicant summary page. Please choose Reschedule Appointment and step through the pages until you reach the Choose Turkish Post Branch page. Make the change and click submit. Once you've done that you may log back out.
    Changes to the Turkish Post location pickup must be made before the cancel/reschedule deadline on your appointment confirmation page. Changes to the Turkish Post location after that date and time will not result in the desired routing.

Junior Member behzadx آواتار ها

دوستان برای سفارت آنکارا من یه مشکلی داشتم و اون هم مربوط یه گرفتن تاییدیه از پزوفایل و محل پیک آپم بود: پرینت از صفحه خالی (blank) در می اومد. این پرینت خیلی مهمه و باید همراتون باشه. اما برای پروقایل من گزینه View Confirmation اصلا پیدا تمیشد. به خود سفارت هم که زنگ زدم نتونست Confirmation رو برام ایمیل کنه و گفت با استفاده از Print Screen یک پزینت ترجیحا رنگی از صفحه
    Application Summary بگیر . با خودت برای پیک آب بیار. یکی از دوستان در سایت مهاجر سرا به صورت دستی لینک اون صفحه رو در آوردن که مشکل رو حل می کنه. همه بعد ار اینکه وقت ملاقات گرفته شده و محل
    پیک آپ مشخص شد، همونطور که توی حساب کاربری Log In هستید این لینک رو توی آدرس مرورگر بزنید. بعد از اون گزینه پرینت ظاهر شه:
    https://usvisa-info.com/en-tr/selfse...y_confirmation
    منبع سایت مهاخ

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

سلام دوستان. من یک مشکل داشتم: جریان اینکه من الان I-20 رو دارم و دارم کارای گذاشتن وثیقه رو انجام میدم اما داره خیلی دیر میشه تا بالاخره بتونم پاسپورتمو بگیرم!! :-(( و با این اوضاع سفارتها خیلی خیلی میترسم که دیگه وقت گیرم نیاد. من باید هرچی سریعتر شماره پاسپورتمو داشته باشم که بتونم وقت سفارت رو بگیم ولی ندارم!!!!!
    اما از آنجایی که همسرم رو هم دارم میارم آمریکا و همسرم پاسپورت داره، آیا به نظرتون ایرادی نداره که فعلن با شماره پاسپورت همسرم اکونت درست کنم و وقت سفارتو بگیرم ولی وقتی رفتم سفارت بگم که این شماره پاسپورت خانممه و این شماره پاسپورته منه؟؟؟؟ اگرم سوال کردن چرا اینکارو کردی بهشون توضیح بدم!! آیا مشکلی به نظرتون پیش میاد؟ یا مشکلی برای ویزای من پیش میاد؟؟
    دوستان لطفن هر چی سریع تر منو راهنمایی کنن که خیلی استرس و عجله دارم.... ممنونم بی نهایت

Senior Member Moj85 آواتار ها

من 1 اشتباهی کردم برایکه بقیه این اشتباه و نکنند میگم! کار از ما که گذشت!!
    من اسم همراهم و اشتباه زده بودم هرچی تلاش کردم درست نشد ایمیل نزدم اومدم حذف کردم و دوباره اضافه کنم دیگه اضافه نمیشه ایمیل زدم پرسیدم گفتند دیگه نمیشه اضافه کنی برو برای همراهت با یه پروفایل دیگه وقت بگیر!! شما این اشتباه و نکنید دوستان!
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

این دانشگاه ها پدر من را در آوردند
    20-15 روزه پذیرش گرفتم و تمام مدارکم را فرستادم ولی هنوز این SEVIS ID را ندادن به من!!!!
    تازه، خوبه کلی بهشون ای میل زدم و شرایط خودم (و ایرانی ها) را شرح دادم و بعضی هاشون جواب دادن که درک می کنند و ...!!!!!!
    دوستان چطوره که بعضی از بچه ها برای سفارت آمریکا در باکو بدون وارد کردن SEVIS ID فرم را پر کردند و تکمیل کردند و وقت گرفتند؟
    این لینک را چک کنید تا ببینید چی کار کردند ...
    برای اینجا نمی شه این کار را کرد؟
    امشب برای سفارت آمریکا تو ارمنستان وقت های جدید باز شد ولی همش پر شد و من 3-2 ساعته پشت کامپیوترم و زل زدم به SEVIS ID و 100 بار Next: Photo را زدم و فایده نداشت و وقت های سفارت دونه دونه پر شد تا آخر!!!
    اعصابم به هم ریخته حسابـــــــــــــــــــی

لطفا یکی سریع به این سوال جواب بده: وقتی فرم را Submit کردیم و پول را پرداخت کردیم می تونیم بعدا مشخصاتی مانند SEVIS ID را عوض کنیم تو همین فرم؟
    من الان زنگ زدم به یه دانشگاه که اونجا هنوز روزه و با مسوول اینترنشنالشون حرف زدم و گفت الان شروع می کنم پروندت و برسی کنم و اگه بتونم امروز بهت SEVIS ID را می دم!
    من نمی خوام برم این دانشگاه ولی می خوام ببینم اگه SEVIS IDای که بهم می ده را وارد کنم و وقت بگیرم، بعدا می تونم دوباره عوضش کنم؟

