صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: معرفی ، آشنایی ، راهنمایی در مورد اپلای برای فنلاند 2014 {آرشیو تا دسامبر 2014)

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی ، راهنمایی و تبادل نظر در مورد اپلای برای فنلاند 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMa نمایش پست ها
    نگران نباشید پاس می کنید :-) در هر صورت برای تمدید اقامت هم باید یه حداقلی رو پاس کرد
    مرسی امیدوارمبله مثل اینکه باید 40 واحد پاس کرد برای تمدید اقامت

پیش فرض پاسخ : معرفی ، آشنایی ، راهنمایی و تبادل نظر در مورد اپلای برای فنلاند 2014

سلام .
    از اینکه با این فروم آشنا شدم واقعا خوشحالم.ازتون سوال دارم
    می خوام برای پاییز 2014 برای دکترا اقدام کنم .فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشه ولی خودم LUT را ترجیح میدم
    لیسانسم مهندسی برق با معدل 14.56و فوق لیسانسم مدیریت صنعتی با معدل 18.15. تز پایان نامم راجع به مدیریت انرژی هست .
    قصدم اینه که یا انرژی یا مدیریت ادامه بدم
    میتونم تا 5 ماه دیگه حداقل دوتا آی اس آی و دوتا علمی پژوهشی مقاله در زمینه انرزی و مدیریت بدم ،مدرک آیلتس ندارم ولی تا اون موقع آماده میشه.
    سوالام اینه:
    1.اصلا تا اون موقع وقت هست یعنی تا بهمن یعنی پذیرش پاییز؟
    2.مدرک زبان لازمه و اگر بله با چه نمره ای؟
    3.شنیدم دکترا در همه انشگاهها رایگانه ،آیا درسته ؟
    4. اینم شنیدم که دکترا شغل محسوب میشه و بابتش حقوق دریافت میکنی ،صحت داره ؟چه میزان ؟
    5.کدوم دانشگاهها را پیشنهاد میدید که راحت تر پذیرش کنن ؟
    6.چه راههایی را پیشنهاد میدید که این پذیرش حتما انجام بشه؟
    7.اصلا برای دکترا از کجا باید اقدام کنم؟
    واقعا واقعا ممنون میشم از پاسخها و راهنماییهاتون

سلام
    اگه میشه راجع به رشته کتابداری و اطلاع رسانی در دانشگاه هلسینکی به من اطلاعات بدین. من الان نمیخام اپلای کنم اما میخاستم بدونم دانشجوی دکتری این رشته رو میپذیرن. مرسی

Senior Member Simplex آواتار ها

دوستان! بنده شنیده ام که بعضی از دانشگاه های فنلاند به پذیرفته شده های جدید گفته اند که براساس یک قانون جدید، به دانشجوهای ایرانی ویزا نمی دهند. خواستم ببینم کسی چنین پاسخی از دانشگاه های فنلاند دریافت کرده یا خیر. حتی اگر شنیده اید که کسی چنین چیزی دریافت کرده، ممنون می شم اگر بیان کنید.

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    دوستان! بنده شنیده ام که بعضی از دانشگاه های فنلاند به پذیرفته شده های جدید گفته اند که براساس یک قانون جدید، به دانشجوهای ایرانی ویزا نمی دهند. خواستم ببینم کسی چنین پاسخی از دانشگاه های فنلاند دریافت کرده یا خیر. حتی اگر شنیده اید که کسی چنین چیزی دریافت کرده، ممنون می شم اگر بیان کنید.

ممنون.
    این اتفاق توی نروژ افتاده نه فنلاند،اونجا هم برای رشته های مهندسی فعلا دارن بچه هارو اذیت میکنن.فنلاند فعلا همچین اتفاق هایی نیفتاده خداروشکر

Junior Member

من لیسانس مهندسی برق دارم.میتونم مستر معماری بخونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

