صفحه 217 از 219 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2190

موضوع: درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظور شما را کاملا متوجه شدم، و منظور شما نادرست است. اگر هدف پلیس حفظ امنیت است، به استناد آمار روش پلیس در اسکاندیناوی و کانادا بهتر جواب داده تا روش پلیس در امریکا. منظور شما از اینکه امریکا 9 برابر کانادا جمعیت داره روشن نیست، این نکته قراره چه تاثیری روی نرخ جرائم (درصد جرم خشونت بار به نسبت جمعیت) داشته باشه؟ اتفاقا جمعیت کم اسکاندیناوی و کانادا باعث میشه که حتی تعداد کمی جرم درصد رو بسیار بالا ببره. شما که ریاضی خوندید لابد با skew شدن نتایج برای داده های کم آشنا هستید. این داستان مخفی کردن آمار جرائم مهاجران هم بدرد همان سایتهای توهم توطئه مثل بریت بارت و اینفووار می خورد. معلوم نیست کشورهایی مثل سوئد و دانمارک که در سالهای اخیر حکومتهای دست راستی مخالف مهاجرت داشته اند چه نفعی از مخفی کردن آمار قرارست ببرند.
    مارک هاربرس وزیر مهاجرت هلند آمار جرایم رو تغییر داده بود که اخرش استعفا کرد. آیا شما درباره اسامی که گفتم سرچ کردید؟
    منظور من از جرایم خشونت عقیدتی هست.
    آمریکا جایی هست که اسلحه آزاده. یک کشور عظیم هست با تفکرات زیاد. گفتم که بحث کانادا از اروپا جداست. کانادا با هیچ کشوری غیر از ایالات متحده مرزی نداره. تنها راه ورد به کانادا سوار هواپیما شدن هست. عملا شبیه به یک محیط ایزوله هست.
    کشور سوئد فقط 10 میلیون جمعیت داره. اینهمه آشوب در این جامعه وجود داره در حالی که 30 سال پیش خیلی امن تر بوده. کجا جامعه 30 سال پیش سوئد گانگسترهای خیابانی داشته؟ شما کافیه به آمار مراجعه کنید. دلیلش هم وارد کردن بی رویه ی مهاجر هست بدون اینکه حتی بدانند آن مهاجر چکاره است.
    عذر می خواهم ممکنه مضطرب بشوید. منظورم از جرم دزدی نیست منظورم جرم هولناکی مثل س-ر ق-ط-ع کردن یک دختر سوئدی توسط دوست عراقی هست که همین چند روز پیش در سوئد اتفاق افتاده که نتیجه باز گذاشتن مرز و قوانین هردمبیل هست.
    در ضمن شما دانمارک را با سوئد یکی کردید. دانمارک از اول هم کشور خیلی لیبرالی نبوده برخلاف سوئد. اگر حرف شما درست باشه پس چرا در دانمارک جرائم مهاجران بشدت کمتر هست؟ سوئد اینهمه آزادی به مهاجران داده بود بعد این نتیجه اش شد. همین فجایع باعث قدرت گرفتن دست راستی ها در سوئد شده.
    سوئد لیبرال ترین کشر غربی بوده افتاده دست راستگرایان.
    نخیر روش اروپایی به هیچ وجه جواب نداده. اصلا از سال 2010 به بعد این اتفاقها رشد چشمگیری داشتند. اصلا بخاطر همین اتفاقها احزاب ضد مهاجرت سر کار آمدند و هر روز قویتر می شوند. پس دلیل عوض شدن رویه قبلی این کشورها که مبتنی بر لیبرالیسم بود چی هست دقیقا؟
    من حدث می زنم که شما اطلاعاتتون را فقط از سی ان ان و بی بی سی می گیرید که هیچ وقت رو این چیزها مانور نمی دهند.
    ویرایش توسط MR1993 : May 19th, 2020 در ساعت 11:32 PM