لطفا یکی سریع جواب بده
    ویرایش توسط ProspectiveStu : April 20th, 2013 در ساعت 02:33 AM

پیش فرض پاسخ : فرم DS 160

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    این دانشگاه ها پدر من را در آوردند
    20-15 روزه پذیرش گرفتم و تمام مدارکم را فرستادم ولی هنوز این SEVIS ID را ندادن به من!!!!
    تازه، خوبه کلی بهشون ای میل زدم و شرایط خودم (و ایرانی ها) را شرح دادم و بعضی هاشون جواب دادن که درک می کنند و ...!!!!!!
    دوستان چطوره که بعضی از بچه ها برای سفارت آمریکا در باکو بدون وارد کردن SEVIS ID فرم را پر کردند و تکمیل کردند و وقت گرفتند؟
    این لینک را چک کنید تا ببینید چی کار کردند ...
    برای اینجا نمی شه این کار را کرد؟
    امشب برای سفارت آمریکا تو ارمنستان وقت های جدید باز شد ولی همش پر شد و من 3-2 ساعته پشت کامپیوترم و زل زدم به SEVIS ID و 100 بار Next: Photo را زدم و فایده نداشت و وقت های سفارت دونه دونه پر شد تا آخر!!!
    اعصابم به هم ریخته حسابـــــــــــــــــــی

لطفا یکی سریع به این سوال جواب بده: وقتی فرم را Submit کردیم و پول را پرداخت کردیم می تونیم بعدا مشخصاتی مانند SEVIS ID را عوض کنیم تو همین فرم؟
    من الان زنگ زدم به یه دانشگاه که اونجا هنوز روزه و با مسوول اینترنشنالشون حرف زدم و گفت الان شروع می کنم پروندت و برسی کنم و اگه بتونم امروز بهت SEVIS ID را می دم!
    من نمی خوام برم این دانشگاه ولی می خوام ببینم اگه SEVIS IDای که بهم می ده را وارد کنم و وقت بگیرم، بعدا می تونم دوباره عوضش کنم؟

لطفا یکی سریع جواب بده
    حرص نخورید! آره میشه سویس و عوض کرد! من دیدم بعضی ها بدون سویس هم وقت گرفتند امتحان کنید شاید بشه!

آیا میشه وقت رو با کد یه آی 20 گرفت و اگه پذیزش بهتری گرفتیم با یه آی 20 دیگه برای همون وقت به سفارت بریم و مشکلی پیش نمیاد؟

یک سری سوال بچه ها خیلی تو پیام خصوصی می پرسند که من جواب هاش را اینجا مطرح می کنم تا همه بتوانند استفاد کنند

در مورد DS-160 که آیا میشه چندبار پر شه؟ آیا از یک سفارت برای یک سفارت دیگه قابل استفاده هست یا نه؟ آیا میشه Sevis-No یک I-20 دیگه را وارد کرد یا نه؟

در این مورد، من پیشنهادم اینه که بچه ها یک DS-160 برای یکی از سفارت ها پر کنند. نیاز به وارد کردن سویس و تکمیل نهایی اون نیست. فقط Application Id اون مورد نیاز است که با وارد کردن اطلاعات اولیه به شما اختصاص پیدا می کنه. بعدا به سایت usvisa-info مراجعه کنند یکی از کشورها را انتخاب کنند و یک اکانت ایجاد کنند. این اکانت برای همه سفارت ها قابل استفاده است و نیازی به پر کردن مجدد DS-160 برای هر سفارت نیست. بعد از اینکه وقت سفارت گرفتید و از کشوری که می خواهید بروید مطمئن شدید اگر DS-160 شما مال یک سفارت دیگه بوده می توانید جهت اطمینان یه DS-160 واسه سفارت مورد نظرتون پر کنید و تا یک ماه فرصت دارید اون را نهایی کنید. DS-160 قبلی تون هم بعد از یک ماه خود به خود expire میشه چون نهایی نشده بوده. بارکد هم در سایت usvisa-info در اکانتتون جلوی نامتون قابل ویرایش هست و می توانید بارکد فرم جدید را اونجا وارد کنید. شماره سویس را هم تا زمان نهایی شدن فرم DS-160 نیازی نیست وارد و یا پرداخت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkhan نمایش پست ها
    آیا میشه وقت رو با کد یه آی 20 گرفت و اگه پذیزش بهتری گرفتیم با یه آی 20 دیگه برای همون وقت به سفارت بریم و مشکلی پیش نمیاد؟
    به اپلای ابرود خوش اومدی بله میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)