صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آینده کاری و مالی نوروساینس

سلام
    میشه لطف کنید به سوال من پاسخ بدید
    من PhD فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران خوندم و زمینه تز دکترا و فوق لیسانسم نوروساینس هست. به نظر شما اگر برای Postdoc خارج از کشور اقدام کنم بهتر هست یا اگر بخوام مستقیما برای شغلی که در ارتباط با رشته ام هست apply کنم. کدامیک احتمال موفقیت بیشتری داره؟ در ضمن میخوام کشوری برم که احتمال اقامت برای بعدش هم وجود داشته باشه

Junior Member

سلام
    میشه در مورد نوروساینس بیشتر برای من توضیح بدید ممنون میشم
    من ترم اول فیزیولوژی دردانشگاه علوم پزشکی شهرستان هستم
    همونطور که خودتون میدونید گرایشات این رشته در ایران نود درصد مغزواعصاب(نوروساینس)وقلب وعروق است
    من نوروساینس را انتخاب کردم وباتوجه به اینکه مایلم پایان نامه ام در همین مورد باشه و قصد ادامه تحصیل دکترا در خارج از کشور را دارم مایلم از حالا اطلاعات عمومی و علمیه کافی و لازم را در این مورد داشته باشم
    لطفا منو راهنمایی کنید
    لطفابامن در تماس باشید
    متشکرم

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Niiloofar نمایش پست ها
    سلام
    میشه در مورد نوروساینس بیشتر برای من توضیح بدید ممنون میشم
    من ترم اول فیزیولوژی دردانشگاه علوم پزشکی شهرستان هستم
    همونطور که خودتون میدونید گرایشات این رشته در ایران نود درصد مغزواعصاب(نوروساینس)وقلب وعروق است
    من نوروساینس را انتخاب کردم وباتوجه به اینکه مایلم پایان نامه ام در همین مورد باشه و قصد ادامه تحصیل دکترا در خارج از کشور را دارم مایلم از حالا اطلاعات عمومی و علمیه کافی و لازم را در این مورد داشته باشم
    لطفا منو راهنمایی کنید
    لطفابامن در تماس باشید
    متشکرم
    درود

دوست خوب من عرض کنم خدمتتون که گرایش neuroscience خود متشکل از چندین علم هست . اگر با دید مهندسی بهش نگاه کنین و وارد این نوع فیلد بشین روی سیگنال های مغزی در حالات مختلف مغزی اعم از خواب ، ضرع ، یادگیری ، بیماری و ... کار خواهید کرد که اصطلاحا بهش می گن Neuroengineering , BCI و ... . البته گرایش های دیگه ای هم داره مثلا Neuroimaging روی مدلاسیون و آنالیز تصاوبر مغزی کار می کنه ... و حتی وارد فیلد توانیخشی بیماری های مغز و اعصاب هم می تونین بشین . اما اگر از دید زیستی به قضیه نگاه کنین و واردش بشین کلا می رین تو علم بالینی و تحقیقات کلینیکی اعم Neurophysiology , ... . دید دیگه ای میشه داشت به این فیلد دید فلسفی و زیستی هست که شامل علوم شناختی ، فلسفه ذهن ، اعصاب رفتاری ، اعصاب محاسباتی و ... خواهید شد . علوم اعصاب بسیار جذاب هست از این رو که اکثر Research base هست و برپایه اون حرکت می کند . من به شخص تمام پروژه هام رو روی این موضوع البته از دید مهندسی پایه گذاری کردم . اگر بصورت تخصصی می خواین حتما به لینک ویکی پدیا برین چون جالب توضیح داده است

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط matin2326 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید به سوال من پاسخ بدید
    من PhD فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران خوندم و زمینه تز دکترا و فوق لیسانسم نوروساینس هست. به نظر شما اگر برای Postdoc خارج از کشور اقدام کنم بهتر هست یا اگر بخوام مستقیما برای شغلی که در ارتباط با رشته ام هست apply کنم. کدامیک احتمال موفقیت بیشتری داره؟ در ضمن میخوام کشوری برم که احتمال اقامت برای بعدش هم وجود داشته باشه
    درود

من به شخصه اگر بودم برای دانشگاه های Top10 برای Postdoc اقدام می کردم بعد اقدام می کردم مخصوصا آمریکا

محمدرضا

Junior Member

ممنون از راهنماییتون(فانتاستیک)م
    پس چون ارشدفیزیولوژی هستم وارد مجموعه بالینی میشم که البته اگه پایان نامه ام در مورد نوروساینس باشه.اگه بخوام از حالا فکر مقاله باشم و برای دکترا بورسیه بگیرم بازهم امریکا را پیشنهاد میدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Niiloofar نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون(فانتاستیک)م
    پس چون ارشدفیزیولوژی هستم وارد مجموعه بالینی میشم که البته اگه پایان نامه ام در مورد نوروساینس باشه.اگه بخوام از حالا فکر مقاله باشم و برای دکترا بورسیه بگیرم بازهم امریکا را پیشنهاد میدین؟
    درود

