صفحه 3 از 219 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2190

موضوع: درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربه زندگی یا تحصیل در کانادا تاچه حد به تصورذهنی شما پیش از عزیمت نزدیک یا د

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    من امروز برای رفع مشکل نرم افزاری که از ایران گرفته بودم با پشتیبانیشون تماس گرفتم و این حس طلبکاری که ناشی از تحویل گرفته شدن زیادی در اینجا در من ایجاد شده بود برای لحظاتی جاش رو داد به اون حس بدهکاری که خیلی وقتها (نمیگم همیشه که در حق معدود افرادیکه با حوصله و کار راه اندازیشون برام خاطره ساز شدن اجحاف نشه) هنگام صحبت (خصوصا تلفنی) با ادارجات و غیره در ایران به آدم دست میده!
    نرم افزار کپی غیرقانونی بود؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه زندگی یا تحصیل در کانادا تاچه حد به تصورذهنی شما پیش از عزیمت نزدیک یا د

خوب در زمان و مکان خریداری عمل من غیر قانونی محسوب نمیشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نرم افزار کپی غیرقانونی بود؟
    Culture lives in everything we do

من از سرما متنفرم و توی هوای سردو ابری خیلی دلم می گیره. کانادام شنیدم خیلی سرده و همیشه برف و بارونه و تو زمستون به 50 درجه زیر صفر دماش می رسه. این یکی از دلایلیه که به کانادا فکر نمی کنم تو گزینه هام. دوستانی که اونجان این همه سرما اذیتشون نمیکنه؟؟؟؟

Junior Member

سلام. درمان مجانی؟ مگه به چه طریقی رفتید؟ دوستم اونجا دانشجو هست. از درمان میناله.

نقل قول نوشته اصلی توسط syda نمایش پست ها
    سلام. درمان مجانی؟ مگه به چه طریقی رفتید؟ دوستم اونجا دانشجو هست. از درمان میناله.
    http://www.kap-services.com/Content.aspx?postid=142
    فايل نامبر فدرال : فوريه ٢٠١٠
    دریافت مدیکال : مارج ٢٠١٢
    پاس رکوئست : اكوست ٢٠١٢
    لندينك مونترال : نوامبر ٢٠١٢ وتمام

من برادرم سال ۱۹۹۹ رفت تورونتو الان حدود ۱۳-۴ سال میشه..
    با توجه به تجربیات اونجا ،اون چیزی نیست که ماها که تو ایران هستیم فکر میکنیم..
    هر چقدر پول بدی اش میخوری ...اونجا هم مالیات خیلی زیاد هم mortgage هم هزینه ها..حقوق بالا هست که همه اول تبدیل میکنن به دلار بعد میگن چقدر خوبه وجه ولی هزینه هارو در نظر نمیگیرند
    ...البته ایران هم کم کم مثل اونجا میشه

Junior Member

سلام
    من اولین زمستان مونترال رو پشت سر گذاشتم دما هم برای یک روز به -40 رسید و برای مدت طولانی هم بین -20 تا منفی 30 در نوسان بود.
    چیزی که شما رو اذیت می کنه طولانی بودن مدت سرما هست وگرنه به عنوان یک مشهدی ( که تو ایران جزو نقاط سرد محسوب نمی شه) احساس نکردم که اینجا خیلی سردتر باشه.
    حالا دلیل اصلی اش رو بخوام بگم سیستم حمل و نقل عمومی خوب ( حداقل در مونترال) است . فواصل توقف اتوبوس ها کوتاه هست و سر وقت میان بنابراین شما مدت زمان طولانی در معرض سرما قرار نمی گیرید. در ضمن دائم خیابون ها و پیاده رو ها رو برف روبی می کنن،
    این تجربه من از مونترال بود برای بقیه جاهای کانادا دوستان نظر بدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    من از سرما متنفرم و توی هوای سردو ابری خیلی دلم می گیره. کانادام شنیدم خیلی سرده و همیشه برف و بارونه و تو زمستون به 50 درجه زیر صفر دماش می رسه. این یکی از دلایلیه که به کانادا فکر نمی کنم تو گزینه هام. دوستانی که اونجان این همه سرما اذیتشون نمیکنه؟؟؟؟
    ما اصلا برای سرماش اینجا اومدیم اگر سرما خیلی ادیتتون میکنه ونکوور رو در نظر بگیرید. البته تورنتو از خیلی شهر های دیگر کانادا و حتی امریکا سردتر نیست و مجموعا جزو شهرهای گرم تر کانادا محسوب میشه ولی باز هم باید چند روزی -25 درجه رو تحمل کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    دوست عزیز هر کشوری مزایا و معایب خودشو داره. دیدم که در پست های قبلیتون نوشتین آمریکا خطرناکه و کانادا سرد پس فقط به استرالیا فکر میکنین!! به نظرتونو آب و هوای استرالیا مناسبه؟ خطر سرطان پوست که بسیار زیاده و مردم ناگزیر از استفاده مرتب و زیاد کرم ضد افتاب هستن! در مورد مقایسه استرالیا با کانادا همینقدر بدونین که استرالیا حدود 20 سالی از کانادا در زمینه امکانات و شرایط برخورد با مهاجران عقب تره و مسلما شما پس از ادامه تحصیل میخواین در همون کشور بمونین و پس بهتره بیشتر فکر کنین. نمیخوام بگم چون خودم کانادا هستم اینجا بهترین جاست ولی از خیلی نظرها واقعا بهترینه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

در مورد سرمای این کشور واقعا اون چیزی که از قبل تصورشو داشتیم نبود و طی مدت کم بدن انسان با این شرایط عادت میکنه. به عنوان مثال هفته های اول با اینکه هنوز سرمای اصلی شروع نشده بود تعداد و نوع لباسهامون بیشتر بود ولی در این ماه که سردترین ماه ساله خیلی کمتر میپوشیم و راحتیم. یه موضوع دیگه اینکه هیچکدوممون در این مدت مریض نشدیم چون اونقدر هوا اینجا تمییزه که اصولا بیماری های فصل سرمای ایران رو اینجا نداریم و نمیبینیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)