صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

سلام من امسال کارشناسی زیست جانوری شیراز قبول شدم میخواستم بدونم برای ارشد چه رشته ای واسه خارج اقدام کنم که بتونم دکترا نوروساینس برم؟ و آیا من با این کارشناسی میتونم برای رشته های مثل ژنتیک پزشکی یا بیوتکنولوژی یا سلولی مولکولی پذیرش بگیرم؟ و کدوم یک از این ها از لحاظ بازار کار و درآمد بهتر است؟

با عرض سلام و خسته نباشید سوالی که از خدمتتون داشتم این هستش که من در حال حاضر دانشجوی phd نوروساینس دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم و بسیار علاقه مند هستم که برای postdoc آمریکا اقدام کنم میخواستم بدونم که در این مسیری که درپیشرو دارم چه فاکتورهای مثبتی باید داشته باشم؟ و از لحاظ مقاله، زبان باید در چه سطحی باشم و اینکه نیاز به GRE هستش؟ و اینکه در مجموع چه راهکارهایی
    به من پیشنهاد میدین؟
    ممنون از لطفتون

سلام خدمت کاربران
    من دو لیسانس زیست شناسی عمومی و محیط زیست از دانشگاه پیام نور دارم و می خوام برای ارشد دانشگاه تهران اقدام کنم که برای دکترا در خارج از کشور در نوروساینس فاند بگیرم. حال برای رشته ی ارشد بین علوم شناختی و فیزیولوژی جانوری تردید دارم، به نظرتون کدام رشته بیشتر شانسم را بالا می برد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_77777 نمایش پست ها
    سلام خدمت کاربران
    من دو لیسانس زیست شناسی عمومی و محیط زیست از دانشگاه پیام نور دارم و می خوام برای ارشد دانشگاه تهران اقدام کنم که برای دکترا در خارج از کشور در نوروساینس فاند بگیرم. حال برای رشته ی ارشد بین علوم شناختی و فیزیولوژی جانوری تردید دارم، به نظرتون کدام رشته بیشتر شانسم را بالا می برد؟
    سلام
    فیزیولوژی جانوری شانس بیشتر. البته وابسته به موضوع تز و مقاله هست که در زمینه نوروساینس باشد. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.منچند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من کارشناسیم رو فیزیک خوندم و ارشدمو mba دارم میخونم و پایان نامه مو روی مالی عصبی(نوروفاینانس)دارم کار میکنم به خاطر همین به نوروساینس علاقه مند شدم.سوالام اینه:
    1)با این رشته های تحصیلی امکان پذیرش در دانشگاه های کانادا رو دارم؟
    2)برای دکترا پژوهش و مقاله مرتبط چقدر باید باشه؟
    3)اگه بخوایم به جای دکتری از مستر ادامه بدم فاند میدن برا مستر؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی با معدل 14 دارم و تصمیم گرفتم ارشد زیست جانوری بدم که برای اپلای نوروساینس بک گراند لازمو به دست بیارم
    ولی هنوز دودلم که امکان پذیره این مسیر یا نه
    به نظرتون این تغییر رشته و معدل بالای ارشد میتونه باعث بشه که لیسانسمو در نظر نگیرن؟مرتبط هم نیست آخه
    واسه ارشد مجدد هم ترجیحا دوست دارم اقدام کنم
    حالا خواهشا نظراتتونو بگین که آیا ممکنه که بتونم قانع کنم استادیو با این روش یا بهتره وقتمو تلف نکنم؟

ببخشید من یک سوال دارم بحث اعصاب و نوروساینس به صورت تحقیقی در دانشگاه های المان به چه صورت هستش در زمینه رشته مهندسی پزشکی ؟

ابا شما از این موضوع هم اطلاعات دارید که به من کمک کنید ؟

و اینکه کسی هستش که منو کمک کنه تا من بفهمم چجوری باید در دانشگاه های المانی به زبان المانی مهندسی پزشکی تدریس میکنن سرچ بزنم تا بفهمم تحقیق این رشته در زمینه نوروساینس های بیشتر بوده یا در زمینه توانبخشی عضلانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط ummm : August 10th, 2019 در ساعت 02:30 PM

Junior Member

سلام من دانشجوی رشته ی زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه ازاد هستم میخواستم بپرسم میشه از از این رشته برای نوروساینس در امریکا یا کانادا پذیرش گرفت؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط melz نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی رشته ی زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه ازاد هستم میخواستم بپرسم میشه از از این رشته برای نوروساینس در امریکا یا کانادا پذیرش گرفت؟
    بله میتونید. یک مقاله مرتبط خیلی کمک میکنه

سلام.
    من ۲۵ سالمه. دانشجوی انصرافی هنر هستم و مدرک دانشگاهی ندارم. به رشته ی نوروساینس خیلی علاقه مند شدم ولی ظاهرا تو ایران این رشته فقط تو مقطع دکترا هست. می خواستم ببینم من اگر تو ایران تو رشته زیست شناسی از دانشگاه های دولتی پذیرش بگیرم و یکی دو ترم هم بخونم می تونم برای کارشناسی کشورهای دیگه فاند بگیرم یا نه؟ حالا اگر در این شرایط نمیشه اگر لیسانس رو ایران بگیرم چطور؟ می تونم برای ارشد خارج از ایران فاند بگیرم؟ کشورهای اروپایی یا کانادا؟ کجا بهتر و راحت تره؟ من پول کمی می تونم با خودم ببرم و باید همزمان با تحصیل کار هم بکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)