صفحه 8 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 203

موضوع: علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم اعصاب و نوروساینس (Neuroscience)

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق ليسانس مهندسي كامپيوتر با معدل ١٧/٨ از دانشگاه اميركبير ، نمره زبان ندارم و پايان نامه ام در فيلد واسط مغز و كامپيوتربود، ٢ مقاله در دست اقدام دارم و يك دوره ١ ماهه كارگاه مدلسازي مغز و شناخت رو گذرونده ام ، در ٢تا workshop كه براي اولين كنفرانس بين المللي نقشه برداري مغز ايران برگذار شد شركت كردم به نام هاي eeg و FMRI
    مي خواستم ببينم با توجه به نامرتبط بودن ليسانس(مهندسي شيمي) و پايين بودن معدل ليسانس ، شرايطم براي گرفتن پذيرش و فاند در دكتري رشته computational neuroscience چطوره؟
    سلام رشته نوروساینس یه رشته ای هست که از هر فیلدی که باشی میتونی توش ادامه تحصیل بدی .
    معدل لیسانست زیاد مهم نیس واسه دکتری به معدل فوق لیسانست نگاه میکنن. ولی واسه پذیرش گرفتن سعی کن شاخه ای از نوروساینس رو انتخاب کنی که یه پیش زمینه ای داشته باشی مثلا همین کامپوتیشنال نوروساینس خوبه البته واسه شما اف ام آر آی هم بد نیست ولی یکم باید تو آمار و آنالیز قوی باشی و نوراناتومی هم بلد باشی.

واسه دکترا داشتن مقاله خیلی مهمه . امتحان زبان که دیگه جای خود داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط entezar نمایش پست ها
    سلام رشته نوروساینس یه رشته ای هست که از هر فیلدی که باشی میتونی توش ادامه تحصیل بدی .
    معدل لیسانست زیاد مهم نیس واسه دکتری به معدل فوق لیسانست نگاه میکنن. ولی واسه پذیرش گرفتن سعی کن شاخه ای از نوروساینس رو انتخاب کنی که یه پیش زمینه ای داشته باشی مثلا همین کامپوتیشنال نوروساینس خوبه البته واسه شما اف ام آر آی هم بد نیست ولی یکم باید تو آمار و آنالیز قوی باشی و نوراناتومی هم بلد باشی.

واسه دکترا داشتن مقاله خیلی مهمه . امتحان زبان که دیگه جای خود داره.
    ممنون از راهنمايي تون
    منظورت از ادامه تحصيل در FMRI تحصيل در گرايش neuroimaging هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razavi825 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي تون
    منظورت از ادامه تحصيل در FMRI تحصيل در گرايش neuroimaging هست؟

بله. میتونی واسه اطلاعات بیشتر تو این کورس آن لاین ثبت نام کنی . من خودم ثبت نام کردم.
    https://www.coursera.org/course/fmri

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

سلام
    نورو ساینس میشه از پایه خوند؟
    یعنی دیگه به جای پزشکی خوندن و بعد رفتن یا کلا هر رشته ای از همون اول خود رشته رو بخونی و اگر نه نزدیک ترین رشته بهش چی هست؟
    ممنون میشم وضعیت درامدی این رشته رو هم بفرمایید و وضعیت کاریش از نظر امکان پیدا کردن و.... طبیعتا منظورم فردی با داشتن رزومه خوب و مدرک دکترای این رشته هست.
    سپاس زیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    سلام
    نورو ساینس میشه از پایه خوند؟
    یعنی دیگه به جای پزشکی خوندن و بعد رفتن یا کلا هر رشته ای از همون اول خود رشته رو بخونی و اگر نه نزدیک ترین رشته بهش چی هست؟
    ممنون میشم وضعیت درامدی این رشته رو هم بفرمایید و وضعیت کاریش از نظر امکان پیدا کردن و.... طبیعتا منظورم فردی با داشتن رزومه خوب و مدرک دکترای این رشته هست.
    سپاس زیاد
    تو ایران فقط پی اچ دی نوروسایس وجود داره یعی نمیتونید از اول نوروسایس بخونید واسه همین از رشته های مرتبط با بیولوژی یا پزشکی مبان تو ای رشته. در مورد آینده شغلی هم بیشتر مربوط به تحقیقات میشه.

سلام
    1.نوروفیدبک جز این رشته حساب میشه؟
    2.چه کشور هایی این رشته را دارد؟

سلام
    آیا با لیسانس روانشناسی میتونم برای مستر نوروساینس اپلای کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من ترم 10 پزشکی هستم و میخوام واسه PH.D نوروساینس امریکا اپلای کنم. پایان نامه مرتبط با نوروساینس با گروه روان پزشکی برداشتم و 2 تا مقاله در دست چاپ بازم در زمینه روان پزشکی دارم (البته نویسنده دومم. این دو تا مقاله هم قراره تو ژورنالای با ایمپکت فاکتور 2- 2.5 چاپ بشن). هنوز 2 سال تا پایان درسم باقی مونده و 2 سال طرحم تصمیم دارم کار تحقیقاتی واسه تقویت CV انجام بدم. سوالم اینه که آیا با نمره جی آر ای و تافل خوب، شانس دارم از دانشگاههای تاپ مث جانز هاپکینز پذیرش بگیرم؟ یا حداقل!!! 100 تاپ؟ آخه جوری که من پرس و جو کردم رقابت انقدررر بالاس که شانس ما واسه این دانشگاهها آنچنان زیاد نیس سوال دیگم اینه که من میخوام نوروساینس شناختی پذیرش بگیرم. آیا نیاز هس که با گروه فیزیولوژی هم کار تحقیقاتی بردارم؟ آخه من کار آزمایشگاهی بلد نیستم و کارایی که انجام دادم بیشتر بالین بودن...
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره جواب بده
    ویرایش توسط mmmina : August 23rd, 2014 در ساعت 12:10 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

سلام. دوستاني كه نروساينس كار ميكنن و براي مقاله كار ميكنن يا ايده اي دارن در صورتي كه نيازمند به شبيه سازي، مدل سازي، بهينه سازي و ... هستند به من خبر بديد ( لطفا پيام خصوصي بديد)

سلام
    1.نوروفیدبک جز این رشته حساب میشه؟
    2.چه کشور هایی این رشته را دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)