صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 137

موضوع: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

سلام دوستان من حدود 2500 دلار کانادا در کشور کانادا دارم که توی کارت هست میخوام به ایران منتقل کنم. اگه کسی به دلار کانادا نیاز داره بهم پیام بده. من معادل ریالیش رو بدون کارمزد ازتون در تهران تحویل میگیرم. اگه بخوام با صرافی کار کنم ازش خیلی کم میکنه تا انتقالش بده ایران. این واسه دانشجوهایی خوبه که در کانادا در حال تحصیل هستن
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

سلام دوستان
    من میخوام 20 هزار دلار با خودم ببرم کانادا. به نظرتون ریسکش چقدر هست؟ اگر لای وسایلم بذارم دستگاه میتونه تشخیص بده و پیداش کنن؟

سلام دوستان

می‌خواستم ببینم در یک ماه گذشته با توجه به مشکلات ارزی آیا در فرودگاه امام چک می‌کنن که شما چقدر پول با خودتون خارج می‌کنید و آیا از بردن بیش از ۵۰۰۰ دلار ممانعت می کنند؟

سلام.
    شما حتماً از دوستانیکه کانادا هستند راجبه اینکه در هنگام افتتاح حساب بانکی در کانادا، بانک حداکثر چقدر پول نقد ازتون میگیره سوال کنین. همینطور حداکثر پولی رو هم که میتونین در هنگام ورود و یا خروج از کانادا داشته باشین بپرسین یا در اینترنت جستجو کنین. همینطور راجبه صرافی های کانادا اطلاعات جمع کنین شاید بشه از همونجا هم پولی تهیه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام 20 هزار دلار با خودم ببرم کانادا. به نظرتون ریسکش چقدر هست؟ اگر لای وسایلم بذارم دستگاه میتونه تشخیص بده و پیداش کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام.
    شما حتماً از دوستانیکه کانادا هستند راجبه اینکه در هنگام افتتاح حساب بانکی در کانادا، بانک حداکثر چقدر پول نقد ازتون میگیره سوال کنین. همینطور حداکثر پولی رو هم که میتونین در هنگام ورود و یا خروج از کانادا داشته باشین بپرسین یا در اینترنت جستجو کنین. همینطور راجبه صرافی های کانادا اطلاعات جمع کنین شاید بشه از همونجا هم پولی تهیه کرد.
    سلام وقت بخیر
    من میتونم دلار کانادا رو در تهران از شما تحویل بگیرم و به حساب کانادایی شما دلار واریز کنم. من کارت بانکی کانادایی دارم و میخوام دلار کاغذی بگیرم اگه خواستید بگید تا کارت به کارت کنم و دلار کاغذی شما رو تحویل بگیرم. بدون هیچ کارمزدی و هزینه اضافی
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

خاطره ی یکی از دوستامو بگم در رابطه با حداکثر مبلغ ۱۰ هزار یورو همراه مسافر
    طبق قوانین مشابه تو اروپا امریکا یا کانادا سقف مبلغی که مسافر میتونه داشته باشه و رو برگه گمرکی فرودگاه مبدا ذکر نکنه ۱۰ هزار یورو یا تقریبا همین مقدار به بقیه ارزها هست
    دوستی بود با مبلغی بیشتر از ۱۰ هزار یورو رفت ایران پرواز مستقیم نبود و اتریش پیاده میشد. این اقام این مبلغو به گمرک اظهار نکرده بود و پولو تو ساک دستی گذاشته تو چک امنیتی المان رد شد ولی تو چک امنیتی اتریش ساکو که گشتن این پولو پیدا کردن بعد گفتن چقدره و اینا خلاصه بهش گیر میدن که این مبلغ زیاده و برگه اظهارنامه داری یا نه. دوستم میگه نه ندارم و بعدم ساک و چمدونا و خودشو همه رو میارن میگردن و بعدم با یکم نمیدونستم و اینا و از دست رفتن پرواز و اینکه از حسابش برداشت کرده و پول تو خود پاکت بانک مهر و مومه پلیس مرزی قانع میشن و همونجا یه برگه اظهار نامه براش میارن که پر کنه و تو ایران به دردسر نیوفته. دوستم میگه تو اتریش مامور مرزی بهش گفته وقتی اظهارنامه رو پر کنی حتی چند میلیون یورو یا دلارم پول ببری به مشکلی برنمیخوری. تنها و تنها چیزی که مهمه اینه که پول قانونی به دست اومده مثلا تو حساب بانکیت داشتی و در واقع داخل سیستم مالی کشور بوده و الان برداشت کردی منتهی برا اینکه به پلیسای مرزی نشون بدی پول قانونیه باید اظهارنامه رو پر کنی که ثبت بشه.

آیا توی فرودگاه ایران، فقط به خارج کردن ارز گیر میدن، یا اینکه خارج کردن سکه یا انواع طلا هم ممنوع است؟ اگر خروج طلا هم ممنوعه، اگر طلا بصورت طلای زنانه و زینتی با فاکتور خرید باشه چطور؟ اینم ممنوعه؟ (در حد 1-2 میلیارد تومن)

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    آیا توی فرودگاه ایران، فقط به خارج کردن ارز گیر میدن، یا اینکه خارج کردن سکه یا انواع طلا هم ممنوع است؟ اگر خروج طلا هم ممنوعه، اگر طلا بصورت طلای زنانه و زینتی با فاکتور خرید باشه چطور؟ اینم ممنوعه؟ (در حد 1-2 میلیارد تومن)
    سلام دوست عزیز.
    طبق قانون موارد با ارزش محدودیت ورود و خروج دارن، حتی زعفران هم خروجش از یه حدی بیشتر ممنوعه.

هر مسافر می تواند هنگام خروج از کشور حداکثر 150 گمرک طلای ساخته شده بدون نگین و تا 3 کیلوگرم نقره ساخته شده بدون نگین با خود همراه داشته باشد.

http://www.irica.gov.ir/web_director...افری.html

موفق باشی
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

تحربه خودم رو بگم شاید به درد بعضیا بخوره. من دوبار به المان اومدم و تو فرودگاه امام خمینی 12000 یورو تو ی کیف کوچولو تو گردنم بود و هیچ مشکلی برام پیش نیومد.

Junior Member

سلام
    من میتونم با خانوادم در ایران هماهنگ کنم یورو یا معادل ریالی در تهران از شما تحویل بگیرم و به حساب خارجی مورد نظر شما (بدون هیچ کارمزدی و هزینه اضافی) معادلش یورو واریز کنم. اگه مایل بودید لطفا پیغام بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)