1.آخرین مقطع تحصیلی :لیسانس
    2.رشته و معدل و دانشگاه: مهندسی صنایع- 12.69 دولتی
    3.مدرک زبان: آیلتس 7.5 (قابل ارتقا به 8)
    4.مقاله: یک مقاله علمی پژوهشی
    5.کشور های مورد نظر بترتیب الویت شخصی:فنلاند
    6.دانشگاه مورد نظر: فرقی نمی کنه
    7.رشته مورد نظر :مدیریت
    بچه هایی که تجربه فنلاندو دارن اگه بتونن کمکم کنن واقعا ممنون میشم،گیج شدم.
    می خواستم تاثیر معدلو بدونم،سابقه کاری زبانمم عالیه،با این معدل و شرایط می شه از دانشگاههای فنلاند پذیرش گرفت؟
    و اینکه از بچه هایی که برای فنلاند میخوان پذیرش بگیرن،اگه مایلن میخواستم در ارتباط باشم.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarto نمایش پست ها
    1.آخرین مقطع تحصیلی :لیسانس
    2.رشته و معدل و دانشگاه: مهندسی صنایع- 12.69 دولتی
    3.مدرک زبان: آیلتس 7.5 (قابل ارتقا به 8)
    4.مقاله: یک مقاله علمی پژوهشی
    5.کشور های مورد نظر بترتیب الویت شخصی:فنلاند
    6.دانشگاه مورد نظر: فرقی نمی کنه
    7.رشته مورد نظر :مدیریت
    بچه هایی که تجربه فنلاندو دارن اگه بتونن کمکم کنن واقعا ممنون میشم،گیج شدم.
    می خواستم تاثیر معدلو بدونم،سابقه کاری زبانمم عالیه،با این معدل و شرایط می شه از دانشگاههای فنلاند پذیرش گرفت؟
    و اینکه از بچه هایی که برای فنلاند میخوان پذیرش بگیرن،اگه مایلن میخواستم در ارتباط باشم.ممنونم
    تاپیک رو اشتباه تشریف آوردید. امسال دیگه اپلای نمیتونید بکنید باید واسه سال بعد اپلای کنید.
    2- معدلتون خیلی خیلی پایینه
    3- نمره زبانتون خوب هست ولی مساله اینجاست که با 6.5 هم کارتون راه میفته و میتونم بگم که نمره بیشتر از 6.5 کمکی به پذیرش شما نمیکنه جز بالابردن سطح زبان
    4- این مورد هم به جرات میگم هیچ تاثیری نداره چون داخلیه.
    5- به کشور های انگلیسی زبان مثل استرالیا هم فکر کنید تعداد دانشگاه ها و رشته ای که شما مدنظرتونه بسیار زیاده در استرالیا.
    در ضمن سابقه کاری هم جز رشته MBA به هیچ درد شما نمیخوره.(البته بعضی دیگه از رشته ها هم در بعضی از دانشگاه ها سابقه رو امتیاز مثبت در نظر میگیرن که نمیشه انکارش کرد اما به شرطی که کاملا به رشته مورد تقاضا همخوانی داشته باشه!)
    ویرایش توسط afn2028 : July 6th, 2014 در ساعت 02:53 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد

سلام دوستان. من لیسانس برق کنترل از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 13.77 و دانشجوی فوق سال دوم برق کنترل دانشگاه دولتی رجایی با معدل تقریبی 16 هستم زبانم میتونم آیالس تا شهریور 94 بگیرم سن 30 سال دارم با یکی دو تا مقاله داخلی و یکی خارجی میتونم برای دکتری در رشته برق از فنلاند به نظر شما سال 94 پذیرش بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddargi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس برق کنترل از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 13.77 و دانشجوی فوق سال دوم برق کنترل دانشگاه دولتی رجایی با معدل تقریبی 16 هستم زبانم میتونم آیالس تا شهریور 94 بگیرم سن 30 سال دارم با یکی دو تا مقاله داخلی و یکی خارجی میتونم برای دکتری در رشته برق از فنلاند به نظر شما سال 94 پذیرش بگیرم.
    اگه معدلتون همین باشه و مقاله در یکی دو ژورنال معتبر خارجی نداشته باشید خیر امکان پذیر نیست. هرچند که خواستن توانستن است ولی شما باید یه حداقلهایی رو برای بورسیه شدن در دکتری داشته باشید. معدلتون رو کمی ارتقا بدید و به 17 برسونید، نمره زبان 6.5 به بالا بگیرید و به نظر من حداقل دو مقاله در ژورنال معتبر خارجی بدهید تا شانستان برای پذیرش افزایش یابد. در آن زمان شما میتونید به دنبال فرصتهای شغلی برای دانشجویان دکتری در دانشگاه ها هم بگردید.
    موفق باشید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)