صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 137

موضوع: انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد (همراه با مسافر)

یک نفر خواهشا راهنمایی کند . امروز فهمیدم که بیشتر از حدود 5000 دلار نمی شه برد بیرون یک چیزی حدود 3750 یور می شه . قضیه هم جدی است یعنی اگر بگیرن تا یک ماه قشنگ ممنوع الخروج احتمال هست که بشید و حتی بدتر اینکه براتون پرونده قضایی تشکیل می شه و دو برابر باید بپردازید . می گن نامه از وزات علوم باید بگیرم ، من 48 ساعت دیگر پرواز دارم نامه پذیرش خارج از کشور هم دارم اما انگار باید برای وزارت علوم باشه . اصلا اون کشوری که من می رم باید حدود 6750 تا بخوابونم تو بانک که اصلا بزارن اقامت داشته باشم . plzzz یکی سریع راهنمایی کنه . حواله هم که خداد تومان است . ککککککککککککککککمممممممکک کککککhahhahahahhah

Junior Member

ک نفر خواهشا راهنمایی کند . امروز فهمیدم که بیشتر از حدود 5000 دلار نمی شه برد بیرون یک چیزی حدود 3750 یور می شه . قضیه هم جدی است یعنی اگر بگیرن تا یک ماه قشنگ ممنوع الخروج احتمال هست که بشید و حتی بدتر اینکه براتون پرونده قضایی تشکیل می شه و دو برابر باید بپردازید . می گن نامه از وزات علوم باید بگیرم ، من 48 ساعت دیگر پرواز دارم نامه پذیرش خارج از کشور هم دارم اما انگار باید برای وزارت علوم باشه . اصلا اون کشوری که من می رم باید حدود 6750 تا بخوابونم تو بانک که اصلا بزارن اقامت داشته باشم . plzzz یکی سریع راهنمایی کنه . حواله هم که خداد تومان است . ککککککککککککککککمممممممکک کککککhahhahahahhah

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel2015 نمایش پست ها
    ک نفر خواهشا راهنمایی کند . امروز فهمیدم که بیشتر از حدود 5000 دلار نمی شه برد بیرون یک چیزی حدود 3750 یور می شه . قضیه هم جدی است یعنی اگر بگیرن تا یک ماه قشنگ ممنوع الخروج احتمال هست که بشید و حتی بدتر اینکه براتون پرونده قضایی تشکیل می شه و دو برابر باید بپردازید . می گن نامه از وزات علوم باید بگیرم ، من 48 ساعت دیگر پرواز دارم نامه پذیرش خارج از کشور هم دارم اما انگار باید برای وزارت علوم باشه . اصلا اون کشوری که من می رم باید حدود 6750 تا بخوابونم تو بانک که اصلا بزارن اقامت داشته باشم . plzzz یکی سریع راهنمایی کنه . حواله هم که خداد تومان است . ککککککککککککککککمممممممکک کککککhahhahahahhah

چرا اینقدر قضیه رو جنایی میکنی؟؟ برو یه سر به تاپیک
    سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ببین،این هفته بچه ها بالای 20 هزار هم بردن هیچکی حتی بازرسی هم نشده
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    چرا اینقدر قضیه رو جنایی میکنی؟؟ برو یه سر به تاپیک
    سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ببین،این هفته بچه ها بالای 20 هزار هم بردن هیچکی حتی بازرسی هم نشده
    من جنایی نکردم . تازه تاپیک هم وسایل مورد نیاز آمریکا نیست . تاپیک انتقال وجه نقد با مسافر هست . تازه این ها حرف من نیست حرف کسی است که در فرودگاه کار می کنه و کارمند اونجاست . بهم گفت اگر بگیرن ، برات پرونده قضایی تشکیل می دن . برت هم می گردونن و نمی ذارن بری. حالا چون 1000 نفر اینجوری رفتن یعنی من هم باید همین جوری برم بگم شانسم زیاده گیر نمی افتم . قشنگ می ره تو پرونده می شه اسمش قاچاق .

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel2015 نمایش پست ها
    من جنایی نکردم . تازه تاپیک هم وسایل مورد نیاز آمریکا نیست . تاپیک انتقال وجه نقد با مسافر هست . تازه این ها حرف من نیست حرف کسی است که در فرودگاه کار می کنه و کارمند اونجاست . بهم گفت اگر بگیرن ، برات پرونده قضایی تشکیل می دن . برت هم می گردونن و نمی ذارن بری. حالا چون 1000 نفر اینجوری رفتن یعنی من هم باید همین جوری برم بگم شانسم زیاده گیر نمی افتم . قشنگ می ره تو پرونده می شه اسمش قاچاق .
    سلام
    اکثر کسانی که مبالغ بالا بردند نیاز داشتند و قاچاقچی نبودند. اکثرا هم از منظر قانون کارشون غیر قانونی بوده اما از نظر عقلانی و منطق درست. لذا با مسئولیت خودتونه که چطوری ببرید و بالطبع تبعاتش رو هم بپزیرید. ضمنا توصیه میکنم با اینطور تماس گرفتن ها با فرودگاه فرودگاه رو روی دانشجو حساس نکنید و برای دوستان دیگه که ریسک میکنند شرایط رو سخت تر نکنید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

اگر ارز دانشجویی گرفتید برگه ای که نشون میده ارز رو از بانک خریدید همراهتون داشته باشید که «اگر نیاز شد» نشون بدید. اونا میخوان قاچاقچی ها رو بگیرن و کاری به دانشجویی که فوقش هفت-هشت هزار دلار همراهشه و معلومه که برای هزینه زندگیش می خواد ندارن.
    از نظر کشور مقصد هم ورود ارز هیچ اشکالی نداره، فقط از یه مبلغی بالاتر (بسته به کشور متفاوت) باید بهشون اعلام کنید که این مقدار نقد همراهتونه، و منشا پول رو اعلام کنید. (باز همون برگه هایی که ارز رو از کدوم بانک یا صرافی گرفتید به درد می خوره.)
    البته همراه داشتن یه مبلغی مثل 20000 دلار نقد برای یک نفر مسافر همه جا دردسر ایجاد می کنه (فرودگاه مبدا، مقصد، بانک مقصد)، و بهتره برای انتقال همچین مبالغی از صرافی استفاده کنید. این طوری خیالتون از سرقت (مخصوصاً در مقصد) هم راحت خواهد بود.

دوستان برای لند دوم در کانادا اگر مبلغی حدود 20 - 25 هزار همراهمون باشه ممکنه در مورد منبع پول ازمون سوال کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    دوستان برای لند دوم در کانادا اگر مبلغی حدود 20 - 25 هزار همراهمون باشه ممکنه در مورد منبع پول ازمون سوال کنند؟
    اگر ببینن سوال میکنن. بزارش تو بار

Junior Member

سلام
    دوستان من میخوام سی هزار دلار با خودم ببرم امریکا. چه راهی پیضنهاد میدین؟
    مرسی

Junior Member

دوستان یک راه جدید بهم پیشنهاد شده
    توی قانون نوشته خروج بیش از پنج هزار موکول به ارایه سند بانکی مبین پرداخت اسکناس از محل حساب ارزی است. با این اوصاف به من پیشنهاد شده که دلارمو توی یک حساب ذخیره ارزی بخوابونم و بعد برم برشدارم و یک رسید برداشت از بانک بگیرم و همونو توی فرودگاه اگر لازم شد نشون بدم.
    نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)