نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
بنده تا چند ماه دیگه قراره برای تحصیل به تورنتو مهاجرت کنم و الان دنبال مدرک زبانم هستم .
ی مسئله ای که یکم منو ترسونده مطالبی بود که تو ی سایت خارجی دیدم این سایت که خیلی هم معتبر قیمت وسائل روزمره در شهر ها و کشور های مختلف رو نشون میده و مطمئنا خیلیا باهاش آشنا هستن .
در اینکه کشور کانادا و مخصوصا شهر تورنتو شهر گرونی هستش شکی نیست و اینو از قبل هم میدونستم ولی وقتی وارد بخش کامنت های قیمت های شهر تورنتو شدم بسیار تعجب کردم و حتی ترسیدم !
پر از پیام هایی با موضوع اینکه نیاید تورنتو و امن نیست و مثال اینکه فلان هندی رو تو ی جای تورنتو کشتن و اینجور حرفا ... انگار که بومی ها ( native ) میخواستن بترسونن که بیشتر از این مهاجر نیاد و چند صفحه اخیری که از این تاپیک خوندم اشاره ای به این موضوعات نبود . البته تو اون سایت تک و توک نظرات مثبت هم بود اما اکثرا در مورد اینکه شهر گرونی و کار راحت پیدا نمیشه و موضوعات ترسناک دیگه بود .
خواستم بدونم کس دیگه ای به غیر از من با اینجور آدما که قصد ترسوندن ( یا به نقل از خودشون هدفشون کمکه ) مواجه شده ؟
دوست عزیز بومی کجا بوده توی تورنتو؟ جمعیت غالب در تورنتو مهاجرین چند دهه گذشته هستند. خود کانادایی ها (منظورم انگلیسی ها و فرانسویهایی هستن که چند نسله در کانادا متولد شدن) چندان علاقه ای به زندگی در تورنتو ندارن.

در گرونی تورنتو شکی نیست البته. ولی هنوز از خیلی جاها امن تره.