صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    با رشته دامپزشکی (معدل 16.5) و تخصص (معدل 18) در یکی از شاخه های آن از دانشگاه دولتی
    6-7 مقاله ولی مربوط به نوروساینس نیست
    می تونم پذیرش برای نوروساینس مولکولار از دانشگاه های امریکا ترجیحا بدون امتحان جی ار ایی بگیرم؟
    Ms or PhD? یا حتی Bs
    اینکه PhD دارم امتیاز محسوب میشه یا نه؟ چون تو سایت یکی از دانشگاه های امریکا خواندم اگر کسی PhD داره نمی تونه دوباره یک PhD دیگه بگیره
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aran1416 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    با رشته دامپزشکی (معدل 16.5) و تخصص (معدل 18) در یکی از شاخه های آن از دانشگاه دولتی
    6-7 مقاله ولی مربوط به نوروساینس نیست
    می تونم پذیرش برای نوروساینس مولکولار از دانشگاه های امریکا ترجیحا بدون امتحان جی ار ایی بگیرم؟
    Ms or PhD? یا حتی Bs
    اینکه PhD دارم امتیاز محسوب میشه یا نه؟ چون تو سایت یکی از دانشگاه های امریکا خواندم اگر کسی PhD داره نمی تونه دوباره یک PhD دیگه بگیره
    ممنون
    ایا این امکان برای شما وجود نداره که برای پست داک اقدام کنید؟ قطعا میتونید بین انچه که در دوران phd انجام دادید و یه پروزه نوروساینس یه ارتباط کوچکی پیدا کنید. به عنوان مثال تکنیکهایی که استفاده کردید ممکنه در پروزه نوروساینس هم کاربرد داشته باشه. میتونید از یه پروژه که رنگ و بوی ضعیفی از نوروساینس داره شروع کنید و کم کم پست داکهای بعدی رو جاهایی برید که کار مورد علاقتون رو انجام میدن. میتونید به اساتید هم ای میل بزنید و ازشون کمک بخوایید. خیلی از اساتید خوشحال خواهند شد کسی رو بیارن تو لبشون که کارهای دیگه ای غیر از نوروساینس بلده. شما در طول دوره پست داک به تدریج با نوروساینس اشنا خواهید شد و بعد از 4 سال پست داک از کسی که دانشجوی دکتری نوروساینس هست وارد تر خواهید بود. درگیری با تز و کورس و... هم ندارید و حقوق معقولی دریافت خواهید کرد. در پایان هم برای کار بعد از 4 سال پست داک نوروساینس کسی به مدرک تحصیلی شما نگاه نمیکنه. به رزومه کاریتون نگاه میکنن که چه تجربیاتی دارید. phd اتلاف عمر هست و حقوقش هم ناچیزه. ورود بهش هم سخت تر از پست داکه. فکر نمیکنم دانشگاهی در امریکا پیدا کنید که جی ار ای نخواد ازتون برای phd.

Junior Member

سلام من از دانشگاه کلرادو بولدر رشتهٔ نوروساینس برای دکترا می‌خوام اقدام کنم. معدلم نوزده هست با honors تجربهٔ کار در آزمایشگه آلزایمر دارم و تز‌ روی این مورد نوشتم و احتمالا پابلیش بشه. خیلی‌ انتخاب دانشگاه برام‌ دشوار شده و نمیدونم چطورارزیابی و انتخاب شون کنم. می‌تونید راهنماییم کنید؟

Junior Member Physiologist آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد فیزیولوژی دانشگاه شهید باهنر کرمان

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان عزیزم
    بنده چند سوال داشتم پیرامون موضوع این تاپیک که اگر به آنها پاسخگو باشید ممنون می شوم
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فیزیولوژی هستم و موضوع پایان نامه ام هم بر روی کشت سلول های عصبیست
    1. با توجه به علاقه بنده در زمینه نورو، انتخاب رشته فیزیولوژی در مقطع دکتری برای من مناسب تر است یا نورو ساینس
    2. اگر وارد رشته نورو ساینس شوم در کدام شاخه ی آن موفق تر خواهم بود
    3. در حال حاضر کدامیک از کشورهای جهان در این زمینه پیش تاز هستند
    4. برای ادامه تحصیل با وجود دشواری در زمینه گرفتن ویزا انتخاب کدام کشور معقول تر بنظر می رسد
    5. از طریق رشته نوروساینس می توان وارد زمینه های پزشکی (کلینیکال) شد و یا به سمت جراحی مغز و اعصاب گرایش پیدا کرد

- صمیمانه از شما دوستان عزیزم قدردانم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آینده کاری و مالی نوروساینس

