صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

سلام لیسانس من میکروبیولوژی بوده و فوق لیسانس هم گرایش سیتماتیک زیست گیاهی دانشجو هستم .
    ولی شدیدا عشق به ادامه تحصیل در رشته نوروساینس دارم ، میخواستم بدونم با کارشناسی میکروبیولوژی میتونم پذیرش برای فوق این رشته بگیرم یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khaterehb نمایش پست ها
    سلام لیسانس من میکروبیولوژی بوده و فوق لیسانس هم گرایش سیتماتیک زیست گیاهی دانشجو هستم .
    ولی شدیدا عشق به ادامه تحصیل در رشته نوروساینس دارم ، میخواستم بدونم با کارشناسی میکروبیولوژی میتونم پذیرش برای فوق این رشته بگیرم یا نه ؟
    به نظر من میشه اگرچه سابقه پژوهشی مرتبط نداری ولی واسه مستر میشه. واسه پی اچ دی امکانش خیلی کمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط entezar نمایش پست ها
    به نظر من میشه اگرچه سابقه پژوهشی مرتبط نداری ولی واسه مستر میشه. واسه پی اچ دی امکانش خیلی کمه
    ممنون از پاسخ دهی
    در رزومه کارهای پژوهشی زیادی دارم ، ولی خیلی مرتبط با این رشته نیست . شاید تنها مقاله ایم که بتونیم ربط بدیم " درمان سرطان و نانو ذرات " بوده ، کارهای پژوهشی دارم ولی خب مرتبط نیست . در نظر دارم موضوع پایان نامه چیزی انتخاب کنم با مضمون اثر یک گیاه دارویی بر عملکرد مغز و ...
    شاید بتونم ازش دو سه تا مقاله انتخاب کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khaterehb نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دهی
    در رزومه کارهای پژوهشی زیادی دارم ، ولی خیلی مرتبط با این رشته نیست . شاید تنها مقاله ایم که بتونیم ربط بدیم " درمان سرطان و نانو ذرات " بوده ، کارهای پژوهشی دارم ولی خب مرتبط نیست . در نظر دارم موضوع پایان نامه چیزی انتخاب کنم با مضمون اثر یک گیاه دارویی بر عملکرد مغز و ...
    شاید بتونم ازش دو سه تا مقاله انتخاب کنم
    بسیار خوب هست البته واسه ارشد داشتن مقاله ضروری نیست. بیشتر معدل مهم هست ونمره زبان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : MD-PhD

سلام. من مي خوام واسه مستر نوروساينس اقدام كنم.هيچ مقاله و فعاليتي هم در اين زمينه نداشتم تا حالا. به نظرتون مي تونم پذيرش و فاند بگيرم؟كسي با تجربه مشابهي هست اينجا؟ شانسم تو دانشگاه هاي آلمان بيشتره به نظزتون يا كانادا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeaa نمایش پست ها
    سلام. من مي خوام واسه مستر نوروساينس اقدام كنم.هيچ مقاله و فعاليتي هم در اين زمينه نداشتم تا حالا. به نظرتون مي تونم پذيرش و فاند بگيرم؟كسي با تجربه مشابهي هست اينجا؟ شانسم تو دانشگاه هاي آلمان بيشتره به نظزتون يا كانادا؟
    یکم بیشتر توضیح بدید. ۱-معدل؟ ۲- رشته لیسانست ؟ ۳- نمره زبان؟
    ولی در کل واسه مستر پذیرش گرفتن داشتن مقاله اجباری نیس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

رشته ام پزشکیه..معدلم هم 16.47 نمره آیلتس هم 6.5.. مرسی

Junior Member

شرایط خوبی داری. اگه وقت داری و الان دانشجو هستی یه پروژه مرتبط با نوروساینس انجام بدی و مقالش چاپ بشه میتونی جای مستر واسه پی اچ دی اپلای کنی. نمره زبانت هم خوبه ولی اگه بتونی یه بار دیگه امتحان بدی و 7 بگیری اون وقت گزینه های انتخابت بیشتره.بدون مقاله هم میتونی واسه پی اچ دی اپلای کنی ولی خب شانس کمتری داری. به نظر من اول واسه امریکا وکانادا اپلای کن. البته برخی از دانشگاههای امریکا جی آر ایی میخوان ولی واسه کانادا اجباری نیس. اینکه پزشکی خوندی خودش یه امتیاز مثبته خلاصه اینکه با کلاسه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

همونطور که دوستمون گفتن، به نظرم بهترین کار اینه که پایان نامتون رو رو موضوع مرتبط با نوروساینس کار کنید. دپارتمان فیزیولوژی معمولا بهترین گزینه برای این امر هست.
    برای افزایش سطح علمی و همینطور تقویت رزومتون هم میتونید از کورسهای انلاین که توسط دانشگاههای معتبر جهان ارائه میشه و گاه همراه مدرک هم هست استفاده کنید:
    https://www.coursera.org/courses?search=neuroscience
    ویرایش توسط erfan1985 : June 20th, 2014 در ساعت 02:26 AM

Junior Member

سلام
    من فوق ليسانس مهندسي كامپيوتر با معدل ١٧/٨ از دانشگاه اميركبير ، نمره زبان ندارم و پايان نامه ام در فيلد واسط مغز و كامپيوتربود، ٢ مقاله در دست اقدام دارم و يك دوره ١ ماهه كارگاه مدلسازي مغز و شناخت رو گذرونده ام ، در ٢تا workshop كه براي اولين كنفرانس بين المللي نقشه برداري مغز ايران برگذار شد شركت كردم به نام هاي eeg و FMRI
    مي خواستم ببينم با توجه به نامرتبط بودن ليسانس(مهندسي شيمي) و پايين بودن معدل ليسانس ، شرايطم براي گرفتن پذيرش و فاند در دكتري رشته computational neuroscience چطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)