صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69

موضوع: کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

پیش فرض پاسخ : کارت اقامت اسپانیا - Permiso de Residencia

مرسی کنترله عزیز، ببخشید من یه سواله دیگه داشتم میخاسم بدونم بعد از اون تاریخ که من مدارکو تحویل دادم که بهم میگن ۱ ماه دیگه کارتم و بگیرم من میتونم فرداش برای مدرک خروج موقت - Autorización de Regreso اقدام کنم و این نامه چند روزه طول میکشه آماده بشه ؟ چون میخام بلیت بگیرم برای ایران و ۱ ماه قبل باید به صابخونم بگم خونه رو میخام خالی کنم اگه امکانش هست میخام وقتی مدارکامو دادم نامه رو بگیرم برگردم، و اینکه اگه به من بگن ۱ ماه دیگه نامه رو بگیر من میتونم دیرتر برم یا حتمن باید تو اون زمانی که میگن برم کارتو بگیرم ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    - تاریخ انقضا معمولا زمان تحویل رسمی مدارک به اداره هست و ربطی به زمان تحویل اصل کارت نداره. ممکنه صدورش یک ماهی طول بکشه لذا اونها زمان اقدام شما رو درنظر می گیرن
    در خصوص دعوت نامه خیلی سخت گیری نیست. شما درخواست رو بدهید و دعوت نامه رو در بازه دلخواه بگیرین. درس شما که قرار نیست یکساله تموم بشه سه چهار سال هست.
    -بله حق باشماست . نباید اینقدر طولانی باشه. اما خوب کاری از دستتون بر نمیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روابط بین الملل

با سلام. قصد من تحصیل ارشد "روابط بین الملل" در دانشگاه اوتونوما بارسلونا است. مسئله مهمی که از کسانی که الان در اسپانیا هستند میخواستم بپرسم اینه که بعد از اتمام تحصیلات میشه اجازه اقامت و کار گرفت یا اینکه نمیدن و باید بلافاصله بازگشت؟ وضعیت اقامت و کار با حقوق متوسط یا خوب در حین تحصیل یا بعد از اون چطوریه؟ با زبان اسپانیایی هیچ مشکلی ندارم و انگلیسی هم در سطح B2 بریتیش کانسیل بلدم.
    سپاس

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگه کسی روند کامل گرفتن کارت اقامت و دعوتنامه بعد از رسیدن تو اسپانیا رو میدونه برام بنویسه و اینکه چه مدارکی لازم هست.

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    مرسی کنترله عزیز، ببخشید من یه سواله دیگه داشتم میخاسم بدونم بعد از اون تاریخ که من مدارکو تحویل دادم که بهم میگن ۱ ماه دیگه کارتم و بگیرم من میتونم فرداش برای مدرک خروج موقت - Autorización de Regreso اقدام کنم و این نامه چند روزه طول میکشه آماده بشه ؟ چون میخام بلیت بگیرم برای ایران و ۱ ماه قبل باید به صابخونم بگم خونه رو میخام خالی کنم اگه امکانش هست میخام وقتی مدارکامو دادم نامه رو بگیرم برگردم، و اینکه اگه به من بگن ۱ ماه دیگه نامه رو بگیر من میتونم دیرتر برم یا حتمن باید تو اون زمانی که میگن برم کارتو بگیرم ؟ ممنون
    شما به محض اینکه مدارک رو تحویل دادین و به شما رسید دادن (رسید همون فرم اصلی پر شده هست که یک مهر بالاش می زنن) با اون می تونین سایر مدارک و فرمهای اجازه برگشت رو پر کنین و همون روز یا فرداش درخواست بدین. نامه اجازه برگشت هم بیم 5 تا 10 روز آماده میشه.

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranvah نمایش پست ها
    با سلام. قصد من تحصیل ارشد "روابط بین الملل" در دانشگاه اوتونوما بارسلونا است. مسئله مهمی که از کسانی که الان در اسپانیا هستند میخواستم بپرسم اینه که بعد از اتمام تحصیلات میشه اجازه اقامت و کار گرفت یا اینکه نمیدن و باید بلافاصله بازگشت؟ وضعیت اقامت و کار با حقوق متوسط یا خوب در حین تحصیل یا بعد از اون چطوریه؟ با زبان اسپانیایی هیچ مشکلی ندارم و انگلیسی هم در سطح B2 بریتیش کانسیل بلدم.
    سپاس
    وصغیت کار خرابه. بعد از اتمام تحصیل باید کشور رو ترک کنین. البته اجباری نیست و می تونین غیر قانونی بمونین اما اثر متبتی روی اقامت و آینده شما نداره.
    اسپانیا رو با هدف کار و اقامت بلند مدت انتخاب نکنین چون خیلی سخت گیری هست ، پروسه طولانی و کار یابی مشکل هست.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

با سلام
    من امروز کارت اقامتم را گرفتم . مساله ای که دارم این است که تاریخ اعتبارش را تا 16 فوریه 2016 زدن. مگه اقامت یکساله نیست؟ من باید مجددا قبل از فوریه تمدیدش کنم؟
    ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط libra20023000 نمایش پست ها
    با سلام
    من امروز کارت اقامتم را گرفتم . مساله ای که دارم این است که تاریخ اعتبارش را تا 16 فوریه 2016 زدن. مگه اقامت یکساله نیست؟ من باید مجددا قبل از فوریه تمدیدش کنم؟
    با سلام خدمت دوست عزیز میشه توضیح بدید برا گرفتن کارت اقامت چه مراحلی رو باید طی بکنیم و چه مدارکی لازم هست؟ و چقدر زمان میبرد؟

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط libra20023000 نمایش پست ها
    با سلام
    همیشه از دو ماه قبل تا یک روز قبل تاریخ اعتبار کارت می تونین برای تمدیدش اقدام کنید.
    اینکه کمتر از یکسال هست ممکنه مربوط به قرارداد شما و نامه هایی باشه که موسسه یا دانشگاه مربوطبه براتون داده. ازشون سوال کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    همیشه از دو ماه قبل تا یک روز قبل تاریخ اعتبار کارت می تونین برای تمدیدش اقدام کنید.
    اینکه کمتر از یکسال هست ممکنه مربوط به قرارداد شما و نامه هایی باشه که موسسه یا دانشگاه مربوطبه براتون داده. ازشون سوال کنین
    با سلام و ممنون از راهنمایی تون
    یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. من 25 دسامبر میرم ایران و 10 ژانویه میخوام برگردم اسپانیا. با توجه به اینکه تاریخ انقضای کارت اقامتم 16 فوریه هست آیا مشکلی برام پیش نمیاد موقع برگشتن به اسپانیا؟

Junior Member

دوستان اگر در اسپانیا اقامت کاری داشته باشیم و از کار استعفا بدیم تا چند وقت بعدش ویزا داریم ؟
    قوانین مرتبط با این موضوع رو کجا میتونم پیدا کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)