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    مارک هاربرس وزیر مهاجرت هلند آمار جرایم رو تغییر داده بود که اخرش استعفا کرد. آیا شما درباره اسامی که گفتم سرچ کردید؟
    منظور من از جرایم خشونت عقیدتی هست.
    آمریکا جایی هست که اسلحه آزاده. یک کشور عظیم هست با تفکرات زیاد. گفتم که بحث کانادا از اروپا جداست. کانادا با هیچ کشوری غیر از ایالات متحده مرزی نداره. تنها راه ورد به کانادا سوار هواپیما شدن هست. عملا شبیه به یک محیط ایزوله هست.
    کشور سوئد فقط 10 میلیون جمعیت داره. اینهمه آشوب در این جامعه وجود داره در حالی که 30 سال پیش خیلی امن تر بوده. کجا جامعه 30 سال پیش سوئد گانگسترهای خیابانی داشته؟ شما کافیه به آمار مراجعه کنید. دلیلش هم وارد کردن بی رویه ی مهاجر هست بدون اینکه حتی بدانند آن مهاجر چکاره است.
    عذر می خواهم ممکنه مضطرب بشوید. منظورم از جرم دزدی نیست منظورم جرم هولناکی مثل س-ر ق-ط-ع کردن یک دختر سوئدی توسط دوست عراقی هست که همین چند روز پیش در سوئد اتفاق افتاده که نتیجه باز گذاشتن مرز و قوانین هردمبیل هست.
    در ضمن شما دانمارک را با سوئد یکی کردید. دانمارک از اول هم کشور خیلی لیبرالی نبوده برخلاف سوئد. اگر حرف شما درست باشه پس چرا در دانمارک جرائم مهاجران بشدت کمتر هست؟ سوئد اینهمه آزادی به مهاجران داده بود بعد این نتیجه اش شد. همین فجایع باعث قدرت گرفتن دست راستی ها در سوئد شده.
    سوئد لیبرال ترین کشر غربی بوده افتاده دست راستگرایان.
    نخیر روش اروپایی به هیچ وجه جواب نداده. اصلا از سال 2010 به بعد این اتفاقها رشد چشمگیری داشتند. اصلا بخاطر همین اتفاقها احزاب ضد مهاجرت سر کار آمدند و هر روز قویتر می شوند. پس دلیل عوض شدن رویه قبلی این کشورها که مبتنی بر لیبرالیسم بود چی هست دقیقا؟
    من حدث می زنم که شما اطلاعاتتون را فقط از سی ان ان و بی بی سی می گیرید که هیچ وقت رو این چیزها مانور نمی دهند.
    دوست من این شمایید که اطلاعاتتون رو از مدیا می گیرید. اگر بجای آن آمار را چک می کردید می دیدید که فی المثل در همان سوئد نرخ جرم و جنایت در طول 25 سال گذشته تقریبا ثابت مانده. این آشوبی که شما می فرمایید فقط در دنیای کامنت های یاهو و توییتر وجود داره:

https://www.macrotrends.net/countrie...ate-statistics

اسکرین شاتش رو اینجا پیوست کردم.

خاطرم هست 15-20 سال پیش مورخ و جامعه شناس دست راستی امریکایی دانیل پایپز اصطلاح no-go zone را در مورد محلات مهاجران در اروپای شمالی بکار برد و ابراز عقیده کرد که برای یک یهودی سفیدپوست مثل او حضور در چنین محله هایی خطر جانی خواهد داشت. مدت دهسال فروم ضد مهاجرت خودش و بقیه روی این موضوع مانور دادند تا اینکه چند سال پیش اتفاقی خودش از مالمو سوئد بازدید کرد و با کمال تعجب دید که اصلا آنطور که فکر می کرد نیست. مقاله ای نوشت و حرف خودش را در مورد no-go zone پس گزفت. روی سایت خودش چک کنید هست.

مسلما حضور مهاجران خارجی در کشورهای اروپایی در شرایط اقتصادی اجتماعی کشور میزبان تاثیر می گذارد ولی اغراقی که در مورد جرم و جنایت و این قبیل در سایت های معلوم الحال می شود مشابه همان جنجال هایی است که نژادپرستان 100-150 سال پیش در کانادا و امریکا در مورد حضور مهاجران کاتولیک و ایرلندی در امریکای شمالی راه انداخته بودند و آنها را به انواع جرم ها و خیانتهای سیاسی و عامل مصاثب اجتماعی متهم می کردند. وقتی که این گروه مهاجران جذب شدند و حساسیت کم شد بعد نوبت آسیایی ها شد و حالا گریبان مسلمانها را گرفته.

