صفحه 91 از 219 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 2190

موضوع: درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    سلام
    دوست گل و اجتماعیه من
    بحث ارتباط دو مقوله داره که مقوله اول که همون روحیه هست رو شما ادعا کردی که داری ( بر خلاف من البته ، که ندارم ) که خوب بسیار هم عالی.
    اما مقوله دوم که بسیار هم مهم هست بحث زبان هست.وسیله ارتباطیه شما زبان گفتاری هست که توسط اون میتونید تفکرات خودتون رو به دیگران انتقال بدید و به مرور زمان کم کم متوجه میشید کدومشون اینجا خریدار داره و کدومشون نه.
    برای ارتباط با غیر کاناداییها، زبان در هر حدی میتونه کافی باشه با افراد هم رده البته اما برای برقراری با کانادایبها یا بهتر بگم اونهایی که انگلیسی زبان مادریشون هست باید زبان قوی داشته باشید همراه با اشنایی با فرهنگ اونها تا بتونید با هم دیگه ارتباط خوبی برقرار کنید شاید در بدو ورود موفق نباشید ولی به مرور که مهارتهای زبانیتون تقویت شد اونوقت شما هم پذیرفته میشید.
    نگران این موضوع نباش دوست اجتماعیه من
    البته جالبه که بدونید کلا دیدگاه کاناداییها نسبت به مهاجرا خوبه(البته افرادی که ما تا حالا دیدیم) .من خانمم با مادرای همکلاسیهای دخترم دوست شده و اونها دایما تحسینش میکنن که میتونه یک زبان دیگه را بجز زبان مادری صحبت کنه و با دیگران به یک زبان دیگه ارتباط برقرار کنه و میگن وقتی خودشون را جای اون میزارن اصلا فکر نمیکنن بتونن یه همچین کاری را انجام بدن.

Senior Member reza1532 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    البته جالبه که بدونید کلا دیدگاه کاناداییها نسبت به مهاجرا خوبه(البته افرادی که ما تا حالا دیدیم) .من خانمم با مادرای همکلاسیهای دخترم دوست شده و اونها دایما تحسینش میکنن که میتونه یک زبان دیگه را بجز زبان مادری صحبت کنه و با دیگران به یک زبان دیگه ارتباط برقرار کنه و میگن وقتی خودشون را جای اون میزارن اصلا فکر نمیکنن بتونن یه همچین کاری را انجام بدن.
    سلام
    من هم با نظر شما موافقم و کاناداییها از این نظر بسیار خوش برخورد هستند ( اکثرا" البته) ولی فکر کنم منظور دوستمون برقراریه دوستیه عمیق ( همون رفت و آمد خونوادگی یعنی) هست نه سلام و علیک گرم و گذرا ، که من عرض کردم به نظر من احتیاج به زبان قوی و آشنایی به فرهنگ داره که به مرور کسب میشه.
    البته در بدو ورود هم توصیه نمیشه که به همه واسه آشنایی رو بندازین چون آدم خوب و بد همه جا هست.
    موفق باشید
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    آیا فرزندی که در کانادا بدنیا می آید مثل امریکا شهروند قلمداد می شود؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    آیا فرزندی که در کانادا بدنیا می آید مثل امریکا شهروند قلمداد می شود؟؟؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...انادایی

دوست کرد من که توی امریکاست و بزرگ شده اونجاست.....
    از وضعیت نژادپرستی خیلی شکایت داشت و میگفت کانادا بهترین جا برای مهاجرین هستش چون نژادپرستی خیلی کمه.
    pray for michael schumacher

قبل از 2 سالی که پاسپورت کانادا بگیریم با پاسپورت ایرانی میتونیم سفر کینم یا مثلا یه برگه موقت بهمون میدن؟
    بعد از 2 ماه که ساکن شدم مثلا بخوام سفر برم اسپانیا، آیا سفارت های اروپایی اونجا هم اینقدر گیر میدن و سخت گیرن و باید 3 ماه قبل وقت گرفت یا راحتتره ویزا میدن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    دوست کرد من که توی امریکاست و بزرگ شده اونجاست.....
    از وضعیت نژادپرستی خیلی شکایت داشت و میگفت کانادا بهترین جا برای مهاجرین هستش چون نژادپرستی خیلی کمه.
    اصلا نمی شه به این راحتی راجع به کل یک کشور نظر داد. تو کانادا نژادپرستی هم هست در شهرهایی مثل تورنتو شاید به دلیل زیاد بودن جمعیت مهاجر به چشم نیاد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    قبل از 2 سالی که پاسپورت کانادا بگیریم با پاسپورت ایرانی میتونیم سفر کینم یا مثلا یه برگه موقت بهمون میدن؟
    بعد از 2 ماه که ساکن شدم مثلا بخوام سفر برم اسپانیا، آیا سفارت های اروپایی اونجا هم اینقدر گیر میدن و سخت گیرن و باید 3 ماه قبل وقت گرفت یا راحتتره ویزا میدن؟
    شما از چه روشی مهاجرت کردید که دو ساله پاسپورت می گیرید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شما از چه روشی مهاجرت کردید که دو ساله پاسپورت می گیرید؟
    مثال عرض کردم...همون 1095روز
    حالا میشه راهنمایی بفرمایید؟

ApplyAbroad Superstar

سه ساله هم نمی گیرید. به فرض اینکه در پنج سال سه سال کامل رو اینجا مونده باشید تازه درخواست می دید. فعلا متقاضی ها در اون مرحله یک تا دو سال منتظر می مونن تا پاسپورت بگیرن. یعنی شما حتی اگر سه سال کامل رو بمونی باید روی چهار تا پنج سال حساب کنی تا پاسپورت بگیری. اما تو این مدت شما با داشتن کارت پی آر و پاس ایرانی می تونی برای هر جا که دوست داری چه اروپا و چه آمریکا درخواست ویزا کنی و مسافرت بری. با کارت پی آر و مدارک مالی سختگیری چندانی نمی کنن و ویزا می دن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)