سلام
    با عرض ادب و خسته نباشید
    من تازه امسال مجاز به انتخاب رشته سراسری شدم و علاقه زیادی به نوروساینس دارم خواستم بدونم شما می دونید چه رشته هایی رو می تونم تو لیسانس بخونم که بعد بتونم در مقطع دکترا تغییر رشته بدم به نوروساینس یا علوم اعصاب؟ لطفا کمکم کنید انتخاب رشته نزدیکه منم از هیچ جا جواب نگرفتم
    ویرایش توسط besme : July 23rd, 2015 در ساعت 03:57 PM دلیل: ویرایش موضوع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط besme نمایش پست ها
    سلام
    با عرض ادب و خسته نباشید
    من تازه امسال مجاز به انتخاب رشته سراسری شدم و علاقه زیادی به نوروساینس دارم خواستم بدونم شما می دونید چه رشته هایی رو می تونم تو لیسانس بخونم که بعد بتونم در مقطع دکترا تغییر رشته بدم به نوروساینس یا علوم اعصاب؟ لطفا کمکم کنید انتخاب رشته نزدیکه منم از هیچ جا جواب نگرفتم

سلام
    البته فکر کنم الان دیگه مهلت انتخاب رشته گذشته باشه، اما میگم شاید ایندگان استفاده کنند!

اول اینکه این رشته فقط در مقطع دکترا در ایران ارائه میشه. پس با این حساب رشته هایی را میگم که با ارشدش میشه در ازمون دکترا نوروساینس شرکت کرد.

فیزیولوژیريال گرایش های مختلف زیست شناسی (سلولي و مولكولي، علوم جانوري، ميكروبيولوژي، ژنتيك و بيوشيمي)، ژنتيك انساني، آناتومي، سم شناسي، بيوشیمی، روانشناسی باليني، روانشناسی شناختي، ژنتيک پزشکی، فارماکولوژی، فيزیوتراپی، كاردرمانی، گفتاردرماني، اعضاي مصنوعي، بينايي سنجي، شنوايي شناسي

البته رشته هایی که گفتم برای دکترا نوروساینس وزارت بهداشت هست، وزارت علوم هم در این رشته برای دکترا پذیرش میکنه.

برای دانشگاههای خارج از ایران هم اکثرا ذکر شده فوق لیسانس مرتبط با نورساینس که خوب طبیعتا شامل همین رشته هایی میشه گه گفتم.

موفق باشید

سلام به همگی امیدوارم از دانشتون به من هم یاری ای برسونید
    من ارشد کامپیوتر میخونم میخوام روی موضوع علوم شناختی وهوش مصنوعی کار کنم اما نه مبحثBCI بلکه روی الگوریتم مورن ومبحثBEL .کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره که راهنماییم کنه؟ واسه موضوع پایان نامه روی چه موضوعی کار کنم بهتره؟
    ممنون میشم جوابمو بدید

Junior Member

سلام من دانشجوی شیمی محض شریف هستم.می خواستم بپرسم از شیمی ميشه پذیرش با فاند برای نوروساینس گرفت.(در ضمن سال اول کارشناسی هستم.فقط ميخواستم از الان هدفم معلوم باشه)زبان مشکلی ندارم دو سال پیش ایشان 6.5 گرفتم که برای سه سال بعد بهتر هم می تونم بیارم.در ضمن اگر بخواهم با یک رشته ی ديگه ماینور بخوانم کدوم رشته رو توصیه میکنید علوم کامپیوتر ریاضی یا فیزیک.علاقه هم بیشتر به مباحث مربوط بهconciousness memory learning است.

سلام دوستان من یه راهنمایی میخواهم
    اگر بشه میخواهم از یکی از کشورهای سوئد یا فنلاند یا المان برای مستر نوروساینس پذیرش بگیرم شرایط من هم به اینصورت هست :
    Ibt: 100
    معدلم ۱۵ توی رشته سلولی و موکولی آزاد تهران
    شش ماه هم سابقه کار توی آزمایشگاه تشخیص طبی رو دارم
    دوره ها و کارگاه های زیادی شرکت کردم
    ایا نیاز gre بگیرم؟ جنرال یا سابجکت؟
    ایا شانسی دارم یا سال اینده با رزومه بهتری اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masterhaji نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه راهنمایی میخواهم
    اگر بشه میخواهم از یکی از کشورهای سوئد یا فنلاند یا المان برای مستر نوروساینس پذیرش بگیرم شرایط من هم به اینصورت هست :
    Ibt: 100
    معدلم ۱۵ توی رشته سلولی و موکولی آزاد تهران
    شش ماه هم سابقه کار توی آزمایشگاه تشخیص طبی رو دارم
    دوره ها و کارگاه های زیادی شرکت کردم
    ایا نیاز gre بگیرم؟ جنرال یا سابجکت؟
    ایا شانسی دارم یا سال اینده با رزومه بهتری اقدام کنم؟
    سلام . شما برای اروپا نیازی به GRE ندارین و فقط ممکنه بعی از دانشگاه ها مثل University of Bonn در آلمان امتحان ورودی بگیره . این نکته هم حواستون باشه که دانشگا های سوئد هزینه تحصیلی زیادی داره . سابقه کار جزو requirements دانشگاه ها نیس ولی بهش اهمیت می دن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)