خواهش می کنم ببینین مثلا در دانشگاه کمبریج و همچنین آکسفورد گروه های بسیار بسیار مجهز و قوی مشغول هستن ، چون فرمودین پساداک و اقامت فکر کنم دیگه همه نگاه ها میره به سمت آمریکا اما برای دکترا علاوه بر آمریکا می تونین برای جاهای دیگه هم اقدام کنین که شانستون بالاتر بره انشالله که قبول می شین

محمدرضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

من به شخصه اگر بودم برای دانشگاه های Top10 برای Postdoc اقدام می کردم بعد اقدام می کردم مخصوصا آمریکا

محمدرضا
    سلام ممنون از پاسختون
    من خودم هم آمریکا رو به بقیه کشورها ترجیح میدم ولی شنیدم که با گرفتن postdoc نمیتوان اونجا برای اقامت اقدام کرد و با توجه به نوع ویزایی که میدن مراحل خیلی سختی داره میخواستم بدونم شما از مراحل گرفتن ویزا و نوع ویزا و شرایط اقامت آمریکا بعد از postdoc اطلاعی دارید؟
    من حدود 7 تا مقاله isi هم در زمینه نوروساینس دارم و امتیازاتم برای مهاجرت استرالیا و کانادا هم بد نیست ولی آمریکا رو بیشتر میپسندم نمیدونم ارزش ریسک کردن رو داره یا نه؟ اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط matin2326 نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون
    من خودم هم آمریکا رو به بقیه کشورها ترجیح میدم ولی شنیدم که با گرفتن postdoc نمیتوان اونجا برای اقامت اقدام کرد و با توجه به نوع ویزایی که میدن مراحل خیلی سختی داره میخواستم بدونم شما از مراحل گرفتن ویزا و نوع ویزا و شرایط اقامت آمریکا بعد از postdoc اطلاعی دارید؟
    من حدود 7 تا مقاله isi هم در زمینه نوروساینس دارم و امتیازاتم برای مهاجرت استرالیا و کانادا هم بد نیست ولی آمریکا رو بیشتر میپسندم نمیدونم ارزش ریسک کردن رو داره یا نه؟ اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    درود

متاسفانه خیر دوست خوب من به تاپیک آمریکا مراجعه کنین اونجا سوالتون رو مطرح کنین دوستان هستن که کمک بهتری می تونن تو این زمینه انجام بدن

محمدرضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Animal science. Isfahan University of Technology

سلام و خسته نباشید. ممنون از فروم خوتون
    من لیسانس مهندسی کشاورزی-علوم دامی یا اصطلاحاً Animal science از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم.
    ایلتس 6.5
    ترجمه و چاپ کتاب اصول بیوشیمی با یکی از استادان مطرح در این زمینه
    3 مقاله داخلی در زمینه مشکلات بیماری ورم پستان
    2 مقاله خارجی در همین زمینه دارم
    شرایط کاری خیلی خوبی دارم اما من عاشق رشته های زیست یا مرتبط با پزشکی هستم
    از دو دانشگاه انگلیس تو رشته master of molecular biology and biotechnology و دانشگاه NTNU نروژ و دانشگاه La Trob استرالیا پذیرش گرفتم اما چون برای همین رشته و Medical Neuroscience هم تو آلمان اپلای کردم، منتظر جواب اونا هم هستم. لطفاً فکر نکنید من خیلی اعتماد به نفس دارم که رفتم سراغ این رشته اما امان از عشق و علاقه به یک کار. به نظرتون من شانسی برای گرفتن پذیرش تو این رشته دارم؟ آخه فکر کنم خیلی سخت پذیرش میدن
    ممنون اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz5087 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. ممنون از فروم خوتون
    من لیسانس مهندسی کشاورزی-علوم دامی یا اصطلاحاً Animal science از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم.
    ایلتس 6.5
    ترجمه و چاپ کتاب اصول بیوشیمی با یکی از استادان مطرح در این زمینه
    3 مقاله داخلی در زمینه مشکلات بیماری ورم پستان
    2 مقاله خارجی در همین زمینه دارم
    شرایط کاری خیلی خوبی دارم اما من عاشق رشته های زیست یا مرتبط با پزشکی هستم
    از دو دانشگاه انگلیس تو رشته master of molecular biology and biotechnology و دانشگاه NTNU نروژ و دانشگاه La Trob استرالیا پذیرش گرفتم اما چون برای همین رشته و Medical Neuroscience هم تو آلمان اپلای کردم، منتظر جواب اونا هم هستم. لطفاً فکر نکنید من خیلی اعتماد به نفس دارم که رفتم سراغ این رشته اما امان از عشق و علاقه به یک کار. به نظرتون من شانسی برای گرفتن پذیرش تو این رشته دارم؟ آخه فکر کنم خیلی سخت پذیرش میدن
    ممنون اگه راهنمایی کنید.

پذیرش با بورس؟ دکتری یا ارشد؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)