صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آینده کاری و مالی نوروساینس

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834
    و طبیعتا با توجه بودجه خیلی بالایی !!! که به تحقیقات اختصاص داده میشه...و جیبهای گشنه فراوان..شما نمیتونین رو بازار کار ایران زیاد حساب کنید/.

البته بستگی هم داره شما خودت رو به کدوم باند! تخقیقاتی وصل کنید...اونوقته که زمین تا آسمون درآمدوتون متفاوته/.
    اینهایی که گفتید هم درسته و باید مد نظر قرار بگیره.

Junior Member

کدوم دانشگاه ها دیگه نوروساینس رو داره ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ninfea7o
    کدوم دانشگاه ها دیگه نوروساینس رو داره ؟
    اکثر دانشگاههای دنیا این رشته رو دارند. کافی تو وبسایت دانشگاهها search کنید.

hamid2495
    Guest

من دانشجوی پزشکی سال آخرم و مشتاقم در زمینه نوروساینس در خارج از کشور ادامه تحصیل بدم. کسی میتونه اطلاعاتی بهم بده؟ اینکه چه جوری میتونم apply کنم وهزینه تحصیلش چقدره؟ آیا باید مدرکم رو آزاد کنم و نیازی به رفتن طرح داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

در مورد اینکه چه جوری اپلای کنید تو این سایت به اندازه کافی بحث شده کافیه یه کم جستجو کنید
    جواب بقیه سوالتتون هم با سرچ پیدا می کنید

و اینکه بله با پزشکی میتونید و باید حتما مدرکتون رو ازاد کنید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نحوه اپلای کردن که با بقیه رشته فرقی نداره اینه که شما یه سایت دانشگاه مورد نظر برید و ببینیدشرایط مورد نیاز رو چک کنید که مثلا ایا gre نیاز داره یا خیر و با استاد مربوطه تماس بگیرید

شما در زمینه نورو ساینیس هیچ تجربه ای دارید مقاله؟

البته اگه شما بتونید gre subject رو امتحان بدید قطعا شانستون رو بالا خواهید ب البته ممکنه اصلا این ازمون جزو شرایط اون دانشگاه نباشه البته برخی از دانشگاهه strongly recommend یعنی اجباری نیست اما قویا توصیه می کنند که این ازمون رو بدید
    به نظر من شما اولین کاری که می کنید این باشه که در اولین فرصت وب سایت چند تا دانشگاخ در امریکا کا نا دا و حتی در اروپا در مورد این رشته را چک کنید که شرایطشون دستت بیاد

نتیجه کارتون هم اینجا بزارید تا دیگران هم استفاده کنند

موفق باشید
    ..
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

reza_m
    Guest

Question پذیرش در neoroscience گرایش neurophisiology

سلام
    من لیسانس زیست جانوری دارم و میخوام درباره neurophisiology و دانشگاههایی که اونو ارایه میدن بدونم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در neoroscience گرایش neurophisiology

شما باید دانشگاهای مورد نظرتون رو تک تک چک کنید تا ببینید کدوم دانشگاهها این رشته رو دارند البته توی دپارتمانهای science یا پزشکی دنبالش بگردیید
    موفق باشید

سلام دوستان
    من رشتم زیست شناسی ه رشته لیسانسم زیست شناسیه ولی گرایش ارشدم ارتباطی با نوروساینس نداره می خواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش در این رشته را دارم؟
    اگر مقاله پژوهشی در این زمینه یا زمینه نزدیک به اون بدم امکان گرفتن پذیرش هست؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

to keivanpro:
    دوست عزیز رشته نورو ساینس یکی از رشته های مجموعه Biomedicine است اگر شما به سایت دانشگاههای که در رشته های Biomedicine دانشجو می گیرند مراجعه کنید متوجه خواهید شد که داوطلبان را به داشتن مدرک دریک رشته خاص محدود نکرده اند هرچند در برخی از جاها اسم چند رشته به خصوص را می اورند اما در آخر همان جمله قید می کنند که کلیه رشته های مرتبط با علوم پزشکی و زیست شناسی می توانند داوطلب ورود به رشته مربوطه شوند

قطعا شما شانش گرفتن پذیرش نه تنها در این رشته بلکه در سایر رشته ای Biomedicine را دارید بنابراین از این بابت اصلا جای نگرانی نست فقط و فقط به فکر تقویت cv خود باشید و ذهن خود را درگیر مسایل حاشیه ای نکنید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)