صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

سلام.
    دوست عزیزی که دانشجوی دکترای نوروساینس هستید.
    من لیسانس پرستاری بامعدل 16/07وارشدروانشناسی بامعدل 17/89 دارم.
    پایان نامم درموردحافظه وانواع توجه بودکه به دلایلی به نتیجه نرسید.
    یک مقاله داخلی دارم.ایا باگرفتن نمره زبان 90-100.میتوانم فاندازدانشگاههای امریکابگیرم؟؟؟؟
    درضمن بایددررشته روانشناسی شناختی ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abravan نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیزی که دانشجوی دکترای نوروساینس هستید.
    من لیسانس پرستاری بامعدل 16/07وارشدروانشناسی بامعدل 17/89 دارم.
    پایان نامم درموردحافظه وانواع توجه بودکه به دلایلی به نتیجه نرسید.
    یک مقاله داخلی دارم.ایا باگرفتن نمره زبان 90-100.میتوانم فاندازدانشگاههای امریکابگیرم؟؟؟؟
    درضمن بایددررشته روانشناسی شناختی ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟

۱- واسه دکترا توصیه می‌شه که مقاله داشته باشید.
    ۲- با ارشد روانشناسی‌ می‌تونید تو نوروساینس و روانشناسی‌ ادامه تحصیل بدی.
    ۳- داشتن نمره زبان ضروری هست ولی‌ کافی‌ نیس. واسه آمریکا جی‌آرای باید داشته باشی‌.
    کلا آمریکای شمالی اقدام کن. در ضمن به یاد داشته باش که ویزای آمریکا احتمالا سینگل هست.
    باید کلی‌ ایمیل بزنی‌ تا ببینی‌ چی‌ می‌شه.
    به کسائی ایمیل بزن که روی حافظه یا آلزایمر دارن کار می‌کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaftop نمایش پست ها
    دوست عزیزاگه بخوام واسه ارشداپلای کنم کدام کشوربهتره واگه نتونم برای ارشداپلای کنم وارشدداخل ایران بخونم وطرح تحقیقاتی کارکنم خوبه,شماکه رشتتون نوروساینس هست میشه کمی توضیح بدیدتحقیق کردم ولی کلیاتی رادررابطه بارشته فهمیدم میخوام بدونم باعلاقم مرتبطه یانه,معدلم17.26هست
    ببین علوم اعصاب یه رشتهٔ جدید هست که کشورای مدرن روش دارن سرمایه گذاری می‌کنن. واسه اپلای آمریکا، کانادا، آلمان، انگلستان، فنلاند، دانمارک‌، نروژ، سوئد،استرالیا و در نهایت ایتالیا خوب هستن. ایران زیاد شرایط مناسبی نداره ولی‌ دانشگاه تهران و بهشتی‌. و مرکز تحقیقات و ریاضی‌ و فیزیک نظری یا آی‌ پی‌ ‌ام خوب هستن.

Junior Member

خیلی ممنون دوست عزیز,من تا۳سال آینده نمیتونم اپلای کنم وتصمیم دارم برای ارشدژنتیک پزشکی بخوونم وبعدبرای نوروساینس اپلای کنم,امامیخوام درطول دوره ارشدطرح تحقیقاتی دررابطه بانوروساینس کارکنم امانمیدونم بایدچیکارکنم وباچه کسی صحبت کنم میشه راهنمایی کنید,ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaftop نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز,من تا۳سال آینده نمیتونم اپلای کنم وتصمیم دارم برای ارشدژنتیک پزشکی بخوونم وبعدبرای نوروساینس اپلای کنم,امامیخوام درطول دوره ارشدطرح تحقیقاتی دررابطه بانوروساینس کارکنم امانمیدونم بایدچیکارکنم وباچه کسی صحبت کنم میشه راهنمایی کنید,ممنون
    والا من نمیفهمم اگه می‌خواهید در نهایت نوروساینس بخونید خوب همین الان واسه ارشد بخونید. به هر حل اگه قصد داری ژنتیک پزشکی‌ بخونی و تو زمینهٔ نوروساینس کار کنی‌ می‌تونی رو ژن هایی کار کنی‌ که تو بیماریهای عصبی دخیل هستن. مثل اسکیزفرنیا، افسردگی دو قطبی، آلزایمر....

سلام دوستان من در تاپیکی با رشته نوروساینس اشنا شدم . من مهندسی مکانیک دارم . ولی به این رشته علاقه مند شدم . در ویکی پدیا مطالعه کردم فقط گفته مهندسی هم میتونه بره. من تصمیم دارم برای ارشد مکانیک توی یه دانشگاه خوب دولتی بخونم و برای دکترا از امریکا پذیرش بگیرم، البته در زمینه نوروساینس . لطفا راهنمایی کنید اصلا امکان داره یا نه؟ چون نمیتونم بشینم منابع برق یا کامپیوتر رو بخونم. منظورم اینه اگه به رشته من مربوط نباشه میتونم در آمریکا از یه رشته دیگه که همین نورووساینس باشه یه دکترای دیگه بگیرم ؟ با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من در تاپیکی با رشته نوروساینس اشنا شدم . من مهندسی مکانیک دارم . ولی به این رشته علاقه مند شدم . در ویکی پدیا مطالعه کردم فقط گفته مهندسی هم میتونه بره. من تصمیم دارم برای ارشد مکانیک توی یه دانشگاه خوب دولتی بخونم و برای دکترا از امریکا پذیرش بگیرم، البته در زمینه نوروساینس . لطفا راهنمایی کنید اصلا امکان داره یا نه؟ چون نمیتونم بشینم منابع برق یا کامپیوتر رو بخونم. منظورم اینه اگه به رشته من مربوط نباشه میتونم در آمریکا از یه رشته دیگه که همین نورووساینس باشه یه دکترای دیگه بگیرم ؟ با تشکر.
    بین رشته‌های مهندسی‌ به نظر من نزدیکترین رشته به نوروساینس مهندسی‌ پزشکی‌ هست.

ممنون. من با گرایش بیومکانیک هم میتونم به این رشته نزدیک بشم؟ چه پروژه هایی مرتبط به مهندسی که به درد این رشته بخوره سراغ دارید؟ با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    ممنون. من با گرایش بیومکانیک هم میتونم به این رشته نزدیک بشم؟ چه پروژه هایی مرتبط به مهندسی که به درد این رشته بخوره سراغ دارید؟ با تشکر.
    ببین اساسا نوروساینس یه رشته هست که از اکثر رشته‌ها می‌تونن توش وارد بشن ولی‌ اینکه دقیقا با بیومکانیک تو نوروساینس چی‌ کار می‌شه کرد دقیقا نمیدونم. ولی‌ به نظر میرسه که بیشتر رو نخاع می‌شه باید رو بیماریهای حرکتی‌ و نخاع کار کنی‌. ولی‌ بازم میگم مطمئن نیستم. خودت یه سرچی بکن عزیز.

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم اگه جواب بدید ایا با دکتری عمومی دامپزشکی می توان وارد phd نوروساینس شد؟ایا مدرک gre generalبرای پذیرش در امریکا می خواهد ؟gre subject می خواهد؟با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)