صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 69

موضوع: کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

Junior Member fatima00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of vigo, fisheries

پیش فرض پاسخ : کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

سلام
    یه سوال
    چطور میشه اقامت اینجا رو گرفت؟
    مثلا اگه اینجا بچه دار بشی میشه؟
    من شنیدم بعد 5 سال میتونی درخواست پاسپورت اسپانیایی بدی
    یعنی میشه؟
    خواستن توانستن است.....

اقامت اینجا حداقل باید ۵ سال تا ۸ سال اینجا کار کرده باشید و همچنین زبان اسپانیایی یاد داشتن امتیاز بالایی محسوب می شه. بچه دار که بشید باید برید از سفارت ایران در مادرید شناسنامه ایرانی بچه رو دریافت کنید و بنابراین امتیازی محسوب نمی شه. قانونی می خواد تصویب شه که اگر آپارتمانی بالای ۱۶۰ هزار یورو بخرید بهتون اقامت بدن.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima00 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال
    چطور میشه اقامت اینجا رو گرفت؟
    مثلا اگه اینجا بچه دار بشی میشه؟
    من شنیدم بعد 5 سال میتونی درخواست پاسپورت اسپانیایی بدی
    یعنی میشه؟

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

گرفتن اقامت ازدواج
    سلام دوستان عزیز
    من چندین بار طی این دو سه سال اخیر به اسپانیا سفر داشتم ولی الان به دعوت بستگان نزدیک جهت ازدواج با اقوام دور که اقامت اونجا رو هم داره عازم هستم
    لطفا راهنمائی کنید که چه مراحلی داره ]چه مدارکی همراه ببرم؟ چقدر علافی و سختی داره؟ و چقدر زمان میبره و بهترین و زودترین و سریعترین راه پیوستن چه جوریه و از چه کشوری باید اقدام کنم سفارت اسپانیا در تهران؟ و یا از طریق پلیس در مادرید؟؟؟
    با عرض پوزش و معذرت اگه امکان هست جواب بدید ممنون و سپاسگزار همگی خواهم بود
    ویرایش توسط hatefrad : May 29th, 2013 در ساعت 05:49 PM

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Bagherseyed نمایش پست ها
    گرفتن اقامت ازدواج
    سلام دوستان عزیز
    من چندین بار طی این دو سه سال اخیر به اسپانیا سفر داشتم ولی الان به دعوت بستگان نزدیک جهت ازدواج با اقوام دور که اقامت اونجا رو هم داره عازم هستم
    لطفا راهنمائی کنید که چه مراحلی داره ]چه مدارکی همراه ببرم؟ چقدر علافی و سختی داره؟ و چقدر زمان میبره و بهترین و زودترین و سریعترین راه پیوستن چه جوریه و از چه کشوری باید اقدام کنم سفارت اسپانیا در تهران؟ و یا از طریق پلیس در مادرید؟؟؟
    با عرض پوزش و معذرت اگه امکان هست به ایمیلم جواب بدید ممنون و سپاسگزار همگی خواهم بود آدرس
    دوست عزیز با توجه به قوانین فروم مجاز نیستین که ایمیل شخصیتون رو اینجا بگذارین
    خصوصی این کار رو انجام بدین
    این روش کوتاه ترین و راحت ترین روش اقامت دائم گرفتن هست
    یکسری مدارک رو از داخل کشور اسپانیا و پلیس باید تهیه کنین ولی همیشه ویزا رو خارج از اسپانیا و از ایران باید درخواست کنین
    همسرتون با یک سفر به ایران یا از طریق وکیل کار رسمی ازدواج رو انجام میدیدن بعد
    مدارک مربوط به عقدنامه و ازدواج- مدارک مربوط به شهروندی همسرتون در اسپانیا حتما لازم هست که براتون ارسال بشه که جهت ارائه به سفارت نیاز دارین
    مدارک مالی خودتون و همسرتون و از همه مهم تر ساپورت مالی هست یک نفر شهروند اسپانیا با شرایط مالی بسیار عالی و سابقه خوب باید برای شخص شما به سفارت ساپورت مالی ارائه کنه
    برای گرفتن ویزا مدارک مربوط به عقد نامه و ازدواج لازمه که وابستگی ازدواجی رو نشون بده و بتونین جهت پیوستن به همسرتون درخواست ویزا بدین

Junior Member fatima00 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of vigo, fisheries

سلام
    کسی تا حالا از تخفیف دانشجویی بلیط سفارت استفاده کرده؟ اگه کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه
    مرسی
    خواستن توانستن است.....