در ضمن اینجا فروم کاناداست. لطفا اگر مطلب یا سوالی در مورد کانادا دارید اینجا مطرح کنید. سوئد و دانمارک به این تاپیک ارتباطی ندارند.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست من این شمایید که اطلاعاتتون رو از مدیا می گیرید. اگر بجای آن آمار را چک می کردید می دیدید که فی المثل در همان سوئد نرخ جرم و جنایت در طول 25 سال گذشته تقریبا ثابت مانده. این آشوبی که شما می فرمایید فقط در دنیای کامنت های یاهو و توییتر وجود داره:

https://www.macrotrends.net/countrie...ate-statistics

اسکرین شاتش رو اینجا پیوست کردم.

خاطرم هست 15-20 سال پیش مورخ و جامعه شناس دست راستی امریکایی دانیل پایپز اصطلاح no-go zone را در مورد محلات مهاجران در اروپای شمالی بکار برد و ابراز عقیده کرد که برای یک یهودی سفیدپوست مثل او حضور در چنین محله هایی خطر جانی خواهد داشت. مدت دهسال فروم ضد مهاجرت خودش و بقیه روی این موضوع مانور دادند تا اینکه چند سال پیش اتفاقی خودش از مالمو سوئد بازدید کرد و با کمال تعجب دید که اصلا آنطور که فکر می کرد نیست. مقاله ای نوشت و حرف خودش را در مورد no-go zone پس گزفت. روی سایت خودش چک کنید هست.

مسلما حضور مهاجران خارجی در کشورهای اروپایی در شرایط اقتصادی اجتماعی کشور میزبان تاثیر می گذارد ولی اغراقی که در مورد جرم و جنایت و این قبیل در سایت های معلوم الحال می شود مشابه همان جنجال هایی است که نژادپرستان 100-150 سال پیش در کانادا و امریکا در مورد حضور مهاجران کاتولیک و ایرلندی در امریکای شمالی راه انداخته بودند و آنها را به انواع جرم ها و خیانتهای سیاسی و عامل مصاثب اجتماعی متهم می کردند. وقتی که این گروه مهاجران جذب شدند و حساسیت کم شد بعد نوبت آسیایی ها شد و حالا گریبان مسلمانها را گرفته.

