صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: رشته علوم ارتباطات اجتماعی

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

Lightbulb رشته علوم ارتباطات اجتماعی

دوستان عزیزی که در فرم مشغولند و تونستن توی یکی از رشته های علوم ارتباطات اجتماعی پذیرش بگیرند. تجربیات خودشون خصوصا میزان و نحوه پذیرش در این رشته و اینکه کدوم یکی از گرایش ها را راحتر پذیرش می دن در میان بگذارند.
    موفق و پیروز باشید

رشته و دانشگاه
    Social Communication

پیش فرض پاسخ : رشته علوم ارتباطات اجتماعی

خود من بررسی کردن دیدم برای رشته Communication Research گویا در دانشگاه های آمریکا موقعیت تحصیلی بیشتری فراهم هست تا باقیه گرایش های علوم ارتباطات. حالا اگر دوستان تجربیاتی در این خصوص دارند خصوصا بحث Fund و مسائلی از این دست را به اشتراک بگذارند.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز . من تازه عضو شدم و خوشحالم در جمع شما هستم . رشته من فوق لیسانس تحقیق در ارتباطات هست . آیا کسی میدونه موقعیت کاری و ادامه تحصیل این رشته در کانادا به چه صورتیه؟ ممنون ...

Junior Member hani_t آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندس نرم افزار از دانشگاه سجاد مشهد

سلام دوستان. من اطلاعاتی را در مورد دانشگاه های اروپایی که رشته روزنامه نگاری را دارند می خوام. لطفا اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید ممنون میشم

رشته و دانشگاه
    Social Communication

Hello Buddy. Excuse my tardiness in response. i hope the following site will be useful. Good Luck

http://oraweb.aucc.ca/dcu_e.html

Junior Member faranefr آواتار ها

ببخشید می خواستم بپرسم چرا هیچ کس توی این رشته فعال نیست همه انگار فقط میخوان مهندسی بخونن.راستش خود منم رشته لیسانسم فیزیک ولی از اول مدرسه دوست داشتم ژورنالیستی بخونم که متاسفانه خانواده نگذاشتند چون فکر کردند ممکنه یک بلایی سرم بیاد ولی راستش همیشه دلم میخواست این رشته رو بخونم اما مجبور شدم فیزیک بخونم .حالام میخوام رشته ام را در مستر عوض کنم راستش یک چیزایی تو مباحث علوم انسانی درباره کسایی مثله خودم که رشته شون رو عوض کردن خوندم ولی میخوام بدونم برای این رشته هم اینطوریه؟؟؟
    در ضمن من تو یک هفته نامه و روزنامه گاهی مینویسم اونم نه مقالات سیاسی بلکه بیشتر فرهنگی و البته در تلاشم تا یک چندتایی مقاله برای روزنامه های خارجی بفرستم البته اگر بشه؟؟؟ . راستی من دوره های خبرنگاری بی بی سی را بصورت آنلاین گذراندم که البته وقتی قرار شد بروم لندن تا امتحان بدم تا مدرک بگیرم افتاد وسط امتحانات آخر ترمم که بدبختی هم این بود که ترم آخر بودم و اگر میرفتم رسما بیچاره می شدم.
    حالا اینا اصلا فایده ای داره یا نه ؟؟ یا من بیچاره باید با این رشته و شغل تا ابد خداحافظی کنم؟؟

رشته و دانشگاه
    Social Communication

نقل قول نوشته اصلی توسط faranefr نمایش پست ها
    ببخشید می خواستم بپرسم چرا هیچ کس توی این رشته فعال نیست همه انگار فقط میخوان مهندسی بخونن.راستش خود منم رشته لیسانسم فیزیک ولی از اول مدرسه دوست داشتم ژورنالیستی بخونم که متاسفانه خانواده نگذاشتند چون فکر کردند ممکنه یک بلایی سرم بیاد ولی راستش همیشه دلم میخواست این رشته رو بخونم اما مجبور شدم فیزیک بخونم .حالام میخوام رشته ام را در مستر عوض کنم راستش یک چیزایی تو مباحث علوم انسانی درباره کسایی مثله خودم که رشته شون رو عوض کردن خوندم ولی میخوام بدونم برای این رشته هم اینطوریه؟؟؟
    در ضمن من تو یک هفته نامه و روزنامه گاهی مینویسم اونم نه مقالات سیاسی بلکه بیشتر فرهنگی و البته در تلاشم تا یک چندتایی مقاله برای روزنامه های خارجی بفرستم البته اگر بشه؟؟؟ . راستی من دوره های خبرنگاری بی بی سی را بصورت آنلاین گذراندم که البته وقتی قرار شد بروم لندن تا امتحان بدم تا مدرک بگیرم افتاد وسط امتحانات آخر ترمم که بدبختی هم این بود که ترم آخر بودم و اگر میرفتم رسما بیچاره می شدم.
    حالا اینا اصلا فایده ای داره یا نه ؟؟ یا من بیچاره باید با این رشته و شغل تا ابد خداحافظی کنم؟؟
    سلام. پیشنهاد من اینه که شما فوق لیسانس این رشته را همین جا توی ایران بخونید که براحتی با یک سال وقت گذاری می تونید یکی از دانشگاه های علامه یا تهران توی رشته علوم ارتباطات مشغول بشید و بعد از آن برای دکترا برید خارج. ادامه تحصیل در رشته غیر مرتبط با مدرکتون شدنیه ولی خیلی سخت.