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima00 نمایش پست ها
    سلام
    کسی تا حالا از تخفیف دانشجویی بلیط سفارت استفاده کرده؟ اگه کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه
    مرسی
    آخه با این وضع پرواز ها !
    اگه پروازی به شکل مرتب از ایران به مادرید و توسط شرکت هواپیمایی هما باشه یکسری مدارک رو باید به سفارت تحویل بدین و امکان استفاده خواهد بود.
    اما من خودم استفاده نکردم چون مادرید نیستم و تخفیف پرواز ها فقط برای پرواز های ملی ایرانی هست

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو شدم اما هرچی گشتم جایی واسه پرسیدن سوال پیدا نکردم مجبور شدم در قسمت پاسخ سوالم رو بپرسم.
    من علی رغم میل باطنیم و سختی دل کندن از همه وابستگی هام ویزای دانشجوییم اوکی شد
    حالا می خوام بدونم من اگر کارت اقامت گرفتم برای تمدید کارت برای سال بعد، محدودیت زمانی واسه موندن در اسپانیا وجود داره؟ آخه دانشگاه با من موافقت کرده فول تایم اونجا نباشم، حالا اگر سالی بین دو تا سه ماه اونجا باشم، واسه سال بعد تمدید میشه؟
    سفارت اینجا میگه باید 11 ماه اونجا باشی اما قسمت اقامت دانشجوهای خارجی در دانشگاه میگه، بیشتر از 6 ماه نباید از اسپانیا بیرون باشی. الان کاملا گیج هستم. چون باید برنامه کار و زندگیم رو براساس دونستن پاسخ این سوالام برنامه ریزی کنم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید به من بدید.
    اگر هم بخوام واسه هربار رفتنم ویزای سه ماهه بگیرم یک عالمه دردسر داری گرفتن این ویزا.
    مرسی از هم فکری و راهنماییتون

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط aii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه عضو شدم اما هرچی گشتم جایی واسه پرسیدن سوال پیدا نکردم مجبور شدم در قسمت پاسخ سوالم رو بپرسم.
    من علی رغم میل باطنیم و سختی دل کندن از همه وابستگی هام ویزای دانشجوییم اوکی شد
    حالا می خوام بدونم من اگر کارت اقامت گرفتم برای تمدید کارت برای سال بعد، محدودیت زمانی واسه موندن در اسپانیا وجود داره؟ آخه دانشگاه با من موافقت کرده فول تایم اونجا نباشم، حالا اگر سالی بین دو تا سه ماه اونجا باشم، واسه سال بعد تمدید میشه؟
    سفارت اینجا میگه باید 11 ماه اونجا باشی اما قسمت اقامت دانشجوهای خارجی در دانشگاه میگه، بیشتر از 6 ماه نباید از اسپانیا بیرون باشی. الان کاملا گیج هستم. چون باید برنامه کار و زندگیم رو براساس دونستن پاسخ این سوالام برنامه ریزی کنم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید به من بدید.
    اگر هم بخوام واسه هربار رفتنم ویزای سه ماهه بگیرم یک عالمه دردسر داری گرفتن این ویزا.
    مرسی از هم فکری و راهنماییتون
    دوست عزیز من قانون دقیقش رو نمی دونم و اطلاعی ندارم که دقیقا چند ماه مجاز به خروج هستین.
    اما اینجا بین دوستهام مواردی رو دیدم که بین دو تا سه ماه ایران بودن و بعد برگشتن و هیچ مشکلی وجود نداشت. فکر نمی کنم تا سه -چهار ماه هم مشکلی باشه اما بیشترش رو حتما از یک وکیل سوال کنین تا مشکلی براتون پیش نیاد. البته اینو بگم افسرهای اسپانیایی زمانی که مهر ورود میزنن خیلی راحت هستن و سخت گیری ندارند و فقط تاریخ انقضا کارت رو چک می کنند و اگه هنوز اعتبار داشته باشه مهر ورود رو توی پاسپورت می زنن و به چیز دیگه کاری ندارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

برای کارت اقامت دائم در 5 سال فقط میتونید برای مدت قبل از 6 ماه از اسپانیا خارج بشید و در این مدت 5 ساله کل ماه های خروج شما بیش از یکسال نشود... روزهای تعطیلات رسمی میتونید در خارج از خاک اسپانیا باشید...بعضی از غیبت ها هم بعلت مسائل خانوادگی خاص از جمله موارد مربوط به سلامتی میتونه باشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به قوانین فروم مجاز نیستین که ایمیل شخصیتون رو اینجا بگذارین
    خصوصی این کار رو انجام بدین
    این روش کوتاه ترین و راحت ترین روش اقامت دائم گرفتن هست
    یکسری مدارک رو از داخل کشور اسپانیا و پلیس باید تهیه کنین ولی همیشه ویزا رو خارج از اسپانیا و از ایران باید درخواست کنین
    همسرتون با یک سفر به ایران یا از طریق وکیل کار رسمی ازدواج رو انجام میدیدن بعد
    مدارک مربوط به عقدنامه و ازدواج- مدارک مربوط به شهروندی همسرتون در اسپانیا حتما لازم هست که براتون ارسال بشه که جهت ارائه به سفارت نیاز دارین
    مدارک مالی خودتون و همسرتون و از همه مهم تر ساپورت مالی هست یک نفر شهروند اسپانیا با شرایط مالی بسیار عالی و سابقه خوب باید برای شخص شما به سفارت ساپورت مالی ارائه کنه
    برای گرفتن ویزا مدارک مربوط به عقد نامه و ازدواج لازمه که وابستگی ازدواجی رو نشون بده و بتونین جهت پیوستن به همسرتون درخواست ویزا بدین
    تا جایی که ما می دونیم اینجا مسایل دانشجویی و تحصیلی مطرح میشه !!!! شما اگه اطلاعی نداری در مورد اسپانیا چطور می خوای بیای اینجا و ازدواج و اینجور مسایل ..... شما باید سایت پلیس اسپانیا رو مطالعه کنین ... !!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)