در ضمن اینجا فروم کاناداست. لطفا اگر مطلب یا سوالی در مورد کانادا دارید اینجا مطرح کنید. سوئد و دانمارک به این تاپیک ارتباطی ندارند.
    جرایمی که گفتم بدن آدم را به لرزه در می آره. مگر چنین جرایمی عادی هست؟ من اصلا کاری با سوئد و دانمارک ندارم چون دیگر مهاجرت به آنجا سخت شده. میگم احتمالش کم نیست که کانادا هم بشه شبیه اروپا با کارهایی که ترودو داره می کنه. شما می گویید کاناداییها شعارشون اینه که به هم نزدیکند و افراطی ندارند. من نمی دانم چرا مردم کشورهای فقیر و در حال توسعه تو یک کشور غربی سریع لیبرال ترین آدم ممکن می شوند بعد در کشور خودشون افراطی ترین آدم ممکن هستند. در ضمن این آمارها بدرد خودشون می خوره وقتی خودشون اعتراف کردند که آمار را تغییر دادیم. اگر قربانی چنین اقداماتی خود شما باشید باز هم دفاع می کنید.
    کجا یک چینی و هندی یا حتی ایرانی همچین فجایعی انجام می دهند؟ دارم با چشم خودم واقعیت رو می بینم. وقتی چنین اتفاقاتی میفته سفیدها همه مهاجرها رو به یک شکل می بینند. این افراد هیچ فرقی با KKK و سفیدپوستهای نژادپرست ندارند. هیچ فرقی با دندانپزشک قاتل کانادایی ندارند.
    بحث من این هست که چرا ترودو روی جرائم سفید ها حساسه ولی سعی داره این موضوع را کم اهمیت جلوه بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    دوستان گرامی من نمیدونم این همه اصرار و پافشاری روی ادامه یک بحث برای چیه . شاید سوژه های ایران کم اومده گیر دادیم به قوانین اروپا و کانادا . خب الان قوانین کانادا بد. خب که چی ؟ میخواید چه کنید ؟ اصلا چه میشه کرد؟
    چرا با دنبال کردن خبرای بد و قتل و جنایت احساس خودمون رو بد کنیم و خودمون رو نگران.
    من همه شما دوستان عزیز رو دعوت به آرامش میکنم و اینکه یک خاطره میگم شاید به دردتون بخوره .
    من توی یک سفرم به آلمان با یک مهندس المانی اشنا شدم یکی از دوستان ایرانی سعی میکرد راجب وضعیت دنیا و سیاست و ... بحث کنه یهو مهندس المانی گفت ببخشید من مهندس معماری هستم و فقط تو همین زمینه آگاهی دارم و علوم سیاسی نخوندم که بخوام تحلیلی روی سیاست داشته باشم و به من ربطی هم نداره و حرفش رو قطع کرد. به همین راحتی . کاری به درست و غلط کارشون ندارم مهم اینه نباید به چیزای منفی خیلی فکر کرد که همیشه بترسیم .
    من هم برای خیلی از اتفاقات افتاده ناراحتم و برای خیلی فجایع ابراز ناراحتی میکنم و دوست دارم دنیا جای بهتری واسه زندگی باشه اما نمیذارم این استرس ها بخش مهمی از فکر منو اشغال کنه. اینو بدونید مهم ترین چیز سلامتی شماست پس به فکر خودتون باشید .
    پیروز باشید
    همانطور که گفتم نگرانی من اینه که کانادا هم کپی اروپا بشه. گاهی وقتها فکر کنم چرا دارم به خودم فشار می آورم از نظر تحصیلی و مالی و روانی که آخرش بروم جایی که داره کپی منطقه ای میشه که دارم ازش مهاجرت می کنم! در ضمن مطابق نظر شما هیچکس نباید رای بده چون علوم سیاسی نخوانده. اتفاقا قربانی چنین کارهایی افراد عادی هستند. یک عده اینجا نگران نظرات من هستند. بله آن مهندس هم همین حرفها رو گفت که به من ربط نداره بعد یکی با ماشین از روی مردم برلین رد شد.
    همه قربانیها هم قبلا گفتند به من ربطی نداره و آخرش نتیجه اش رو دیدند. شما می توانی اثبات کنی که 100 درصد امن هستی؟ من اصلا از ریشه با آمار دهی دوستان مشکل دارم. مستقیم می روند از سایت های لیبرال آمار پیدا می کنند. درباره آن سه نفر فقط دیلی میل خبر داده بود بقیه فقط یک اشاره کوچک کردند ولی یک ساله دارند درباره حادثه نیوزیلند حرف می زنند. تقریبا تنها جایی که تو دنیا داره با مجرم برخورد خوبی میشه کشورهای لیبرال غربی هستند. پس اینهمه جرم بخاطر چی هست دقیقا؟
    من احساس می کنم برخی دوستان مذهبی هستند و با حرفهای من مشکل دارند. در لینکی که داده شده کل جرائم با هم جمع شده. دزدی غذا جرم هست و قتل هم جرم.
    این حرفها گفتنش قشنگه. پس لطف کنید وقتی بک نفر مثل گابریل ورتمن پیدا شد یا آن مورد چند سال پیش که مهاجرها را به گلوله بست هم از همین حرفها قشنگ بزنید.

کلام آخر اینکه من مشکل اصلیم اینه که چرا در این کشورها روی یک مشت آدم بی کله بازه ولی روی آدمی مثل من که دنبال زندگیش هست اینطوری نیمه بسته مانده. من حتی بهترین مقاله و رزومه و پذیرش هم داشته باشم ممکنه ویزام ریجکت بشه. ممکنه نتوانم راحت در هر بانکی حساب مالی باز کنم. ممکنه قوانین مهاجرت تغییر پیدا کنه. روابط خراب بشه. مثلا وارد فرودگاه که می شوم با بدترین شکل باهام برخورد بشه. بعد از آن طرف چنین اتفاقاتی هم بیفته. این بحث رو دیگه ادامه نمی دهم چون نتیجه ای نداره.
    ویرایش توسط MR1993 : May 20th, 2020 در ساعت 08:30 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و احترام

تعدادی از پست های نامرتبط با عنوان موضوع بدون ارسال پیام خصوصی به کاربر حذف شد. لطفا دقت بفرمایید چنانچه تجربه زندگی در کشور کانادا را ندارید الزامی به شرکت در بحث در این خصوص نیست چون بدون شک اطلاعات شما از تجربه نشات نگرفته و همه به گوگل برای کسب اطلاعات ضمنی در خصوص کشور کانادا دسترسی دارند.

