صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

نقل قول نوشته اصلی توسط onilawow نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم اگه جواب بدید ایا با دکتری عمومی دامپزشکی می توان وارد phd نوروساینس شد؟ایا مدرک gre generalبرای پذیرش در امریکا می خواهد ؟gre subject می خواهد؟با تشکر
    بله میشود دوست گرامی‌!!!. واسه آمریکا جی آّر ایی جنرال می‌خواد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آینده کاری و مالی نوروساینس

سلااااام به همه

من رشته ام در لیسانس و فوق "زیست شناسی سلولی-ملکولی" بوده. الانم دانشجوی ترم 1 دکتری همین رشته ام تو دانشگاه تهران. می خوام تزم رو در زمینه علوم اعصاب بردارم. چیزی مث بررسی مکانیسم ملکولی یه بیماری روانی مث اوتیسم یا شیزوفرنی..... به دنبال یه استاد باسواد و """"با اخلاق""""" میگردم که امکانات آزمایشگاهی خوبی هم داشته باشه. کسی رو می شناسید بهم معرفی کنید؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط valengist نمایش پست ها
    سلااااام به همه

من رشته ام در لیسانس و فوق "زیست شناسی سلولی-ملکولی" بوده. الانم دانشجوی ترم 1 دکتری همین رشته ام تو دانشگاه تهران. می خوام تزم رو در زمینه علوم اعصاب بردارم. چیزی مث بررسی مکانیسم ملکولی یه بیماری روانی مث اوتیسم یا شیزوفرنی..... به دنبال یه استاد باسواد و """"با اخلاق""""" میگردم که امکانات آزمایشگاهی خوبی هم داشته باشه. کسی رو می شناسید بهم معرفی کنید؟

ممنون
    سلام دوست عزیز بسیار خوب. دانشگاه تهران واسه من یاد آور کلی‌ خاطره هست چون منم فارغ و التحصیل دانشکده زیست هستم. خودت اگه تو اینترنت و پاب مده سرچ کنی‌ حتما کسی‌ رو پیدا میکنی‌. یه سر به گروه فیزیولوژی گروه زیست و دانشکده فن آوریهای نوین پزشکی‌ تو خیابون ایتالیا و گروه فارمکولوژی دانشکده پزشکی بزن شاید دانشجو‌ها یا استادای اونجا کسیو رو بشناسن. ولی‌ بازم میگم خودت میتونی‌ تو پاب مده سرچ کنی‌.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

من دو موضوع هستند که میتونم روشون کار کنم و مقاله ازشون در بیارم با اساتید یکی توی حوزه هدایت اعصاب محیطی هست با تمرکز روی انعکاس های نخاعی که میره توی بحث عصب پیکری و یکی هم در باره امکان بازتوانی آکسون ها هست و پیوندشون . کدوم از اینا بدرد حوزه کار بالینی در نوروساینس میخوره؟ و ربطش بیشتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    من دو موضوع هستند که میتونم روشون کار کنم و مقاله ازشون در بیارم با اساتید یکی توی حوزه هدایت اعصاب محیطی هست با تمرکز روی انعکاس های نخاعی که میره توی بحث عصب پیکری و یکی هم در باره امکان بازتوانی آکسون ها هست و پیوندشون . کدوم از اینا بدرد حوزه کار بالینی در نوروساینس میخوره؟ و ربطش بیشتره؟
    به نظر من دومی‌ بهتره. به خصوص کار کرده بالینیش که میره تو حوزه ترمیم سیستم عصبی.

