صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: معرفی ، آشنایی ، راهنمایی در مورد اپلای برای فنلاند 2014 {آرشیو تا دسامبر 2014)

Junior Member linker آواتار ها

Lightbulb معرفی ، آشنایی ، راهنمایی در مورد اپلای برای فنلاند 2014 {آرشیو تا دسامبر 2014)

دوستانی که شرایطش مثل من هست و میخواهند برای2014 برای فنلاند اقدام کنند خودشون معرفی کنند از رشته دانشگاه سابق نمره زبان مقاله و.... از صاحب نظران و دوستان با تجربه هم همون طور که همیشه پشتیبان ما بودن خواهش میکنم راهنمایی بفرماین.
    سپاس.
    مشخصات من:

1.آخرین مقطع تحصیلی :لیسانس
    2.رشته و معدل و دانشگاه: برف-مخابرات 14 آزاد
    3.مدرک زبان: در حال آمادگی و اقدام برای آیلس
    4.مقاله: در حال ثبت یک مقاله ( ISI )
    5.کشور های مورد نظر بترتیب الویت شخصی:1.فنلاند و بقیه کشورهای اسکاندیناوی2.استرالیا
    6.دانشگاه مورد نظر: 1.University of Oulu
    7.رشته مورد نظر :مخابرات

پیش فرض معرفی ، آشنایی ، راهنمایی و تبادل نظر در مورد اپلای برای فنلاند 2014

1- ترم هفت کارشناسی
    2- اقتصاد - معدل 94/18
    3- مدرک زبان: در حال اقدام
    4-مقاله : -
    5-کشور مورد نظر : فنلاند
    6-دانشگاه مورد نظر : هلسینکی
    7-رشته مورد نظر: اقتصاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران آزاد زنجان

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی ، راهنمایی و تبادل نظر در مورد اپلای برای فنلاند 2014

1- آخرین مقطع تحصیلی : لیسانس
    2 - عمران - آزاد زنجان
    3 - Ielts 7
    4 - رشته مورد نظر : ترجیحا structural engineering اگه نشد environmental engineering
    5- معدل : 13/89
    6- دانشگاه مورد نظر : فرقی نمیکنه ترجیحا aalto
    7- سبقه کار : 2 سال در زمینه رشته
    8-مقاله : ندارم

خوشحال میشم اگه بتونیم تبادل اطلاعات داشته باشیم . ممنون

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی ، راهنمایی و تبادل نظر در مورد اپلای برای فنلاند 2014

دوستان فنلاند الان 2 تا دانشگاه پولي داره (oulu ,LUT) كه هر دوتاي اين دانشگاه ها به همه فول فاند ميدن براي شهريه سال اول و مثلا براي oulu اگر 45 واحد پاس كنين براي سال دوم هم تمديد ميشه اين فاند.من خودم از هر دوتاي اين دانشگاه ها اين فاند رو گرفتم امسال و طبق صحبت هايي كه با بچه هايي كه الان اونجا هستن و خود دانشگاه داشتم پاس كردن اين تعداد واحد راحته تو فنلاند،كلا كه براي تمديد اقامتتون تو سال دوم بايد 40 واحد پاس كنين حالا اينجا 5 واحد بيشترهالبته اين تعداد واحد براي LUT بيشتره.البته همه اينهايي كه گفتم براي master هستند،راجع به دكتري اطلاعي ندارم.گفتم شايد به دردتون بخوره چون ديدم خيلي ها سوال داشتند راجع به اين موضوع

یه خبر خوب

The Finnish tuition fee experiment will come to end in the end of 2014. The reason is that the decree that has allowed the tuition fee trial will expire on 31 December 2014. At the same time, the tuition fee trial will end at Aalto University. Students who will be selected to masters’ programs in spring 2014 will no longer take part in the tuition fee trial, and they will not be charged fees, because the decree concerning the trial ends already in the end of the same year.
    The decision does not affect the fees or scholarships of current Aalto students in any way. They will continue and finish their studies with the current conditions. Master’s students starting in the autumn of 2013 will pay tuition fees and receive scholarships until the end of the year of 2014, after which their last academic term is free and scholarships are not allocated. Students starting in the autumn of 2014 do not pay fees nor receive scholarships.

http://ayy.fi/en/blog/2013/06/07/the...udies-in-2014/

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    دوستان فنلاند الان 2 تا دانشگاه پولي داره (oulu ,LUT) كه هر دوتاي اين دانشگاه ها به همه فول فاند ميدن براي شهريه سال اول و مثلا براي oulu اگر 45 واحد پاس كنين براي سال دوم هم تمديد ميشه اين فاند.من خودم از هر دوتاي اين دانشگاه ها اين فاند رو گرفتم امسال و طبق صحبت هايي كه با بچه هايي كه الان اونجا هستن و خود دانشگاه داشتم پاس كردن اين تعداد واحد راحته تو فنلاند،كلا كه براي تمديد اقامتتون تو سال دوم بايد 40 واحد پاس كنين حالا اينجا 5 واحد بيشترهالبته اين تعداد واحد براي LUT بيشتره.البته همه اينهايي كه گفتم براي master هستند،راجع به دكتري اطلاعي ندارم.گفتم شايد به دردتون بخوره چون ديدم خيلي ها سوال داشتند راجع به اين موضوع
    ببخشید این فول ناند برای مقطع لیسانس هم هست ؟ مقطع لیسانس چطوره ؟ تا دوسال دیگه به نظرتون لیسانس پولی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadnobody نمایش پست ها
    ببخشید این فول ناند برای مقطع لیسانس هم هست ؟ مقطع لیسانس چطوره ؟ تا دوسال دیگه به نظرتون لیسانس پولی میشه؟
    شرمنده من راجع به مقطع ليسانس اطلاعي ندارم.ولي خوب اين جوري كه parisama گفتن از بعد از 2014 دوباره مجاني ميشن همين دانشگاه هايي هم كه الان پولي هستند.مثل اينكه فقط شانس ما بوده كه پولي بشه واسمون!؛)

شرمنده من راجع به مقطع ليسانس اطلاعي ندارم.ولي خوب اين جوري كه parisama گفتن از بعد از 2014 دوباره مجاني ميشن همين دانشگاه هايي هم كه الان پولي هستند.مثل اينكه فقط شانس ما بوده كه پولي بشه واسمون!؛)
    شما مگه oulu بهتون scholarship نداد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMa نمایش پست ها
    شما مگه oulu بهتون scholarship نداد ؟
    آره scholarship داده ولي خوب يك سالست و اگر 45 واحد پاس نكنم سال دوم تمديد نميشه ديگه و اونجوري بايد برگردم ؛)

آره scholarship داده ولي خوب يك سالست و اگر 45 واحد پاس نكنم سال دوم تمديد نميشه ديگه و اونجوري بايد برگردم ؛)
    نگران نباشید پاس می کنید :-) در هر صورت برای تمدید اقامت هم باید یه حداقلی رو پاس کرد

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)