با تشکر از همکاری شما
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru

درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

خود عنوان این فروم کافی است که به این نکته توجه شود بین این دو تفاوتی است یا حداقل انتظار تفاوتی است که قبل و بعد این تغییر در رویکرد و نگاه فرد ایجاد میشود.
    میتوان فروم دیگری ایجاد کرد و در آن پستهای متعددی در خصوص موارد مرتبط ایجاد کرد. شاید عنوان این پست را بتوان:

درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از گوگل کردن مطالب مرتبط با رفتن به کانادا (فقط کانادا)

یا چیزی مشابه این گذاشت. به هرحال مساله اینست که تقریبا همه افراد با تایپ چند کی ورود در www.google.com میتوانند مطالب بسیاری در جهت ساپورت یا نفی مطلب مورد علاقه شان پیدا کنند و آنرا کپی کنند یا حتی مشابه wikipeida اگر دوست نداشتند اصولا خود اصل مطلب را هم اصلاح کنند. مساله اعتبار هم در اینترنت نسبی است و همانقدر که افراد یا سایتهای معتبر علیه موضوع می توان پیدا کرد شاید به همان میزان یا بیشتر مطالبی در جهت حمایت از مساله (مثلا مهاجرت کانادا) پیدا و بخشی از آنرا گزینش کرد.
    بحث این فروم تجربیات شخصی افراد قبل و بعد رفتن به کاناداست هرچند تجربیات متفاوتی باشد اما اصولا در راستای همین موضوع و براساس همین مقررات فروم بحثها شکل میگیرد. اگر دوستان موضوعی خارج از این چارچوب مایل به بحث هستند حتما امکاناتی مثل ایجاد فروم جدید در صورت عدم وجود فروم مشابه هم وجود دارد.

یکی از پایه ای ترین قوانین بحث های علمی احترام به اصول مباحثه است و از اصلی ترین آنها احترام به چارچوب و قواعدی است که برای بحث در نظر گرفته میشود.
    جدا از اینکه به نظر میرسد اکثر مطالب اخیر تهیه شده از وب سایتها بنا به تجربیات واقعی افراد در کانادا اعتبار چندانی ندارد یا جداقل مخالفان جدی دارد فراتر از آن صحت اطلاعات درج شده در بسیاری سایتهای اینترنتی قابل اتکای صد در صد نیست. اصولا ارایه مطالبی که در چارچوب موضوع فروم نیست نباید توسط افراد در قالب پستهای متعدد مطرح شود چراکه چارچوبهای اصلی بحث در فروم را از بین میبرد و برای بحثهای در چارچوب و افرادی که در همین زمینه فعالیت میکنند یا نیاز به اطلاعات دارند مشکل دسترسی به داده های دسته بندی و طبقه بندی شده ایجاد میکند. ضمن درخواست ار برخی دوستان مبنی بر فعالیت در چارچوب موضوعات فروم از مدیران محترم نیز درخواست میشود به نحو جدی اجازه خروج مباحث از چارچوب های تعریف شده به ویژه موضوع را ندهند. البته اینکه پستی در قالب سوال یا نظر در اکستنشن موضوعی مطرح شود کاملا معمول و پذیرفته است اما اینکه کلا در مدت زمانی مشخص مباحث از چارچوب خارج شده و این مساله ادامه پیدا کند قطعا در چنین فرومهایی پذیرفته شده نیست.
    ویرایش توسط gbahrein : May 22nd, 2020 در ساعت 09:05 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام واحترام

متاسفانه تعدادی از ارسال ها بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفا دقت بفرمایید در این عنوان قرار نیست مهاجرت به کانادا را نقد کنید یا دیگران را از مهاجرت نهی کنید. این عنوان فقط برای بیان تجربیات قبل و بعد از مهاجرت به این کشور هست. چنانچه تمایلی به مهاجرت به کشور کانادا ندارید خیلی ساده میتوانید به انتخاب دیگران احترام بگذارید. لزوما اولویت های شما اولویت دیگران در مهاجرت نیست. باقی کاربران نیز مسبب کاستی های کشور کانادا نیستند که بتوانند در این خصوص برای شما کاری انجام دهند.