Junior Member

سلام دوستان
    من تو سایت payscaleمیزان درامد رشته نورو ساینس و بعضی رشته های دیگر نگاه کردم برای خانم ها بین 50 -100هزار دلار در سال گفته شده می خواهم بدونم این رقم درست است؟با این حساب تمام رشته های علوم پایه پزشکی هم در همین رقم درامدشون هست؟ ایا این درامد خوبی برای مدرک phd هست؟یا اینکه لیسانس 50 هزار دلار هست و دکتری 100 هزار؟اگه کسی در این مورد اطلاع دارد خواهش می کنم من را راهنمایی کند.با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط onilawow نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو سایت payscaleمیزان درامد رشته نورو ساینس و بعضی رشته های دیگر نگاه کردم برای خانم ها بین 50 -100هزار دلار در سال گفته شده می خواهم بدونم این رقم درست است؟با این حساب تمام رشته های علوم پایه پزشکی هم در همین رقم درامدشون هست؟ ایا این درامد خوبی برای مدرک phd هست؟یا اینکه لیسانس 50 هزار دلار هست و دکتری 100 هزار؟اگه کسی در این مورد اطلاع دارد خواهش می کنم من را راهنمایی کند.با تشکر
    بستگی داره به وضعیت خود شخص
    طبیعتا کسی که علوم پایه پزشکی میخونه یا مثلا نوروساینس دیگه نمیتونه انتظار درآمد نوروسرجری رو داشته باشه. و اگر پزشک هستید وقتی بخواید فیلدتون رو تغییر بدید باید به این چیزا هم فکر بکنید.
    برای phd درامد ها همین مقدار هست. حالا شاید برخی کار اکادمیک خوب هم بگیرند یه مقدار بالاتر هم بره. ولی مثلا اگر شما پزشک هستید باید بسنجید ببینید با این مقدار شما قانع میشید یا نه. من نوروساینس رو بررسی کردم درامد چندان زیادی نداره البته. از اون طرف همون نوروسرجری رو بررسی کردم از حدود 200 هزار در سال شروع میشه تا 500-600 هزار دلار. خب از اون طرف بازم اگر کسی از اول علوم پایه خونده باشه دیگه نمیتونه وارد این فیلدها بشه و طبیعتا 50 تا 100 هزار خیلی هم خوبه واسش. باید شرایط شخصی بررسی بشه و امکان ورود به زمینه های مختلف کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    بستگی داره به وضعیت خود شخص
    طبیعتا کسی که علوم پایه پزشکی میخونه یا مثلا نوروساینس دیگه نمیتونه انتظار درآمد نوروسرجری رو داشته باشه. و اگر پزشک هستید وقتی بخواید فیلدتون رو تغییر بدید باید به این چیزا هم فکر بکنید.
    برای phd درامد ها همین مقدار هست. حالا شاید برخی کار اکادمیک خوب هم بگیرند یه مقدار بالاتر هم بره. ولی مثلا اگر شما پزشک هستید باید بسنجید ببینید با این مقدار شما قانع میشید یا نه. من نوروساینس رو بررسی کردم درامد چندان زیادی نداره البته. از اون طرف همون نوروسرجری رو بررسی کردم از حدود 200 هزار در سال شروع میشه تا 500-600 هزار دلار. خب از اون طرف بازم اگر کسی از اول علوم پایه خونده باشه دیگه نمیتونه وارد این فیلدها بشه و طبیعتا 50 تا 100 هزار خیلی هم خوبه واسش. باید شرایط شخصی بررسی بشه و امکان ورود به زمینه های مختلف کاری
    شما در یه تاپیک دیگه من رو در مورد نوروساینس راهنمایی کردید. میخواستم بدونم اونجا هم در مورد درآمد راهنمایی کردید من اگه با پروژه های مکانیک که البته گرایش به بیومکانیک داشته باشه بتونم به سمت این شاخه برم، چه درآمدی رو میتونم متصور باشم؟ ممکنه سایتی که این درامدها رو میگه معرفی کنید . در ضمن حقوقی که میفرمایید سالانه است دیگه درسته؟ با تشکر.

Junior Member

با سلام و درود.من کارشناسی و ارشد بیوتکنولوجی از هندوستان دارم.می خوام بدونم امکانش هست phd در نوروساینس بگیرم.خیلی به این رشته علاقه دارم. اگر هم امکانش هست شما چه field تخصصی را در نوروساینس پیشنهاد میکنید.با سپاس فراوان.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    شما در یه تاپیک دیگه من رو در مورد نوروساینس راهنمایی کردید. میخواستم بدونم اونجا هم در مورد درآمد راهنمایی کردید من اگه با پروژه های مکانیک که البته گرایش به بیومکانیک داشته باشه بتونم به سمت این شاخه برم، چه درآمدی رو میتونم متصور باشم؟ ممکنه سایتی که این درامدها رو میگه معرفی کنید . در ضمن حقوقی که میفرمایید سالانه است دیگه درسته؟ با تشکر.
    درآمد هر رشته ای رو خیلی راحت با سرچ کردن salary و اسم اون رشته میتونید بدست بیارید از سایتهای مختلف. بله سالانه هست. ولی فکر میکنم همین رنج از 50-60K تا شاید بعد از سابقه کار داشتن و پیشرفت 100-120K
    والا دقیق نمیدونم من در مورد رشته خودم بیشتر اطلاع دارم دوستانی که اینجا هستند میتونن بهتر راهنمایی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)