صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 137

موضوع: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

سلام
    چه جوری تماس بگیرم باهاتون؟

یه سئوال دارم، من میخام یه سری از داراییامو بفروشم و تبدیل به دلار کنم برای خروج از کشور، سئوالم اینه که چه راهی پیشنهاد میکنید؟
    ویزا کارت بخرم؟ یا همشو به دلار تبدیل کنم و تو جیبم ببرم؟

لطفا کمکم کنید

سلام دوستان
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه?ممنون میشم.
    داستان اینه که من برای شهریه دانشگاه باید با خودم پوند خارج کنم که متاسفانه رسید صرافی رو ندارم اما یک حساب دلاری توی بانک پارسیان دارم که موقع بستن حساب بهم رسید میدن که از بانک گرفتم دلار هارو .میدونم که تا 5000 هزار دلار مجاز هست بدون رسید با هر گذرنامه خارج کرد از کشور میخوام ببینم میتونم مثلا برای 5000 تاش که از بانک رسید دارم و 5 هزار تای دیگه رو هم روی قانون خروج ارز مسافری باهم ببرم بیرون یعنی در کل 10 هزار تا ببرم که برای 5 هزارتاش رسید بانک دارم? یا اگه راه بهتری کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه چون واقعا نمیدونم چکار کنم با این قانون های مسخره! ارز دانشجویی که نمیدن دیگه به مکافات از بازار ازاد جور کردم اونم نمیدونم چطوری برم شهریه ام رو بدم اونحا!

Junior Member

سلام دوستان
    من اواخر مرداد برای دوره 2 ساله کارشناسی‌ارشد به هلند میروم. حالا با توجه به محدودیت خروج 5000 یورویی چطوری میتونم حداقل 10000 یورو با خودم از فرودگاه امام ببرم؟ هیچکدام از شما دوستان تجربه مشابهی داره در مورد برخورد مامورین فرودگاه. و اینکه راهی هست که بشه مجوزی گرفت برای همراه بردن بیش از 5000 یورو؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای پذیرش و ادامه تحصیل

یکی از بهترین راهها استفاده از صرافی هاست. به اندازه ای که برای یکی دو ماه لازم دارید با خود نقد ببرید بعد از انجام کارهای بانکی از بستگان در ایران بخواهید بقیه را از طریق صرافیها برایتان بفرستند. هزینه کمی دارد و خطر حمل پول را هم ندارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اواخر مرداد برای دوره 2 ساله کارشناسی‌ارشد به هلند میروم. حالا با توجه به محدودیت خروج 5000 یورویی چطوری میتونم حداقل 10000 یورو با خودم از فرودگاه امام ببرم؟ هیچکدام از شما دوستان تجربه مشابهی داره در مورد برخورد مامورین فرودگاه. و اینکه راهی هست که بشه مجوزی گرفت برای همراه بردن بیش از 5000 یورو؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    تحربه خودم رو بگم شاید به درد بعضیا بخوره. من دوبار به المان اومدم و تو فرودگاه امام خمینی 12000 یورو تو ی کیف کوچولو تو گردنم بود و هیچ مشکلی برام پیش نیومد.
    ینی اون کیف توی گردن را چک نکردند؟ مگه میشه؟!
    راهکار دیگه ای ندارید برای حمل اسکناس در فرودگاه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    ینی اون کیف توی گردن را چک نکردند؟ مگه میشه؟!
    راهکار دیگه ای ندارید برای حمل اسکناس در فرودگاه؟
    شانسیه دوست عزیز

Junior Member EhssanArt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Animation school of art Tehran

این داستان دیگه دنبال نمیشه؟ کسی تجربه بردن بیشتر از پنج هزار دلار از فرودگاه رو نداشته؟ کسی راهی به ذهنش نمیرسه برای دور زدن این قانون؟ یا راهی نیست که مبلغ بیشتر رو قانونی با خودمون ببریم؟ امیدوارم این موضوع اینجا دنبال بشه.

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز در این مورد خیلی پستها در انجمن نوشته شده است.

لطفا این پست را ببینید کمکی میکند؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2612555

یکی از بهترین راهها استفاده از صرافی هاست. به اندازه ای که برای یکی دو ماه لازم دارید با خود نقد ببرید بعد از انجام کارهای بانکی از بستگان در ایران بخواهید بقیه را از طریق صرافیها برایتان بفرستند. هزینه کمی دارد و خطر حمل پول را هم ندارد.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط EhssanArt نمایش پست ها
    این داستان دیگه دنبال نمیشه؟ کسی تجربه بردن بیشتر از پنج هزار دلار از فرودگاه رو نداشته؟ کسی راهی به ذهنش نمیرسه برای دور زدن این قانون؟ یا راهی نیست که مبلغ بیشتر رو قانونی با خودمون ببریم؟ امیدوارم این موضوع اینجا دنبال بشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز در این مورد خیلی پستها در انجمن نوشته شده است.

لطفا این پست را ببینید کمکی میکند؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2612555

پایدار باشید
    جلوی حواله حقیقی و شخصی 2 سال هست که بسته شده و انتقال این پول جرم و تخته شدن صرافی را در بر دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)