صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Animal science. Isfahan University of Technology

پیش فرض پاسخ : آینده کاری و مالی نوروساینس

برای من پذیرش بدون بورس اما بدون شهریه دانشگاه هم قابل قبوله. برای ارشد می پرسم. ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran

Thumbs up راهنمایی : منابع مرتبط با رشد تومور های مغزی ( تصاویر ، فیلم و ... )

درود

دوستان و عزیزان همونطور که از عنوان مشخص هست من برای پژوهشی نیاز به منابعی جهت مشاهده روند رشدی تومور های مغزی حالا با استفاده از تصاویر دستگاه های MRI , ... یا ویدیو ها و سایت های مرتبط دارم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض سوال : نرم افزارهای مرتبط با علوم اعصاب ، مهندسی اعصاب و مهندسی پزشکی

درود

دوستان می خواستم بدونم تو این وقت باقی مونده که دارم بهتر است رو چه نرم افزارهایی کار کنم که مهارت هام بیشتر شه درحوزه علوم اعصاب و مهندسی اعصاب و مهندسی پزشکی .... ؟؟؟؟ البته من متلب ( پردازش تصویر و ویدیو ، پردازش سیگنال رو بلد هستم البته نه ایده آل اما تا اونجا که جا داشته پیش رفتم ) . من می خوام نرم افزارهای مرتبط با علاقه مندی هام باشه که دیگه چیزی نمونه

علاقه مندی هام : Neuroscience , Neuroimaging , Neuroengineering , Neurorehabilitation , Brain Computer Interface ( BCI

با سپاس فراوان

محمدرضا

پیش فرض پاسخ : سوال : نرم افزارهای مرتبط با علوم اعصاب ، مهندسی اعصاب و مهندسی پزشکی

به نظرم ImageJ هم بد نیست بلد باشین

پیش فرض پاسخ : سوال : نرم افزارهای مرتبط با علوم اعصاب ، مهندسی اعصاب و مهندسی پزشکی

درود

با سپاس فراوان . من لیستی از نرم افزارها رو جمع کردم از اینترنت ... .به نظرتون رو کدوم ها خوب هست کار کنم .

, Imagej , MIPS , MicroDicom , eProb , NeuroComet , NeuroTrace , FIJI , Mango , 3D Slicer , Bioimage Suite , BrainMagix , BESA , Brain Image Analysis Package , Neuro Lens

محمدرضا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آشنايي با ساختار مغز

اینو دانلود کن 250 برگه و به نظرم با تصاویر و اشکال رنگی که داره خیلی کمک میکنه
    http://www.ebook3000.com/Atlas-of-Fu...my_132921.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

با ارشد فیزیولوژی واسه دکترا نوروساینس بخونی بهتره یا قلب و عروق ؟با توجه به اینکه به هر دو علاقه داشته باشی

سلام. من ارشد زبان شناسی دارم پایان نامه ام در مورد Neuroscience هستش و یه مقاله ISI هم تو این زمینه دارم و یه مقاله ISI تو زبان شناسی. می خواستم بدونم دانشگاه های نیوزلند و استرالیا برای دکترای این رشته چقدر فاند می دن؟ در ضمن دانشگاه دولتی درس خوندم معدل ام بالای 17 است. فقط آیلتس ندارم که قراره به زودی بگیرم. می تونم با این شرایط بورس بگیرم؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz university of medicall siences.dental school

پیش فرض پاسخ : آینده کاری و مالی نوروساینس

سلام من دانشجوی ترم 3 دندانبزشکی شیراز هستم...من علاقه ای ب رشتم ندارم و چند وقتیه خیلی کم با نوروساینس اشنا شدم و فکر میکنم عاقه دارم.بهترین حالتی ک انتظار دارم اینه ک میخام بدونم اصلا امکانش هست ک من تخصصمو بگیرم و مقاله نورو related بدم و واسه phd نورنو فلوشیب بگیرم ؟و البته اجازه ی کار با مدرکم!؟ک هم از لحاظ مالی خیالم راحت باشه(هم ایران هم هونجا)و هم ب علاقم برسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simin69 نمایش پست ها
    با ارشد فیزیولوژی واسه دکترا نوروساینس بخونی بهتره یا قلب و عروق ؟با توجه به اینکه به هر دو علاقه داشته باشی
    سلام
    مهمترین فاکتور موضوع پایان نامه شما هست. من خودم ارشد فیزیولوژی بودم الان دارم دکترای نروساینس (دانشگاه آلبرتا) میخونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)