ممنون از توجه و همکاری شما

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    همانطور که گفتم نگرانی من اینه که کانادا هم کپی اروپا بشه. گاهی وقتها فکر کنم چرا دارم به خودم فشار می آورم از نظر تحصیلی و مالی و روانی که آخرش بروم جایی که داره کپی منطقه ای میشه که دارم ازش مهاجرت می کنم! در ضمن مطابق نظر شما هیچکس نباید رای بده چون علوم سیاسی نخوانده. اتفاقا قربانی چنین کارهایی افراد عادی هستند. یک عده اینجا نگران نظرات من هستند. بله آن مهندس هم همین حرفها رو گفت که به من ربط نداره بعد یکی با ماشین از روی مردم برلین رد شد.
    همه قربانیها هم قبلا گفتند به من ربطی نداره و آخرش نتیجه اش رو دیدند. شما می توانی اثبات کنی که 100 درصد امن هستی؟ من اصلا از ریشه با آمار دهی دوستان مشکل دارم. مستقیم می روند از سایت های لیبرال آمار پیدا می کنند. درباره آن سه نفر فقط دیلی میل خبر داده بود بقیه فقط یک اشاره کوچک کردند ولی یک ساله دارند درباره حادثه نیوزیلند حرف می زنند. تقریبا تنها جایی که تو دنیا داره با مجرم برخورد خوبی میشه کشورهای لیبرال غربی هستند. پس اینهمه جرم بخاطر چی هست دقیقا؟
    من احساس می کنم برخی دوستان مذهبی هستند و با حرفهای من مشکل دارند. در لینکی که داده شده کل جرائم با هم جمع شده. دزدی غذا جرم هست و قتل هم جرم.
    این حرفها گفتنش قشنگه. پس لطف کنید وقتی بک نفر مثل گابریل ورتمن پیدا شد یا آن مورد چند سال پیش که مهاجرها را به گلوله بست هم از همین حرفها قشنگ بزنید.

کلام آخر اینکه من مشکل اصلیم اینه که چرا در این کشورها روی یک مشت آدم بی کله بازه ولی روی آدمی مثل من که دنبال زندگیش هست اینطوری نیمه بسته مانده. من حتی بهترین مقاله و رزومه و پذیرش هم داشته باشم ممکنه ویزام ریجکت بشه. ممکنه نتوانم راحت در هر بانکی حساب مالی باز کنم. ممکنه قوانین مهاجرت تغییر پیدا کنه. روابط خراب بشه. مثلا وارد فرودگاه که می شوم با بدترین شکل باهام برخورد بشه. بعد از آن طرف چنین اتفاقاتی هم بیفته. این بحث رو دیگه ادامه نمی دهم چون نتیجه ای نداره.
    عمده بحثهایی را که در اینجا مطرح کردید، بخصوص قسمتی از کامنت فوق را که بولد کردید به شرط تمرکز روی فقط کانادا می توانید در اینجا مطرح و دنبال کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...B3%D8%AA%D8%9F

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من یه سوالی داشتم
    میخواستم بپرسم که امکانش هست از داخل ایران از وکیلی که قرار بود کارای مهاجرتم رو انجام بده و داخل کانادا دفتر داره شکایت کنم؟

اگر امکانش هست بهم بگین از چه طریقی حضوری یا آنلاین ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirb95 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من یه سوالی داشتم
    میخواستم بپرسم که امکانش هست از داخل ایران از وکیلی که قرار بود کارای مهاجرتم رو انجام بده و داخل کانادا دفتر داره شکایت کنم؟

اگر امکانش هست بهم بگین از چه طریقی حضوری یا آنلاین ممنون میشم
    چطور مگه؟! لطفا از تجربتون و این فرد بگویید تا دوستان آگاه بشوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)