سلام بر همرشته ای های عزیزم
    من توانستم مثل خیلی از شما ها که برای تحصیل در خارج اقدام می کنید،از طریق استیودرا برای رشته ارتباطات(دوساله-دانشگاه گوتنبرگ سوئد) در مقطع فوق اقدام کنم وقبول هم شدم(برای اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در سوئد، می توانید انجمن سوئد را ببینید) .حتی برای بورسیه ی همان دانشگاه (گوتنبرگ) هم اقدام کردم ولی بعلت دیرفرستادن مدارکم،در لیست ذخیره ماندم ونهایتا هم اسمم در بورسیه در نیامد.طبیعتا بعلت هزینه های تحصیل وزندگی در سوئد،در شرایط مالی من منطقی نبود که بدون بورسیه برم.البته رشته کارشناسی من هم ارتباطات بود.به نظرم رشته شیرین و نه چندان سختیه.هر چند از نظر اعتباری ودرآمدی متاسفانه به پای برخی رشته های فنی نمی رسه ! یه صحبتی با شما ها داشتم.مهم اینه که بدانیم واقعااز درس خواندن چه می خواهیم.اینطوری از دیدن بچه هایی که بجای درس صرفا به کار می پردازند وچندسالی هم به ظاهر از نظر اقتصادی و زن وبچه ..جلو می افتند،به راه خودمون شک نمی کنیم.اگر واقعا احساس می کنیم خدا به ما توانایی وعلاقه به تحصیل داده،ظلم بزرگیه که درس را رها کنیم.زندگی نامه اکثر دانشمندا پر از همین سختی ها بوده.ولی چون اراده داشتند،حتما راهی هم پیدا کردند.اراده حتی از استعداد هم مهمتره(ببخشید یک کم فلسفی شد!)اتفاقا من می خواهم بگم که رشته ارتباطات بعنوان یک "میان رشته ای"که عمر درازی هم نداره،خیلی جای کار داره.مخصوصا تو ایران به اعتقاد من ،هنوز نتونستیم رشته مان را در بین رشته ها پربار کنیم وجا بیندازیم(این اعتقاد منه وممکنه شما قبول نداشته باشید) .ولی خوبیش اینه که هنوز میدان برای ما جوانتر ها بازه.اگر می خواهیم نقشی در اعتلای علمی کشور داشته باشیم،کاملا ممکنه.منظورم صرفا این مقاله بازی های آی اس آیی نیست بلکه خوبه بیاییم خودمان تولید دانش وفن آوری بومی داشته باشیم.مخصوصا در حیطه نظریه پردازی ،برای داشتن دانش ملی ،خیلی جای کار داریم.دیگران کاشتندوماخوردیم،ما بکاریم و دیگربخورند
    موفق باشید.

رشته و دانشگاه
    Social Communication

سلام بورنا
    کاملا با نظرات شما موافقم. در ضمن خودتون رو هرگز با رشته های فنی مقایسه نکنید. فنی های زیادی را می شناسم که اومدم رشته های انسانی. نمونش خود من! انشالله که موفق باشید. بیشتر با بچه ها در ارتباط باشید و ما رو از نظراتتون بی بهره نذارید...

Junior Member

دوستان عزیز کسی در خصوص گرفتن پذیرش در مقطع دکترای جامعه شناسی در دانشگاه های امریکا اطلاعاتی داره؟ راستی اگر بخواهیم رنکینگ رشته های علوم انسانی در خارج رو پیدا کنیم باید به چه لین ک های بریم؟؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)